(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

بهترین متخصص زنان در تهران

به طور کلی بهداشت خانم ها نسبت به آقایان از اهمیت زیادی برخوردار است .خانم ها به دلیل آناتومی ناحیه تناسلی بیشتر در معرض انواع عفونت ها و بیماری ها قرار دارند . زیرا مسیر ناحیه تناسلی  خانم ها تا مقعد کوتاهتر است به همین دلیل در معرض انواع باکتری و میکروب قرار می گیرد . به همین دلیل هر خانمی باید در طول زندگی خود  نیاز دارد به متخصص زنان مراجعه کنند. برخی بیماری های زنان بدون هیچ گونه علائمی بوده و تنها با روش های تشخیصی و معاینه پزشک قابل شناسایی می باشد . در ادامه به طور مفصل به این مطلب می پردازیم.

بهترین-متخصص-زنان-در-تهران

بهترین-متخصص-زنان-در-تهران

علل مراجعه خانم ها به متخصص زنان 

این موضوع از سه جهت قابل بررسی می باشد که به شرح هرکدام می پردازیم.

 • مراجعه به دلیل بیماری های زنان
 • مراجعه به دلیل بارداری و زایمان
 • مراجعه به دلیل جراحی زیبایی در زنان

چه بیماری های سبب می شود تا خانم ها به متخصص زنان مراجعه کنند؟

ممکن است خانم ها دچار بیماری هایی شوند که نیاز باشد به پزشک مراجعه کنند. پس بهتر است حتما در این زمینه به بهترین متخصص زنان مراجعه کنند  تا بیماری به طور کامل درمان شود. تعدادی از بیماری های رایج میان خانم ها به شرح زیر هستند:

 • گاهی ممکن است خانم ها دچار بیماری هایی از قبیل زگیل تناسلی، کیست تخمدان، فیبروم رحم و سرطان رحم  شوند که  در این صورت لازم است برای مداوای این بیماری ها  به پزشک متخصص مراجعه کنند.
 • بیماری های سرطانی مانند سرطان تخمدان و سرطان پستان هم از مواردی هستند  در این شرایط با انجام آزمایش های روتین می توان سرطان را به موقع تشخیص داد و درمان کرد.
 • درمان ناباروری هم از شایع ترین مواردی است که بیماران برای درمان آن باید به پزشک متخصص مراجعه کنند.

مراجعه به متخصص زنان به علل مختلفی از جمله درمان بیماری های زنان و انجام جراحی های زیبایی صورت می گیرد. دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان در تهران تخصص بالایی در درمان این بیماری ها و انجام جراحی های زیبایی دارند. جهت مشاوره با ایشان می توانید  با شماره هایی که در داخل سایت قسمت تماس با ما است تماس حاصل فرمائید .

در چه مواردی خانم های باردار به متخصص زنان مراجعه می کنند؟

خانم هایی که قصد بارداری دارند می توانند قبل از بارداری به متخصص زنان مراجعه کنند و در رابطه با نوع تغذیه و اقدامات لازم قبل از بارداری مشورت کنند. این امر سبب می شود تا دوران بارداری را با خیال آسوده سپری کنند و زایمان راحت تری داشته باشند.

همچنین نیاز است پس از بارداری برای انجام غربالگری ها و آزمایشات ضروری دوران بارداری مجدد به پزشک مراجعه کنند تا از سلامت جنین خود در دوران بارداری اطمینان حاصل کنند. همچنین این پزشک می تواند در درمان مشکلات ناباروری به بیماران کمک کند.

خانم ها برای چه جراحی های زیبایی به بهترین متخصص زنان مراجعه می کنند؟

امروزه انجام عمل های جراحی زیبایی در میان خانم ها گسترش یافته است که باید همواره به این نکته توجه کنید که به بهترین متخصص در غرب  زنان در این زمینه مراجعه کنید تا دچار عوارض خطرناک ناشی از جراحی نشوید. تعدادی از این جراحی های زیبایی رایج به شرح زیر هستند:

 • جراحی زیبایی واژن از جمله جراحی های محبوب در میان خانم ها است. گاهی ظاهر واژن به دلیل زایمان های مکرر خانم ها و افزایش سن حالت کشسانی خود را از دست می دهد و شکل نازیبایی پیدا می کند. در این حالت می توان با انجام جراحی زیبایی واژن توسط متخصص زنان شکل واژن را تغییر داد و ظاهری زیبا و مورد رضایت به آن بخشید.
 • سفید کردن واژن هم از مواردی می باشد که خانم ها برای آن به متخصص زنان مراجعه می کنند. در این جراحی روشهایی مانند لیزر برای سفید کردن واژن و رفع تیرگی آن به کار می رود.

بهترین دکتر زنان در تهران کیست ؟

بسیاری از افراد سوال می پرسند از کجا بدانیم بهترین متخصص زنان کیست ؟ در پاسخ باید گفت در انتخاب پزشک باید به تبحر ، تجربه ، تخصص پزشک توجه داشت . دکتر زنان خوب باید دارای ویژگی هایی به شرح ذیل باشد :

 • صبور بوده و به حرفهای بیمار گوش فرا دهد .
 • با بیمار صادق باشد و در صورتی که بیمار درمان نمی شود به فکر منافع شخصی نبوده و حقیقت را به او بگوید.
 • دارای تجربه کافی در حرفه خود باشد و در مواردی با همکاران خود مشورت کند.

بهترین فوق تخصص نازایی در تهران 

برخی از پزشکان زنان علاوه بر داشتن تخصص در زمینه زنان دوره فلوشیپ نازایی را می گذرانند که در درمان و تشخیص ناباروری زنان دانش کافی را کسب می کنند . برای اطلاع از بهترین فوق تخصص نازایی در تهران روی ادامه مطلب کلیک کنید .

متخصص زنان خوب در تهران 

افراد بسیاری در دنیا دارای تخصص زنان هستند ولی از بین آنها افرادی که در کار خود از تبحر و تجربه کافی برخوردار هستند و به بیماران خود مشاوره خوب می دهند در بین مردم قابل اعتماد هستند .

بهترین متخصص زنان در غرب تهران 

باید به این نکته توجه داشت که برای یافتن بهترین متخصص زنان و زایمان به تبلیغات فریبنده توجهی نداشت و درباره رزومه و تخصص هر پزشک قبل از مراجعه به او تحقیق کنید . همچنین ازنوع برخورد و تشخیص پزشک می توان پی به این موضوع برد .

متخصص زنان در گیشا 

برای مراجعه به مطب دکتر فریده مظفر جلالی متخصص زنان به آدرس تهارن – گیشا – بین خیابان ۱۲و ۱۴،ساختمان پزشکان خاتم،طبقه ۳،واحد ۱ مراجعه کنید .

برخی از خدمات متخصص زنان

لابیاپلاستی

یکی از محبوب ترین روش های جراحی زیبایی بانوان، انجام لابیاپلاستی است. در طی این روش می توان تغییر چشم گیری در فرم، اندازه و شکل لابیاها ایجاد نمود. لابیاپلاستی با توجه به ضخامت و بزرگی لابیاها به دو روش لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی قابل انجام است.

تنگ کردن واژن

دلایل مختلفی باعث ایجاد گشادی در واژن می شوند. با استفاده از برخی از روش ها از جمله تنگ کردن وازن با لیزر و یا نخ می توان به رفع این مشکل کمک نمود . استفاده از این روش منجر به بهتر شدن رابطه جنسی و کمک به ارگاسم بهتر و افزایش لذت در برقراری رابطه می کند.

تزریق ژل به واژن

با استفاده از استفاده از تزریق ژل به واژن می تواند باعث افزایش حجم در ناحیه تناسلی بانوان گردید . علاوه بر ژل می توان از تزریق چربی نیز استفاده نمود.

Call Now Button