(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

انواع روش تنگ کردن واژن

انواع روش تنگ کردن واژن

جراحی تنگ کردن واژن از دسته جراحی هایی است که در حال حاضر متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده و روزانه بانوان بسیاری در صدد انجام آن هستند. این جراحی جز جراحی های محبوب میان بانوان است که روندی رو به رشد را می پیماید.

شاید علت اینکه هر چه به جلو می رویم جراحی زیبایی در جامعه نمود زیادی پیدا می کند این باشد که مدرنیسم جلوه دیگری ورای جلوه سابق خود را در معرض دیده قرار داده و واژه زیبایی معنا و مفهوم جدیدی را به خود گرفته است. همانطور که می دانیم امروزه معنای زیبایی به طور اخص برای چهره به کار نمی رود و افراد در پی زیبایی اندام خود هم می باشند. با این وجود گسترش جراحی های زیبایی برای اندام از لیپوساکشن گرفته تا جراحی زیبایی در زنان مثل پرینورافی، لابیاپلاستی، واژینو پلاستی و جوانسازی واژن دور از ذهن نیست.

از همه این تعاریف که بگذریم آنچه اکنون به عنوان زیبایی برای بانوان اهمیت پیدا کرده، منحصر در زیبایی  ظاهر نیست بلکه این گرایش به اندام های زنانه نیز رسیده است. امروز می خواهیم به انواع جراحی زیبایی تنگی واژن بپردازیم تا افرادی که قصد انجام آن را دارند با آگاهی بیشتری دست به این جراحی بزنند.

در ادامه مقاله ای را در این زمینه می خوانید:

تنگ کردن واژن

همانطور که اشاره شد تنگ کردن واژن یکی از جراحی های زنان و در شمار مطلوب ترین آن ها است. در این جراحی که به دلایل مختلفی نظیر: گشادی واژن به علت افزایش سن، زایمان و … رخ می دهد، با تنگ کردن واژن می توان احساس لذت جنسی را که با گذشت زمان از آن کاسته می شود را افزایش داد و تاثیر زمان بر اندام زنانه را به حداقل رساند. همچنین از مشکلاتی که به علت گشادی واژن رخ می دهد مثل: عفونت های مکرر و یا بی اختیاری ادرار جلوگیری کرد. عموما در این جراحی از روش های مختلفی بهره می برند، از جمله: تنگی واژن با لیزر، تنگی واژن با نخ، پرینورافی و انواع روش های دیگر واژینوپلاستی . البته باید در نظر داشته باشید تقسیم بندی انواع روش تنگ کردن واژن در میان متخصصین زنان متفاوت بوده اما کلیت انجام این جراحی ها به مانند یکدیگر است.

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

انواع روش تنگ کردن واژن

از انواع روش تنگ کردن واژن می توان تنگی واژن با لیزر، تنگ کردن واژن با نخ وتنگ کردن واژن با پرینورافی را از مهمترین آن ها دانست. در ادامه تفاوت هر یک از این رو ش ها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد:

تنگ کردن واژن با نخ

از روش های قابل استفاده برای تنگ کردن واژن، استفاده از نخ برای لیفت عضلات کناری واژن می تواند موثر باشد، به این صورت که لبه های واژن را با کمک نخ های مخصوص لیفت، بالا کشیده که علاوه بر تغییر ظاهر واژن موجب تنگ شدن دهانه واژن نیز می شود. لازم به ذکر است که این روش بدون بیهوشی و خونریزی قابل انجام است.

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگی واژن با این روش به مانند روش قبل بدون بیهوشی و درد و خونریزی انجام می شود. البته استفاده از لیزر در جراحی های زیبایی زنان از جمله: جوانسازی واژن، سفیدی واژن و لابیاپلاستی نیز استفاده می شود و کاربرد آن تنها منحصر به تنگی واژن نیست. در این روش از لیزر co2 استفاده می شود که سفت تر شدن عضلات واژن و در پی آن تنگی واژن را موجب می شود. این لیزر با تاثیر بر دیواره واژن روی بافت مخاطی اثر گذاشته و کلاژن سازی را ایجاد کرده که باعث تحریک لایه مخاطی می شود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تنگ کردن واژن با پرینورافی

در این روش، تنگی واژن قسمت دهانه را در برگرفته که بر اثر زایمان های متعدد، افزایش سن، ژنتیک ایجاد می شده است. باید توجه داشته باشید این جراحی صرفا جهت دهانه رحم بوده و و تا عمق واژن نفوذ نخواهد کرد و حداقل تنگی را درعمق ۲ الی ۳ سانتی متری واژن ایجاد خواهد کرد.

برای کسب آگاهی بیشتر در مورد هر یک از انواع جراحی تنگی واژن دیگر خدمات زیبایی می توانید به مقالات مرتبط مراجعه کنید:

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x