(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

طبق آمار جهانی لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین خانم ها می باشد و هر سال بر تعداد آن افزوده می شود . دلیل این امر تنها تاثیرات زیبایی نیست بلکه جنبه درمانی و روانی نیز دارد . زیرا لابیاهای بزرگ برای فرد آزار دهنده می باشد مخصوصا هنگام پوشیدن لباس تنگ همچنین بر روابط جنسی تاثیر گذاشته و اعتماد به نفس زن را پایین می آورد . حال سوال اینجاست می توان بدون جراحی می توان لابیا ها را ترمیم کرد ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

لابیاپلاستی به دو روش انجام می شود :

جراحی

در این روش پوست اضافه لابیاماژور به وسیله تیغ جراحی برداشته می شود و بعد از اتمام کار بخیه زده می شود . این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد دردی را احساس نمی کند . این عمل به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری نمی باشد . فرد بعد از یک روز استراحت در منزل می تواند به سرکار برود و به زندگی عادی خود بازگردد . این روش برای افرادی که در اثر زایمان های متعدد یا به صورت مادرزاری دارای لابیاهای بزرگی می باشند و نیاز به قرینه سازی زیاد دارد انجام می شود.

لیزر

یکی دیگر از روش های لابیاپلاستی استفاده از لیزر است . در این روش که نیازی به بی حسی یا بیهوشی ندارد، با لیزر قسمتهای مشخص شده لابیا کات می شود و نیازی به بخیه ندارد . از آنجائیکه برشی انجام نمی شود نیاز به استراحت و بستری ندارد و فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد . تنها توصیه می شود تا یک هفته از لباس زیر استفاده نشود و رابطه جنسی نداشته باشد . نکته قابل توجه اینست که این روش برای افرادی استفاده می شود که لابیای آنها نیاز به ترمیم زیادی نداشته باشد و معمولا در دختران جوانی که لابیای بزرگی ندارند انجام می شود .

عکس لابیاپلاستی-با-لیزر

عکس لابیاپلاستی-با-لیزر

اینکه کدام روش برای فرد بهتر است به نظر متخصص و جراح زیبایی زنان بستگی دارد و در حالت کلی نمی توان گفت که کدام روش بهتر است . زیرا هر کردام از روش ها برای هر فردی با توجه به شرایط او استفاده می شود و هر کدام مزایای خود را به همراه دارد .

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا دستگاهی محصول کشور ایتالیایی است که امروزه برای زیبایی واژن استفاده می شود. این لیزر علاوه بر لابیاپلاستی ، با تحریک ناحیه تناسلی زنان منجر به کلاژن سازی می شود . همچنین درمان افتادگی رحم و تنگ کردن واژن از جمله کاربرد های این دستگاه می باشد .

پاسخ

پنج × 5 =

Call Now Button