(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

نکات و اقدامات قبل از لابیاپلاستی

اقدامات قبل از لابیاپلاستی : دریافت نتایج مطلوب از لابیاپلاستی ، علاوه بر نیاز به انتخاب جراح و متخصص زنان و ماهر و چیره دست ، نیازمند رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن نیز می باشد ؛ به همین علت در این مقاله ، به معرفی مهم ترین نکات قبل از لابیاپلاستی پرداخته ایم.

با رعایت نکات ذیل ، می توانید عمل لابیاپلاستی را به راحتی پشت سر گذاشته و بهترین نتایج را از آن دریافت کنید و بالعکس ، عدم رعایت نکات ذکر شده ، می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیر در شما گردد ؛ بنابراین به رعایت نکات پیش از لابیاپلاستی ، توجه کرده و به هیچ عنوان در این باره سهل انگاری نکنید.

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

اولین و مهم ترین قدم به منظور انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، انتخاب بهترین جراح و متخصص زنان می باشد ؛ چرا که یکی از تاثیر گذارترین عوامل در نتایج دریافتی از عمل لابیاپلاستی ، پزشک زنان بوده و نتیجه این عمل ، بسته به میزان مهارت و توانمندی ایشان متفاوت می باشد ؛ بنابراین به منظور دریافت نتایج ایده آل از جراحی زیبایی واژن و همچنین عدم بروز خطرات احتمالی ، در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران  ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینید.

آمادگی و اقدامات قبل از لابیاپلاستی

پیش از انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، جراح و متخصص زنان پس از بررسی شرایط جسمانی بیمار ، توصیه به رعایت برخی از موارد می کند ؛ که در ذیل به مهم ترین آن ها اشاره شده است :

 • شما باید جراح و متخصص زنان را از تمامی سوابق پزشکی و همچنین حساسیت های دارویی خود مطلع نمایید.
 • در صورت وجود سابقه ابتلا به تبخال تناسلی ، جراح و متخصص زنان را باید از این موضوع آگاه نمایید.
 • اطمینان از عدم بارداری پیش از عمل لابیاپلاستی ، بسیار حائز اهمیت است ؛ چرا که این عمل به هیچ عنوان در بانوان باردار ، انجام نمی گیرد.
 • مصرف برخی از داروهای شیمیایی و گیاهی ؛ از جمله آسپرین ، بروفن ، ویتامین E و از این قبیل موارد ؛ که منجر به بروز اختلال در انعقاد خون می شوند ؛ از مدتی پیش از عمل جراحی لابیاپلاستی ، ممنوع می باشد ؛ چرا که مصرف این موارد ، منجر به افزایش احتمال بروز خونریزی در حین عمل می گردد.
 • استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی پیش از عمل لابیاپلاستی ، منجر به بروز اختلال در حین عمل می گردد ؛ بنابراین از مدتی قبل از انجام جراحی زیبایی واژن ، از مصرف این موارد اجتناب کنید.

نکات قبل از لابیاپلاستی

 • انجام آزمایشات و همچنین مصرف به موقع داروهای تجویزی پزشک زنان ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ وجه نباید در این باره سهل انگاری شود.
 • تقریبا از یک هفته قبل از عمل لابیاپلاستی ، به شما توصیه می گردد از رفتن به استخر و نشستن در وان خودداری کرده و بهداشت ناحیه تناسلی خود را حفظ کنید.
 • توصیه می گردد از مدتی پیش از انجام عمل لابیاپلاستی ، از برقراری رابطه جنسی خودداری نمایید ؛ مدت زمان دقیق آن را از پزشک معالج خود جویا شوید.
 • به هیچ عنوان روز قبل از عمل لابیاپلاستی ، شیو نکنید ؛ چرا که این مسئله منجر به افزایش احتمال بروز عفونت بعد از عمل می گردد ؛ بهتر است شیو ناحیه تناسلی را از چند روز قبل از عمل لابیاپلاستی ، انجام دهید.
 • بهتر است بانوان در روز قبل از عمل لابیاپلاستی ، استحمام نمایند ؛ بدین ترتیب از حجم باکتری های موجود در بخش واژن کاسته می شود.
 • در صورتی که عمل لابیاپلاستی ، تحت بیهوشی عمومی انجام گیرد ؛ افراد باید از ۶ ساعت قبل از آن ، از خوردن و آشامیدن خودداری کرده و در روز جراحی ناشتا باشند.

در صورت تمایل به کسب آگاهی در ارتباط با مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی

تعیین هزینه عمل لابیاپلاستی ، نیازمند بررسی پارامترهای گوناگون و همچنین انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح زیبایی زنان ، می باشد ؛ بنابراین به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به جراح و متخصص زنان مراجعه نمایید ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز ، هزینه عمل لابیاپلاستی در شما مشخص می گردد.​

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x