(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی جراحی محبوب بانوان

لابیاپلاستی جراحی محبوب بانوان

روش های نوین در پزشکی و جراحی های زیبایی باعث شده که جراحی های زیبایی با سرعت بیشتر و عوارض کمتر و همچنین دوره نقاهت کوتاه تری همراه باشد. از جمله جراحی های زیبایی که از این قاعده مستثنی نبوده ، جراحی  زیبای لابیاپلاستی است، که برخلاف گذشته و با استفاده از انواع روش های نوین جراحی های راحت و دارای حداکثر عوارض را به وجود آورده است. اما باید توجه داشته باشید که هر قدر هم علوم پزشکی پیشرفت کند اگر متخصصینی برای استفاده از آن ها وجود نداشته باشد، پیشرفت واقعی که بتواند کیفیت زندگی را ارتقا بخشد، حاصل نخواهد شد. یکی از ثمره های علوم پزشکی،  استفاده از تکنولوژیای در حوزه زنان و زایمان است . امروزه شاهد تنوع بالای جراحی های زیبایی هستیم که نسبت به روش های قدیمی بسیار کم عارضه تر و کمتر تهاجمی است. از تنوع بالای این جراحی ها جراحی لابیاپلاستی جز محبوب ترین جراحی های زیبایی بعد از جراحی تنگی واژن است . در ادامه به بررسی چگونگی انجام این جراحی و مراقبت های بعد از لابیاپلاستی از زبان سیما مظفر جلالی جراح زیبایی زنان خواهیم پرداخت:

جراحی لابیاپلاستی:

همانطور که اشاره شد لابیاپلاستی یک از انواع متنوع جراحی زیبایی زنان است که وسیله آن اندازه لابیا به حد نرمال خود رسیده و ظاهر آن را منظم تر خواهد شد. در این جراحی می توان از روش های متنوعی استفاده کرد، که ازجمله آن می توان جراحی تهاجمی و یا جراحی غیر تهاجمی (به وسیله لیزر) را نام برد. در ادامه به بررسی لابیاپلاستی با کمک لیزر می پردازیم:

عکس لابیاپلاستی-با-لیزر

مزیت لابیاپلاستی با لیزر

در همین ابتدا بهتر است بدانید که جراحی زیبایی واژن با لیزر به دلیل دقت بالای لیزر در برش قسمت های اضافی، نتیجه جراحی را بسیار مطلوب تر خواهد کرد، بنابراین از این جهت نسبت به روش جراحی تهاجمی ارجحیت دارد. علاوه بر این مزیت، انعقاد سریع خون به دلیل استفاده از لیزر میزان خونریزی را به حداقل می رساند. از دیگر مزیت های لابیاپلاستی با لیزر بهبودی سریع جای جراحی و کاهش درد و ورم پس از جراحی است.

در چه صورت نمی توانید جراحی لابیاپلاستی را انجام دهید؟

  • اگر مبتلا به دیابت باشید.
  • اگر بیماری های عوفونی واژن داشته باشد.
  • اگر مشکلات انعقاد خون داشته باشید.
  • در زمان بارداری
  • در زمان قاعدگی
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

عوارض لابیاپلاستی:

لابیاپلاستی نیز به مانند دیگر جراحی های زیبایی واژن از جمله: پرینورافی ،واژینوپلاستی، تزریق ژل به واژن، سفید کردن و یا جوان سازی واژن می تواند عوارض متعددی نظیر التهاب و عفونت را به همراه داشته باشد، که در صورت مراجعه به بهترین متخصص زنان و زیبایی می توانید تمامی این عوارض را به حداقل برسانید.

هزینه لابیاپلاستی :

هزینه لابیاپلاستی رابطه مستقیمی با تخصص و مهارت پزشک خواهد داشت، بنابراین تفاوت قیمت این جراحی دور از تصور نخواهد بود و همچنین استفاده از تجهیزات متنوع و دارای کیفیت های متفاوت می تواند تاثیر به سزایی در میزان قیمت ها داشته باشد .لذا برای تجربه جراحی لابیاییپلاستی ایده ال پیشنهاد می کنیم به بهترین متخصصین زیبایی مراجعه کنید.

برای کسب آگاهی بیشتر از جراحی لابیاپلاستی می توانید به مقالات مرتبط مراجعه کنید:

پاسخ

14 + 20 =

Call Now Button