(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

بهترین زمان برای عمل جراحی زیبایی واژن

بهترین زمان برای عمل جراحی زیبایی واژن

 چه زمانی بهتر است عمل جراحی زیبایی واژن انجام شود؟

بهترین زمان برای انجام جراحی زیبایی واژن بلافاصله بعد از اتمام پریود است چون مهم است پس از جراحی لابیا و ناحیه واژن مرطوب نشود در نتیجه حداقل سه هفته تا آغاز سیکل ماهانه بعدی فرصت است تا محل زخم بهبود یابد.

آیا همزمان با بارداری یا زایمان می توان جراحی زیبایی واژن انجام داد؟

چون در زمان بارداری به خصوص نزدیک زایمان و سزارین، لگن بسیار پرخون است و خونرسانی بالایی دارد بهتر است هیچ عملی انجام نشود و بهترین زمان ۴۰ روز تا ۶ ماه پس از بارداری می باشد.

بهترین زمان جراحی زیبایی واژن

آیا در واژن هم می توان مانند سایر نقاط بدن از مواد پرکننده استفاده کرد؟

بله امروزه با استفاده از روش هایی می توان موادی مانند ژل، مواد پرکننده دیگری مثل چربی را در قسمت هایی از واژن تزریق کرد.

گاهی خانم ها به دلیل افزایش سن و لاغری های شدید یا بیماری هایی که می گیرند دچار نازک شدگی و مشکل در واژن می شوند که ممکن است یرای آنها خطرات و مشکلات زیادی ایجاد شود در نتیجه با تزریق مواد به خصوص در ناحیه جی پوینت می توان شکل و ظاهر واژن آنها را تغییر داد در نتیجه در کیفیت زندگی آنها اثرات مطلوبی می گذارد.

جراحی زیبایی واژن نیازمند تبحر و تجربه بسیاری است . دکتر مظفر جلالی متخصص زنان جراحی زیبایی واژن به بهترین شکل ممکن انجام می دهد . اگر شما هم از شکل و فرم نازیبای ناحیه تناسلی خود رنج می برید می توانید برای رفع این مشکلات به دکتر مظفر جلالی مراجعه کنید . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های ۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس حاصل نمائید . همچنین می توانید نمونه ها را در پیج اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.

انواع روش های جراحی زیبایی واژن چیست؟

  • از شایع ترین روش های جراحی زیبایی واژن جراحی لابیاپلاستی می باشد. عمل لابیاپلاستی برای قسمتی از دستگاه تناسلی است که در قسمت داخل قرار گرفته است و در بعضی افراد می تواند ظاهری بلند و تیره و نامتقارن داشته باشد در نتیجه ممکن است از نظر ظاهری برای شخص مطیوب نباشد یا اینکه در زمان ورزش کردن، لباس پوشیدن یا مقاربت جنسی دچار مشکل شوند برای رفع این مشکلات می توان عمل جراحی لابیاپلاستی برای افراد انجام داد.

در عمل لابیاپلاستی تمام قسمت های بلند و تیره و ناقرینه لابیا برداشته می شود و قسمتی که با تمایلات و احساسات ارتباط دارد یعنی کلیتوریس تحت عمل قرار نمی گیرد. پوست شل شده بالای کلیتوریس هم ممکن است مقداری بلند باشد و در واقع افزایش سایز داشته باشد که در عمل لابیاپلاستی اصلاح می شود و به بالا کشیده می شود. تمامی قسمت های بلند و تیره برداشته می شود و لابیا کوتاه می شوند.

  • عمل جراحی دیگر تزریق چربی می باشد که می توان به قسمت لب های بزرگ یا لابیای ماژور چربی تزریق کرد و این چربی از شکم گرفته می شود و به دو طرف تزریق می شود که باعث می شود لب های بزرگ برجسته شوند و لابیا را به سمت داخل ببرند و در این حالت لب های کوچک توسط لب های بزرگ پوشانده می شوند. این عمل در یک جلسه قابل انجام است.
  • عمل جراحی دیگر عمل جمع کردن واژن یا پرینورافی است که در صورتی که در اثر زایمان یا مشکلات دیگر قطر کانال واژنی افزایش یافته باشد، این عمل قابل انجام است. در این عمل کانال جمع می شود و به حالت مطلوب می رسد. این عمل هم در یک جلسه قابل انجام می باشد.

هر سه عمل در یک جلسه قابل انجام است و نیازی به بیهوشی کامل نیست و تنها با بی حسی موضعی قابل انجام است و نیازی به بستری نیست و بیمار می تواند ۶ ساعت بعد ازعمل مرخص شود. ترمیم کامل عمل حدود ۴۰ روز طول می کشد ولی نهایتا تا یک هفته نیاز به مراقبت است.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x