(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی

امروزه خانم ها به دلیل استفاده از لباس های تنگ و ورزش هایی مانند سوارکاری یا دوچرخه ناحیه تناسلی آنها دچار آزردگی و سایش می شود. با استفاده از عمل لابیاپلاستی این لبه ها کوچک می شوند یا حتی شکل آنها تغییر پیدا می کند، قسمت های تیره برداشته می شود و اگر چین های ریز و بدفرمی های خاصی داشته باشد با جراحی های پلاستیکی خاص برطرف و کوچک می شود و یک شکل نرمال و طبیعی را بدست می آورد. این جراحی کاملا به صورت سرپایی با بی حسی موضعی و کاملا بدون درد می باشد و در مطب انجام می شود. به دلیل اینکه از لیزر به جای چاقو استفاده می شود میزان خونریزی بسیار کمتر و سرعت التیام زخم به مراتب بیشتری دارد. این عمل توسط دستگاه مونالیزا تاچ انجام می شود در صورت لزوم در کنار آن می توان انواع جراحی های زیبایی واژن  مانند برداشتن چربی اضافه، تزریق چربی به ناحیه لبه ماژور جهت روشن سازی و تنگ کردن واژن را انجام داد.

هزینه-های-لابیاپلاستی

هزینه-های-لابیاپلاستی

بهترین سن انجام عمل لابیاپلاستی

از زمان بلوغ بخش های مختلف بدن از جمله لابیاها شروع به رشد  می کنند تا به یک شکل و اندازه نهایی برسند. از سن ۱۸ سالگی به بعد در لابیاها رشد نهایی صورت گرفته و تغییر رنگ و فرمی که در نهایت ایجاد می شود در این سن کامل می شود در نتیجه این عمل باید بعد از سن ۱۸ سالگی صورت گیرد .

مراجعه به متخصص زنان به علل مختلفی از جمله   انجام جراحی های زیبایی صورت می گیرد. دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان در تهران تخصص بالایی در این جراحی ها دارند. جهت مشاوره با ایشان می توانید با شماره هایی که در داخل سایت قسمت تماس با ما است تماس حاصل فرمائید .

بهترین زمان برای انجام عمل لابیاپلاستی بعد از زایمان

هنگام حاملگی در تمام اعضای بدن فرآیند پرخونی را ایجاد می شود . هرگونه دستکاری بر روی دستگاه ژنیتال در دوره حاملگی و زایمان افزایش ریسک عفونت، خونریزی و هماتوم را افزایش پیدا می کند. بهترین زمان برای انجام زایمان تا جراحی زیبایی واژن یک فرصت ۳ تا ۶ ماهه لازم است تا بافت های آن قست به شکل اولیه خود برگردد تا بتوان بهترین نتیجه را دریافت کرد.

دوره نقاهت و مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

این عمل دوره نقاهت طولانی مدت ندارد، روز اول درد با مسکن قابل تحمل می شود و فرد در روز بعد از جراحی می تواند تمام فعالیت های روزمره خود را انجام دهد.

مورادی که باید بعد از عمل لاپیاپلاستی مورد توجه قرار گیرد

دوچرخه سواری، موتور سواری، سوار کاری، ورزش هایی که از کشش داخلی پا استفاده می شود، و حتی رابطه جنسی باید حداقل سه تا چهار هفته به تاخیر بیفتد تا بخش جراحی شده توسط پزشک به بهترین فرم باقی بماند و دچار تغییر حالت نشود و همچنین به دلیل اینکه این ناحیه به طور ذاتی مرطوب است و از کاملا از نور به دور می باشد، مستعد عفونت است و حتما لازم است که این ناحیه توسط مواد خاص مرتب شستشو  داده شود و کاملا خشک نگه داشته شود.

هزینه عمل لابیاپلاستی

مانند همه جراحی های زیبایی ارائه هزینه مشخصی برای انجام جراحی لابیاپلاستی وجود ندارد و فاکتورهای زیادی بر لابیاپلاستی تاثیر می گذارد. لازم است فرد قبل از اقدام به انجام هرگونه جراحی ابتدا توسط پزشک معاینه و ویزیت شود زیرا این عمل برای اشخاص مختلف، فرم و شکل لابیهای مختلف و اینکه این عمل توسط چه پزشک و در چه مطب یا کلینیکی انجام می شود، متفاوت است.

سایرخدمات دکتر مظفر جلالی متخصص زنان و زایمان عبارتند از:

زگیل تناسلی

جراحی زیبایی واژن

زایمان طبیعی

سفید کردن واژن

پاسخ

11 + 13 =

Call Now Button