(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

انواع جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی زنان چیست و برای چه هدفی انجام می شود ؟ آیا جراحی زیبایی واژن عوارض دارد ؟ آیا همه افراد می توانند این نوع جراحی را انجام می دهند ؟ انواع جراحی زیبایی واژن کدام است ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

انواع جراحی زیبایی واژن

به طور کلی جراحی زیبایی ناحیه تناسلی در خانم ها به منظور زیبایی  و برطرف کردن مشکلاتی از قبیل شلی واژن ، بی اختیاری ادرار ، افتادگی رحم و… استفاده می شود .این جراحی ها با توجه به هدف آنها به انواع ذیل تقسیم می شود :

۱٫     لابیاپلاستی

لابیامینورها دو ضاعده گوشتی هستند که در دو طرف کانال واژینال قرار گرفتند . در برخی افراد لابیامینورها از حالت طبیعی بلندتر می باشد . که مشکلاتی در زمینه زناشویی ، بهداشت ، ادرار کردن ، پوشیدن شلوارهای تنگ ایجاد می کند . با استفاده از جراحی لابیاپلاستی این لابیامینورها کوتاه می شوند . این جراحی به روش های مختلفی انجام می شود :

  •   V-plusty
  •   Veg pusty
  •  H- plusty

همچنین ممکن است این جراحی با تیغ جراحی یا با اشعه لیزر یا با اشعه آر اف انجام شود . لابیاپلاستی عارضه خاصی ندارد و حتی باعث افزایش تحریک پذیری ناحیه تناسلی می شود . با توجه به تحمل فرد و شرایط بیمار جراحی با بی حسی موضعی یا بیهوشی ( خونی یا کمری ) انجام می شود . بعد از عمل نیاز به استراحت یک روزه می باشد و کارهای سنگین تا یک هفته  نداشته باشد.

عکسهای جراحی-زیبایی-واژن

عکسهای جراحی-زیبایی-واژن

۲٫     پودکتومی

در برخی افراد ناحیه کلیتوریس در واژن به همراه لابیامینور بزرگ می باشد .

۳٫     تزریق چربی به واژن

لابیاماژورها دو ضاعده گوشتی در اطراف لابیامینورها هستند که در اثر افزایش سن و کاهش یا افزایش وزن کوچک می شود و پوست ان چروکیده می شود . این مشکل باعث می شود فرد در هنگام رابطه جنسی به اندازه کافی لذت نمی برد . برای برطرف کردن این مشکل از تزریق ژل یا چربی استفاده می شود . چربی از ناحیه باسن یا اطراف ران برداشته می شود و به این ناحیه تزریق می شود . این جراحی به راحتی انجام می شود .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

۴٫     جراحی تنگ کردن واژن

به دلایلی از جمله زایمان های مکرر یا افزایش یا کاهش وزن واژن یا پرینه دچار گشادی می شود و دچار افتادگی واژن می شوند . ممکن است ناحیه پرینه پاره شود یا حتی داخل کانال وازن گشاد شود . بخصوص زمانی که زایمان انجام می شود سر نوزاد از این کانال عبور می کند و باعث می شود عضلات کف واژن از هم جدا می شوند و شلی و افتادگی داخل واژن ایجاد می کنند . این افراد  هنگام نزدیکی دچار مشکل می شوند . رابطه جنسی خوبی ندارند  اگر پارگی و گشادی بیش از حد باشد مممکن است باعث ایجاد بوی نامطبوعی شود . همچنین باعث بروز عفونت های مکرر شود . جراحی هایی که برای این منظور استفاده می شود شامل پرینورافی و واژینوپلاستی می باشد . واژینوپلاستی یک درجه بالاتر از پرینورافی انجام می شود. این جراحی ها می تواند با بی حسی موضعی انجام شود .

۵٫     سیستوسل یا درمان افتادگی مثانه

افتادگی مثانه باعث بروز دردهای زیاد در زمان قاعدگی و بی اختیاری یا تکرر ادرار می شود . این افتادگی معمولا در اثر زایمان یا انجام فعالیت های سنگین ایجاد می شود . در صورتی که این افتادگی شدید باشد با تشخیص پزشک متخصص زنان جراحی سیستوسل برای برطرف کردن این مشکل انجام می شود .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x