(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن در اصفهان انجام می شود ؟ عمل زیبایی واژن بعد از زایمان امکان پذیر است ؟ هزینه عمل تنگی واژن چقدر است ؟ هزینه جراحی زیبایی واژن چقدر است ؟ انواع جراحی زیبایی واژن چیست ؟ عوارض عمل زیبایی واژن وهزینه تنگ كردن واژن با لیزر چه مواردی است . در ادامه به طور مفصل به این موضوعات می پردازیم.

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

واژن عضوی از اندام جنسی خانم ها می باشد که نقش بسیار مهمی در تولید مثل دارد . این عضو از ورود باکتری و عقفونت به ناحیه تناسلی جلوگیری می کند . این اندام همچنین در تحریک و شهوت زن نیز موثر می باشد . زمان شروع رابطه جنسی اندازه واژن بزرگ می شود و بعد از پایان نزدیکی عضلات آن منقبض شده و کوچک می شود .

علت گشادی واژن 

مشکلاتی که برای بیشتر زنان رخ می دهد این است که به دنبال زایمان های مکرر و یا بسته به ژنتیک فرد که شاید با یک بار زایمان طبیعی ناحیه واژن آن حالت کشسانی خود را از دست می دهد . سر بچه که حدود ۱۰ سانتی متر قطر دارد از داخل کانال زایمان عبور کرده و خواه و ناخواه آسیب هایی از بافت همبندی و بافت پیوندی گرفته تا عضلات کف لگن دیده شود این آسیب ها به چشم دیده نمی شود نتیجه مستقیم آن از شلی واژن و عدم رضایت از رابطه زناشویی برای خانم ها و اقایون پیش می آید گاهی وقت ها خانم شکایت می کنند از عدم رضایت و خروج هوا موقع انجام رابه زناشویی که این مسئله به شدت می تواند تاثیر گذار باشد .روش های دیگری که برای در نایحه تناسلی استفاده می شود که باز هم در خانم هایی که زایمان داشته باشد به واسطه گشاد شدن و باز شدن واژن در طی زایمان فاصله ای بین ورودی واژن و ورودی معقد کاهش پیدا می کند و از نظر زیبایی ناخوشایند است .

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

بنابراین برای درمان این مشکلات که بسته به شدت آسیبی که وجود دارد . ما در درجه اول از جراحی زیبایی واژن برای بستن  و یا تنگ کردن کانال زایمان یا کانال واژینال استفاده می کنیم . چون بیشتر اوقات میزان افتادگی در زایمان متعدد شدید می باشد و بهترین نتیجه گیری موقعی انجام می شود که که جراحی انجام شود بافت اضافه برداشته شود بافت های باقی مانده ای که بیخه به آن زده می شود و اون حالت خود را مجددا به خود گیرد .

در موارد خاصی می شود با لیزر این مشکل را رفع کرد یعنی مواقعی که مشکل خفیف باشد . اما در مواقع شدید و حاد لیزر توصیه نمی شود.

جراحی زیبایی واژن نیازمند تبحر و تجربه بسیاری است . دکتر مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان از روش های نوینی برای این جراحی استفاده می کند . جهت تعیین وقت قبلی و مشاوره می توانید با شماره های ۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس حاصل نمائیدیا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن به نوع جراحی و روش آن بستگی دارد . جراحی که در مطب انجام می شود نسبت به عملی که در اتاق عمل بیمارستان انجام می شود هزینه کمتری دارد . همچنین استفاده از داروی بی حسی هزینه کمتری نسبت به داروی بیهوشی دارد .

انواع جراحی زیبایی واژن

هر نوع جراحی که منجر به زیبایی و ترمیم واژن می شود ، شامل جراحی زیبایی واژن یا ناحیه ژنیتال می باشد که شامل موارد ذیل است :

 1. لابیاپلاستی

در ناحیه خارجی ناحیه تناسلی لابیاماژور وجود دارد که بین این قسمت لابیامینور وجود دارد که رنگ تیره تری دارد که تاثیر منفی بر روی زیبایی این ناحیه می گذارد . پوشیدن لباس تنگ ، انجام ورزش هایی مانند سوارکاری و دوچرخه سواری باعث بیرون زدگی و عدم قرینه بودن لابیا می شود . با استفاده از جراحی لابیاپلاستی می توان شکل لابیا را تغییر داد . کوچک کردن ، قرینه سازی و از بین بردن مناطق تیره در ناحیه تناسلی از جمله مواردی است که در این جراحی انجام می شود .

 1. واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از عمل هایی می باشد که در بین زنان بسیار رواج دارد . این عمل برای تنگ کردن عضلات کف لگن نواحی واژن استفاده می شود . واژینوپلاستی تمامی نشانه های افتادگی واژن را برطرف می کند . علل اساسی افتادگی و گشاد شدن واژن شامل موارد ذیل می شود

 • افزایش وزن
 • زایمان های طبیعی متداول
 • لاغری بیش از حد

در شرایط شلی واژن عضله های دیواره واژن کنترل و توانایی خود را از دست می دهد و در نهایت قطر درونی واژن بیشتر می شود . گشاد شدن واژن عوارضی همچون کم شدن میل جنسی و نیز اختلالاتی از جمله بی اختیاری ادرار را به دنبال دارد .

 1. پرینورافی یا تنگ کردن واژن

واژن خاصیت الاستیسیته و کشسانی دارد، اما به مرور زمان، با افزایش سن و بعد از زایمان، از میزان این خاصیت کاسته و دیواره واژن شل می شود. داشتن شرکای جنسی متعدد نیز از دیگر علل گشاد شدن واژن می باشد. جراحی تنگ کردن واژن می تواند یکی از روش های موثر در بهبود این عارضه باشد.

 1. تزریق چربی

یکی از روش های جوانسازی واژن تزریق چربی به لپ های ناحیه خارجی تناسلی می باشد . این چربی از سایر قسمتهای بدن مانند شکم یا ران پا خارج شده و به صورت زنده در این ناحیه تزریق می شود .

عوارض عمل زیبایی واژن

عمل جراحی زیبایی واژن مانند هر جراحی دیگر دارای عوارضی می باشد که طبیعی است و با مراقبت های لازم بهبودی حاصل می شود . باید توجه داشت که بسته به نوع جراحی عوارض آن متفاوت می باشد . در صورتی که فردجراحی لابیاپلاستی انجام داده باشد به دلیل برش در ناحیه واژینال تورم و درد خفیف بعد از عمل طبیعی است . در برخی موارد خونریزی کمی بعد از جراحی مشاهده می شود در صورتی که بیش از حد باشد باید با پزشک خودتان تماس بگیرید .از انجاتئیکه این جراحی در ناحیه واژینال انجام می شود باید حتما باید به پزشک جراح زیبایی زنان  مراجعه کنید در غیر اینصورت نه تنها نتیجه عمل رضایت بخش نمی باشد بلکه صدمات و عوارض جبران ناپذیری را به فرد وارد می کند .

جراحی زیبایی واژن در اصفهان

این نوع جراحی در کشور ما بیشترین طرفدار را در بین خانم ها دارد . اما در شهر های بزرگ مانند تهران و اصفهان این جراحی شایع تر می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی زیبایی واژن در اصفهان روی ادامه مطلب کلیک کنید .

عمل زیبایی واژن بعد از زایمان

طی بارداری و زایمان بدن دچار تغییرات فیزیولوژیک می شود . یکی از این تغییرات گشاد شدن کانال واژن به دلیل خروج جنین از رحم می باشد . این امر بر روی زیبایی تاثیر منفی دارد و اعتماد به نفس خانم را کاهش می دهد . به همین دلیل بهتر است بعد از اینکه فرد به روال طبیعی بازگشت می تواند عمل زیبایی واژن را انجام دهد . زیرا بدن بعد از زایمان به تدریج به حالت طبیعی خود بازمی گردد و تا آن زمان فرد باید صبر کند . این زمان برای همه افراد یکسان نیست به همین دلیل توصیه می شود با پزشک متخصص زنان قبل از انجام جراحی مشورت کنید.

هزینه عمل تنگی واژن

همانطور که اشاره شد ، تنگ کردن واژن به چند روش انجام می شود  : واژینوپلاستی ، پرینورافی ، لیزر . در روش های واژینوپلاستی و پرینورافی جراحی با انجام برش انجام می شود و نیاز به بی حسی یا بیهوشی دارد . اما تنگ کردن با لیزر نیازی به برش ندارد در نتیجه از داروی بی حسی و بیهوشی استفاده نمی شود . زیرا فرد در این روش دردی را احساس نمی کند . بنابراین هزینه لیزر پایین تر از دو روش مذکور می باشد .

هزینه تنگ كردن واژن با لیزر

از آنجائیکه این روش نیاز به داروی بی حسی یا بیهوشی ندارد بنابراین نیازی به تجهیزات اتاق عمل نیز ندارد . بنابراین هزینه کمتری دارد .

مطالب مرتبط با این مقاله :

سفید کردن واژن 

پرده بکارت 

هزینه عمل لابیاپلاستی 

4 thoughts on “جراحی زیبایی واژن

 1. مژده - آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۴ ق.ظ

  دکتر جراحی زیبایی واژن عوارض داره ؟

  پاسخ
 2. مریم - آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

  تنگ کردن واژن با زرد چوبه یا انار تاثیر دارد ؟

  پاسخ
  • drjalali - آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۰ ب.ظ

   خیر تاثیر این موارد جزئی است و تنها در سطح اتفاق می افتد . تنها راه جراحی است

   پاسخ

پاسخ

هفده − یک =

Call Now Button