(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی در باردای

لابیاپلاستی در باردای

می دانستید یکی از شایع ترین جراحی زیبایی در بین خانم ها در دنیا لابیاپلاستی می باشد ؟ از چه سنی می توان این عمل را انجام داد؟ آیا می توان لابیاپلاستی را در بارداری انجام داد ؟ با ما در ادامه همراه باشید .

فواید لابیاپلاستی

به طور کلی لابیاپلاستی نوعی جراحی برای زیبایی ناحیه تناسلی زنان می باشد که جنبه درمانی نیز امروزه پیدا کرده است که دارای فواید ذیل می باشد :

  • کوچک و جمع شدن لابیاها
  • قرینه کردن لابیاها
  • افزایش حس اعتماد به نفس فرد
  • بهبود روابط جنسی
  • افزایش میل جنسی
برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

سن لابیاپلاستی

این جراحی را می توان بعد از سن بلوغ انجام داد اما بعد از سن ۱۸ سالگی توصیه می شود.

لابیاپلاستی برای این افراد ممنوع است !

  1. زنان باردار

این جراحی در زمان حاملگی مناسب نمی باشد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

  1. زنانی با سنین بالا

از آنجائیکه بعد از جراحی زخم ها نیاز به ترمیم دارند در سنین بالای ۵۰ سالگی این روند کند بوده یا به ندرت بافت ها ترمیم می شود به همین دلیل نتیجه جراحی رضایت بخش نخواهد بود .

عکس-لابیاپلاستی

عکس-لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در بارداری

به دو علت عمده این جراحی را نباید در حاملگی انجام داد :

  • در زمان بارداری هورمون ها تغییر می کند و اندازه لابیاها دائما تغییر می کند در صورتی که این جراحی انجام شود نتایج خوبی حاصل نمیشود و بعد از زایمان ممکن است لابیاها قرینه نباشد .
  • تورم در اعضای بدن از جمله دست و پاها و ناحیه تناسلی در دوران بارداری وجود دارد این تورم مانع از جراحی خوب می باشد و در صورتی که لابیاپلاستی انجام شود نتایج رضایت بخشی نخواهد داشت .

آیا لابیاپلاستی در بارداری خطرناک است ؟

در روش های کنونی لابیاپلاستی از مواد بی حسی به جای داروی بیهوشی استفاده می شود بنابراین خطری برای مادر و جنین نخواهد داشت اما همانطور که گفتیم به دلیل تغییراتی که در بدن ایجاد می شود در این زمان توصیه نمی شود .

زمان لابیاپلاستی بعد از زایمان

یکی از سوالات رایجی که خانم ها از دکتر سیما مظفرجلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می پرسند اینست که چه زمان بعد از زایمان می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند ؟ دکتر در پاسخ می گوید حداقل ۳ ماه بعد از زایمان می توان این عمل را انجام داد. زیرا ناحیه تناسلی بعد از این مدت به شکل طبیعی خود بازگردد و پزشک می تواند بر این اساس بررسی انجام دهد.

پاسخ

6 + ده =

Call Now Button