(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ

عوامل متعددی باعث گشاد شدن واژن می شود از جمله زایمان های متعدد ، رابطه جنسی متعدد که امروزه برای درمان آن روش های جراحی و غیر جراحی وجود دارد که در ادامه درباره روش جراحی آن می پردازیم.

اندازه طبیعی واژن

واژن دارای دو دیواره می باشد : قدامی و خلفی .که دیواره قدامی ۱۰ سانتیمتر است و دیواره خلفی ۷٫۵ سانتیمتر است . این عضو صورتی رنگ بوده و دارای تعدادی چین است. تعداد این چین ها بعد از مقاربت و زایمان های متعدد کاهش می یابد . همچنین اندازه واژن بعد از این موارد بزرگتر از حالت طبیعی شده و منجر به گشاد شدن واژن می شود. حال برای تنگ کردن واژن چه راهکارهایی وجود دارد ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

اندازه واژن در هنگام مقاربت

طول واژن قبل از مقاربت ۷٫۵ سانتیمتر است که درهنگام تحریک و در طول رابطه جنسی به ۱۰ سانتیمتر می رسد . در هنگام رابطه جنسی آلت مرد می تواند تا ۷ – ۹ سانتیمتر به واژن زن وارد شود . در صورت فشار بیش از حد اندازه واژن از حد طبیعی بزرگتر می شود و در این صورت زن احساس درد می کند که مانع از ارگاسم زن می شود.

عکس تنگ-کردن-واژن-با-نخ

عکس تنگ-کردن-واژن-با-نخ

تشخیص گشاد بودن واژن

در بسیاری موارد گشاد بودن واژن در حین رابطه جنسی قابل تشخیص می باشد . در این صورت زن و مرد از رابطه جنسی لذت نمی برند . معمولا این حالات بعد از زایمان اتفاق می افتد . اما به طور کلی تشخیص اندازه واژن با معاینه پزشک متخصص زنان صورت می گیرد .

روش های تنگ کردن واژن

  1. جراحی
  • پرینورافی

در صورتی که ناحیه پرینه در اثر عواملی از جمله زایمان پاره شود نه تنها واژن گشاد می شود بلکه با پارگی پرینه احتمال بروز عفونت ایجاد می شود . برای درمان گشادی واژن و ترمیم ناحیه پرینه از جراحی پرینورافی استفاده می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

  • لیفت واژن با نخ

یکی از روش های جراحی که نیاز به بیهوشی ندارد و در مطب قابل انجام است ، استفاده از نخ در جراحی برای بالا کشیدن واژن است که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

  1. غیر جراحی

لیزر

یکی از روش های غیر تهاجمی و بدون برش ، استفاده از لیزر می باشد . یکی از دستگاههایی که به منظور تنگ کردن واژن استفاده می شود لیزر مونالیزاست . این روش بدون استفاده از بیهوشی و خونریزی انجام میشود و نیاز به بستری و استراحت ندارد .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تنگ کردن واژن با نخ

نخی که برای تنگ کردن واژن استفاده می شود کاملا بهداشتی بوده و از نوع قابل جذب می باشد . این نوع جراحی در مطب بدون بیهوشی و درد انجام می شود .

ماندگاری تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن با نخ ماندگاری حدود ۵ سال دارد و بعد از این زمان می توان برای تمدید مجدد اقدام کرد .

مزایای تنگ کردن واژن با نخ

هدف از تنگ کردن واژن می باشد اما جالب است بدانید نخ هایی که در این روش برای لیفت و تنگ کردن استفاده می شود از عفونت های واژن نیز جلوگیری می کند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x