(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست ؟

بسیاری از خانم ها دارای لبیاهای بزرگتر از حد طبیعی دارند که در هنگام پوشیدن لباس و انجام ورزش ایجاد مشکل می کنند که با لابیاپلاستی این مشکل برطرف می شود .

لابیاپلاستی در دختران باکره

این جراحی در دختران باکره انجام می شود بدون اینکه مشکلی برای آنها ایجاد کند و صدمه ای به پرده بکارت آنها وارد کند .

عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

در صورتی که بیمار مراقبت های لازم بعد از جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد عوارضی متوجه فرد نمی شود . این مراقبت ها توصیه هایی است که پزشک به بیمار می کند که شامل :

  • تا یک ماه رابطه جنسی نداشته باشند .
  • لباس های تنگ نپوشند .
  • تا دو هفته ترجیحا از پوشیدن لباس زیر خودداری کنند .

در صورتی که ترومایی به لبیاها وارد نشود که باعث تازه تر شدن زخم شود ، عوارض خاصی برای بیمار ایجاد نمی کند و تا هم اکنون گزارشی از بیمار برای عوارض این جراحی مشاهده نشده است .

فیلم عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی به دو روش انجام می شود :

  1. جراحی

در این روش برش بر روی ناحیه لبیا ماژور زده می شود و پوست اضافی برداشته می شود . سپس بعد از برش محل مورد نظر بخیه زده می شود . بخیه ها از نوع قابل جذب بوده و نیاز به کشیدن ندارد .  این جراحی معمولا با بی حسی موضعی انجام شده و به صورت سرپایی می باشد .

  1. لیزر

در این روش با دستگاه لیزر لابیاهای که دارای قرینه نیستند یا بزرگتر از حد نرمال هستند تابش داده می شود و کوچک می شوند . در این روش فرد دردی را احساس نمی کند زیرا برشی بر روی لابیاماژور زده نمی شود .

تجربه عمل لابیاپلاستی

در این قسمت بیمارانی که عمل لابیاپلاستی انجام داده اند از تجربیات خود می گویند . برای مشاهده نظرات این بیماران روی ادامه مطلب کلیک کنید .

عکس های عمل لابیاپلاستی

برای مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی به اینستاگرام مراجعه کنید .

هزینه عمل لابیاپلاستی  بالیزر

از آنجایی که این روش  نیاز به مواد بی حسی ندارد هزینه کمتری نسبت به لابیاپلاستی با لیزر دارد . برای دریافت اطلاع از هزینه لابیاپلاستی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

در صورتی که ترومایی به لبیاها وارد نشود که باعث تازه تر شدن زخم شود ، عوارض خاصی برای بیمار ایجاد نمی کند و تا هم اکنون گزارشی از بیمار برای عوارض این جراحی مشاهده نشده است .دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان از روش های نوینی در این جراحی ها استفاده می کنند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره هایی که  ۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۸۸۲۶۳۹۵۳تماس حاصل فرمائید .یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید . 

ماندگاری لابیاپلاستی با لیزر

به طور کلی تاثیر و ماندگاری لابیاپلاستی با جراحی بیسشتر از لابیاپلاستی با لیزر می باشد زیرا امکان بازگشت لابیاهای اضافه بعد از جراحی نزدیک به صفر می باشد .

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و در اثر خشکی واژن تمایل به داشتن رابطه جنسی کاهش یافته و مشلاتی در روابط زناشویی آنها ایجاد می شود . با استفاده از لیزر مونالیزا این مشکل برطرف می شود . بسیاری از خانم هایی که از این لیزر استفاده کردند رضایت دارند . علاوه بر جنبه درمانی که این لیزر دارد ، جنبه زیبایی نیز دارد . بنابراین نه تنها ناراحتی و درد ناشی از خشکی واژن را برطرف می کند بلکه اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد و باعث رضایت آنها می شود . در خانم های جوان نیز لیزر باعث جوانسازی واژن نیز می شود و محدودیت سنی ندارد .

برای اطلاع از بهترین متخصص زنان در غرب تهران به آدرس ذیل مراجعه کنید :

گیشا ،بین خیابان ۱۲و ۱۴،ساختمان پزشکانخاتم،طبقه ۳،واحدیک

مطالب مرتبط را بخوانید :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

سفید کردن واژن

واژینوپلاستی 

پاسخ

هشت + 7 =

Call Now Button