(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

لابیاپلاستی

عدم وجود رضایت از ناحیه تناسلی بانوان، باعث ایجاد ناراحتی، کاهش اعتماد بنفس و همچنین کاهی میل جنسی در آن ها می شود. یکی از روش های مورد استفاده برای رفع این مشکل، استفاده از لابیاپلاستی می باشد. جراحی لابیاپلاستی از شایع ترین جراحی هایی زیبایی زنان به شمار می آید. طی جراحی لابیاپلاستی تغییرات در شکل و اندازه لابیاها ایجاد می گردد.

یکی از سوالاتی که در این زمینه از جراح و متخصص زنان بسیار پرسیده می شود در زمینه زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان است . زیرا بسیاری از بانوان از تغییرات ایجاد شده در لابیاهای خود بعد از زایمان خود ناراضی هستند . در این مطلب به این سوال به طور کامل پاسخ داده می شود.

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

آیا انجام لابیاپلاستی در بارداری امکان پذیر است ؟

بارداری زمان مناسبی برای انجام جراحی لابیاپلاستی نمی باشد، زیرا اضافه وزن، تغییرات هورمونی و زایمان باعث بازگشت مجدد فرم لابیاها به حالت اولیه می شود.

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

بعد از انجام زایمان، اصولا بانوان از تغییرات ایجاد شده رضایت نداشته و تمایل به انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی دارند. تغییراتی که در این مرحله ایجاد می شود شامل تغییر در رنگ ، تورم و تغییر شکل لابیاها است. گاهی نیز در طی زایمان ممکن است کشیدگی و پارگی در لابیاها ایجاد گردد. برای انجام جراحی لابیاپلاستی بهتر است حدود دو ماه بعد از زایمان به یک جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

روش های جراحی لابیاپلاستی

روش های مختلفی برای انجام عمل لابیاپلاستی وجود دارد که با توجه به شرایط فرد در جلسه مشاوره بعد از معاینه مشخص می شود .

لابیاپلاستی به روش سنتی

این روش هنوز هم از طرف جراحان مورد استفاده قرار می گیرد و طرفدارن بسیاری دارد . در روش جراحی لابیاپلاستی از بیهوشی عمومی استفاده می شود و باید در بیمارستان انجام گردد.

عمل لابیاپلاستی با لیزر

برای افرادی که دارای مشکلات کمی در لابیاهای خود هستند، انجام لابیاپلاستی با لیزر توصیه می شود. این روش تحت بی حسی موضعی و در مطب قابل انجام است . دوره نقاهت کمتری دارد.

عوارض لابیاپلاستی

این جراحی عارضه خاصی به همراه ندارد و از عوارض ناشی از آن می توان به تورم و کبودی که بعد از هر نوع جراحی ممکن است رخ دهد اشاره نمود که با گذشت چند روز رفع می شود.

مهارت جراح زیبایی زنان در کاهش این عوارض نقش بسیاری ایفا می کند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

آیا انجام عمل لابیاپلاستی در دختران باکره قابل انجام است ؟

بله، دختران باکره نیز می توانند این جراحی را انجام دهند. زیرا در جراحی زیبایی لابیاپلاستی تغییرات در شکل خارجی لابیاها ایجاد می شود و هیچگونه ارتباطی با پرده بکارت در دختران ندارد.

نتیجه گیری

اگر تمایا به انجام جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان دارید، بعد از دو ماه به یک جراح زنان مراجعه نمایید . انتخاب بهترین جراح زنان مهم ترین نکته در این جراحی حساس می باشد. در انتخ۰اب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید

سایر مقالات

انواع روش های سفید کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن با لیزر

جراحی زیبایی واژن

پاسخ

12 + 7 =

Call Now Button