(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

با لیزر مونالیزا تاچ دیگر نگران تیرگی واژن خود نباشید

با لیزر مونالیزا تاچ  دیگر نگران تیرگی واژن خود نباشید

علاوه بر تنگی واژن تغییر رنگ آن نیز دغدغه دیگری در ذهن بانوان ایجاد کرده است. تیرگی واژن یکی از موضوعات ناراحت کننده در بین بانوان می باشد. همتراز با افزایش روز افزون جراحی های زیبایی توجه به زیبایی زنانگی نیز علاقه مندان خود را دارد، در این راستا بسیاری از بانوان در پی یافتن راهی مطمئن برای زیبا تر کردن اندام خود هستند.

از اندام هایی که زیبایی و سلامت آن درچند سال اخیر بسیار به آن توجه شده است ، ناحیه تناسلی را می توان نام برد. بانوان گاها برای رسیدن به این هدف از رو شهای خانگی نیز استفاده می کنند. اما به خاطر طولانی شدن پروسه درمان خانگی و نتیجه دهی اندک آن ترجیح می دهند راه سریع تری را برا ی رفع تیرگی واژن خود پیدا کنند، پس این بار به دنبال کلینیک و پزشک ماهر در این زمینه می گردند.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

در دهه های اخیر توجه افراد به ظاهر خود موجب  افزا یش موج رقابت بین کلینک ها  برای خدمات زیبایی و همچنین بالا رفتن آمار مراجعه به آن ها شده است.در ادامه به یکی دیگر از تکنولوژی های جوان سازی واژن از زبان  سیما مظفر جلالی متخصص زیبایی زنان می پردازیم:

تغییر رنگ واژن به چه عواملی بستگی دارد؟

بیشترین وسیله ای که زنان برای از بین بردن موهای زائد از آن  استفاده می کنند،  تیغ و یا ژیلت است. باید بدانید این ابزار بعد از استفاده طولانی مدت چیزی جز تیرگی واژن را برای شما به بار نخواهد آورد. ولی این تنها مشکلی نیست که استفاده از این وسیله ایجاد می کند، همه ما می دانیم استفاده مداوم از آن موجب ضخیم تر شدن موهای زاید بدن و تیره تر شدن آن ها می شود.

همچنین باید توجه داشته باشید که پوشیدن لباسهای تنگ علاوه بر ایجاد عفونت،  موجب تیرگی واژن شما نیز خواهد شد. پس در انتخاب لباس زیر و جنس آن و همچنین رعایت بهداشت لباس زیر خود دقت داشته باشید، چرا که این مورد نیز جز علل اصلی تیرگی واژن است.

اما مشکل تیرگی واژن می تواند به علت بارداری و افزایش رنگ دانه های پوست در اثر افزایش انسولین بدن نیز به وجود آید.

تولید بیشتر از حد  ملاتونین در واژن، چاقی،  نزدیکی به دوران یائسگی و حتی مصرف برخی دارو ها در تیره شدن وازن بی تاثیر نیست.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مونالیزا تاچ راهی برای برطرف کردن تیرگی واژن

امروز رو.شهای نوینی در درمان و زیبا سازی واژن به وجود آمده است، که ما یکی از روش های موثر برای روشن سازی واژن ، یعنی استفاده از لیزر را به شما پیشنهاد می دهیم.

لیزر مونالیزا تاچ  یک از بهترین و موثرترین رو شهایی است که نتیجه بخشی بالایی در رفع تیرگی و سیاهی واژن دارد. به وسیله لیزر مونالیزا تاچ  پالس های کوچکی به سطح واژن تابیده می شود تا باعث تحریک مخاط و بافت واژن شود. با این عمل که حداکثر ۱۵ دقیقه زمان می برد بافت های تیره واژن از بین خواهد رفت. این جراحی سرپایی به علت نداشتن  بیهوشی و عدم نیاز به بستری شدن،  مورد علاقه بانوان بوده و گزینه مناسبی برای رفع تیرگی واژن می باشد. از مزیت های دیگر این لیزر مشاهده تغییرات بلافاصله بعد از لیزر، هزینه کم، جراحی بدون درد و بدون خون ریزی را می توان نام برد .

 

 

 

 

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x