(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن، اصطلاح کلی است که چندین روش زیبایی را در بر می گیرد، و روش درمانی غیر تهاجمی است، که به بازگشت فرم و انداره واژن، به حالت طبیعی و اولیه کمک می کند. تزریق فیلر، RF، لیزر، و تزریق PRP، از جمله روش های جوانسازی واژن می باشند.

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

از جمله مزایای این روش ها میتوان به عدم احساس درد و دوره نقاهت بسیار کوتاه اشاره کرد. روش ها در کمتر از یک ساعت انجام می شوند. تنها عیبی که بر روی این روش ها می توان گذاشت این است که چندین جلسه باید تکرار شوند.

 پیش از تعیین بهترین گزینه درمان، متخصص زنان و زایمان به بررسی آناتومی واژن می پردازد. به مرور زمان و با افزایش سن، واژن دچار خشکی می شود و قسمت های خارجی واژن، الاستیسیته واستحکام خود را از دست می دهند. چنین حالتی بعد از زایمان نیز اتفاق می افتد. برخی روش های جوانسازی واژن عبارتند از:

تزریق فیلر

تزریق فیلر به واژن، یکی از روش های جوانسازی واژن می باشد. با تزریق فیلر، علاوه بر حجیم شدن ناحیه تناسلی، علائمی مانند خشکی نیز برطرف خواهد شد. هیالورونیک اسید، یکی از مواد طبیعی است که باعث افزایش جذب آب نیز می شود. نتایج این روش، بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده می باشد.

از جمله مزایای این روش می توان به این مورد اشاره کرد که هیچ گونه محدودیت و دوره نقاهتی بعد از تزریق وجود ندارد، و فرد سریعا قادر به انجام کارها و فعالیت های خود می باشد. ماندگاری تزریق فیلر در حدود یک تا دو سال است، البته این مدت زمان به شرایط بدنی خود فرد نیز بستگی دارد.

تزریق چربی به واژن، یکی از روش های مرتبط با تزریق فیلر است، که بدون ایجاد برش و بخیه انجام می شود، و روشی است بدون تهاجم و عوارض جانبی.

RF

RF، علاوه بر این که در تنگ کردن واژن نیز استفاده می شود، در جوانسازی و تغییر شکل واژن نیز کاربرد دارد. ممکن است در طول درمان، مقداری قرمزی و التهاب در ناحیه درمان مشاهده شود، اما چند ساعت بعد از درمان، برطرف خواهد شد.

نتایج این روش همیشگی می باشد، و هیچ گونه درد و عوارض جانبی را به همراه ندارد.

درمان با PRP

پلاسمای غنی از پلاکت یا همان PRP، یکی از روش های کم تهاجم در جوانسازی واژن می باشد. در این روش، پلاسما باعث تحریک کلاژن سازی و تولید بافت های جدید و سالم می شود. جهت انجام این روش، از خود بیمار نمونه خون گرفته می شود، نمونه ۱۵ دقیقه داخل سانتریفوژ گذاشته می شود، تا پلاکت ها جدا شوند. سپس پلاسمای غنی از پلاکت، به نواحی مورد نظر تزریق خواهد شد.

این پلاسما غنی از پلاکت، سلول های بنیادی، و فاکتورهای رشدی می باشد که همگی برای تولید بافت جدید و جوانسازی واژن مهم و ضروری هستند.

از جمله مزایای تزریق PRP در جوانسازی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش میل جنسی
 • افزایش حساسیت در حین رابطه جنسی
 • عدم احساس درد حین رابطه جنسی
 • جوانسازی واژن، تنها بر ظاهر ناحیه واژن کار نمی کند، بلکه می تواند باعث تنگ شدن عضلات داخلی و خارجی واژن و در نهایت افزایش لذت جنسی شود.
 • تزریق چربی به واژن

تزریق ژل به واژن، یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن می باشد. نتایج این روش، بلافاصله بعد از تزریق مشخص می شود، و این که هنگام تزریق فرد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. نحوه انجام این روش به این صورت است که ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس می شود، سپس تزریق انجام خواهد شد. این تزریق چیزی در حدود سی دقیقه طول می کشد.

اما این نکته را باید در نظر داشت،

 • افرادی با سابقه حساسیت و آلرژی
 • افراد دیابتی
 • افرادی که از اختلالات مربوط به انعقاد خون رنج می برند
 • خانم های باردار و شیرده

نباید تزریق ژل به واژن را انجام دهند.

جوانسازی واژن، اصطلاح کلی است که چندین روش زیبایی را در بر می گیرد، و روش درمانی غیر تهاجمی است، که به بازگشت فرم و انداره واژن، به حالت طبیعی و اولیه کمک می کند. دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و زایمان با استفاده از روش های تشخیصی مجهز به بررسی عارضه ها می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

لیزر

استفاده از لیزر از جمله روش هایی است که در جوانسازی واژن استفاده می شود و به بهبود ظاهر لابیاها و هم چنین تنگ کردن واژن نیز کمک می کند. از دیگر مزایای این روش، افزایش حساسیت و میل جنسی می باشد.

لیزر CO2 فراکشنال از جمله این روش هاست، روشی غیر جراحی و بدون درد. مدت زمان انجام لیزر در حدود پانزده دقیقه می باشد، و درمان در چند جلسه انجام خواهد شد.

لیزر مونالیزا تاچ نیز جهت جوانسازی واژن استفاده می شود، این لیزر باعث تحریک کلاژن سازی و رفع علائمی مانند خشکی واژن نیز می شود.

جوانسازی واژن با لیزر، عوارض و مشکلات ناشی از جراحی را ندارد و در مقابل، نتایج بهتر و مطلوب تری را به همراه خواهد داشت. لیزر، روش بسیار ایمن و سریعی است، و از آن جایی که تنها بر پوشش خارجی واژن اثر می گذارد، کوچک ترین آسیبی را به بافت های زیرین وارد نمی کند.

 • در صورتی که فرد مقدار بسیار جزئی درد احساس کند، این ناحیه با لیدوکائین، بی حس می شود و درد قابل تحمل خواهد بود.
 • بعد از جوانسازی واژن با لیزر، نیازی به بستری شدن نیست و بیمار بلافاصله قادر به انجام فعالیت های روزانه خود خواهد بود. فرد بایستی به مدت یک هفته از رابطه جنسی پرهیز کند. از وان آب گرم و یا استخر نیز نباید استفاده شود.

برخی از خدمات دکتر سیما مظفر جلالی جراح و متخصص زنان

لابیاپلاستی

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

سفید کردن واژن

راه های ارتباطی

۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳-۸۸۲۶۳۴۲۸

پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سیما مظفر جلالی

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x