(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

انواع روش تنگ کردن واژن

درباره انواع روش تنگ کردن واژن

انواع روش تنگ کردن واژن : عمل تنگ کردن واژن از دسته جراحی هایی است که در حال حاضر متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده و روزانه بانوان بسیاری درصدد انجام آن هستند. این جراحی جز عمل های محبوب میان بانوان است که روندی رو به رشد را می پیماید.( بهترین جراح زیبایی زنان در تهران )

انواع روش تنگ کردن واژن

شاید علت اینکه هر چه به جلو می رویم جراحی زیبایی در جامعه نمود زیادی پیدا می کند این باشد که مدرنیسم جلوه دیگری ورای جلوه سابق خود را در معرض دیده قرار داده و واژه زیبایی معنا و مفهوم جدیدی را به خود گرفته است. همانطور که می دانیم امروزه معنای زیبایی به طور خاص برای چهره به کار نمی رود و افراد در پی زیبایی اندام خود هم می باشند. با این وجود گسترش جراحی های زیبایی برای اندام از لیپوساکشن گرفته تا جراحی زیبایی در زنان مثل پرینورافی ، لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی و جوانسازی واژن دور از ذهن نیست.

از همه این تعاریف که بگذریم آنچه اکنون به عنوان زیبایی برای بانوان اهمیت پیدا کرده، منحصر در زیبایی  ظاهر نیست ؛ بلکه این گرایش به اندام های زنانه نیز رسیده است. امروز می خواهیم به انواع جراحی زیبایی تنگی واژن بپردازیم تا افرادی که قصد انجام آن را دارند با آگاهی بیشتری دست به این جراحی بزنند.

انواع روش تنگ کردن واژن

از انواع روش تنگ کردن واژن می توان تنگی واژن با لیزر ، تنگ کردن واژن با نخ و تنگ کردن واژن با پرینورافی را که از مهم ترین آن ها است ، نام برد.

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگی واژن به این روش بدون بیهوشی ، درد و خونریزی انجام می شود. البته استفاده از لیزر در جراحی های زیبایی زنان از جمله : جوانسازی واژن ، سفیدی واژن و لابیاپلاستی نیز استفاده می شود و کاربرد آن تنها منحصر به تنگی واژن نیست.

این لیزر با تاثیر گذاشتن بر دیواره واژن ، روی بافت مخاطی نیز اثر گذاشته و کلاژن سازی را ایجاد می کند.

تنگ کردن واژن با پرینورافی

باید توجه داشته باشید که این جراحی صرفا جهت دهانه رحم بوده و تا عمق واژن نفوذ نخواهد کرد و حداقل تنگی را در عمق ۲ الی ۳ سانتی متری واژن ایجاد خواهد کرد.

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ های تنگ کننده برای درمان نقص های زیبایی و عملکردی پرینئوم که در آن ها ، دهانه واژن بیش از حد ، گشاد شده است ، استفاده می شود. این مشکلات اغلب در نتیجه زایمان طبیعی ، ایجاد برش ها و بخیه ها در ناحیه پرینال ، ایجاد می شود.

انواع روش تنگ کردن واژن

انواع روش تنگ کردن واژن

جراحی بازسازی در قبال جراحی زیبایی

بمنظور تصمیم گیری مناسب در خصوص انجام لابیاپلاستی یا واژینوپلاستی ، درک تفاوت بین جراحی بازسازی یا جراحی زیبایی حائز اهمیت می باشد.

جراحی بازسازی ، عملکرد بخشی از بدن را بهبود می بخشد در حالیکه جراحی زیبایی ، آناتومی نرمال الزامی از نظر زیبا شناختی را تغییر می دهد.

برای مثال ، برخی روندهای واژینوپلاستی اساساً بعنوان جراحی های بازسازی بمنظور ترمیم نقص های مادرزادی توسعه یافته اند.

جراحی های مربوط به واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

اخیراً واژینوپلاستی به گروهی از جراحی های زیبایی با عناوین جوان سازی واژن و روندهای طراحی واژن توسعه یافته است. جراحان پلاستیک و متخصصین زنان ، آرایه ای از جراحی های واژینوپلاستی طراحی خود را به بازار ارائه داده و مدعی مزیت ها و فواید مشابه با دیگر جراحی های زیبایی هستند.

در واقع ، ناحیه تناسلی زنان به طور طبیعی دارای دامنه وسیعی از شکل های ظاهری نرمال می باشد که از نظر آناتومیکی ، سالم به شمار می آیند. یک شکل ثابت برای واژن وجود ندارد که این اندام ، طبق آن ، تشکیل شود.

اخیراً تکنولوژی لیزر توسط برخی از جراحان برای جوان سازی واژن معرفی گردیده و دیگر روش های جراحی واژنی ، جایگزین روش های سنتی شده است که در آن بریدگی در این ناحیه ایجاد می گردید.

در اینجا برخی مثال ها از روندهای جوان سازی واژنی و طراحی واژن ارائه می شود که عبارتند از :

برداشتن سرپوش کلیتوریس. برخی جراحان روندی را به نام برداشتن سرپوش از کلیتوریس معرفی کرده اند که در آن ، بافتی که به طور نرمال کلیتوریس را پوشش می دهد ، برداشته می شود.

تقویت نقطه جی . برخی متخصصان معتقدند که دیواره جلویی واژن در برگیرنده نقطه جی بسیار شهوانی می باشد و یک محل تحریک دارای حساسیت ویژه برای ارگاسم و برانگیختگی زنان به شمار می آید. روند تقویت نقطه جی شامل تزریق کلاژن در دیواره جلویی واژن می باشد که از لحاظ نظری ، لذت را افزایش می دهد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x