(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

Contents

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران : اگر با رابطه جنسی دردناک یا سایر مشکلات جنسی سر و کار دارید یا اینکه فکر می کنید رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه نمی کنید، جوان سازی و تنگ کردن واژن با لیزر ممکن است برای شما مانند یک روش جادویی به نظر برسد. افزایش سن، یائسگی یا حتی زایمان متعدد می تواند باعث سوزش و خشکی واژن و حتی بد شکلی و شل شدن اندام تناسلی شود. در این مقاله به تنگ کردن واژن با لیزر ، علل، علائم و همچنین درمان آن خواهیم پرداخت.

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران چیست ؟

تنگ کردن واژن با لیزر ، معمولا برای افرادی که ترجیح می دهند از روش های بدون درد و خونریزی برای جوان سازی و تنگ کردن واژن استفاده کنند، گزینه مناسبی است. تنگ کردن و برطرف کردن گشادی واژن یکی از مزایای بهره مندی از لیزر مونالیزا تاچ است که مشکلات فرد را برطرف خواهد کرد. معمولا دو مورد اساسی زایمان و بالارفتن سن باعث گشادی واژن خواهند شد.

لیزر چگونه می تواند سبب جوان سازی و تنگ شدن واژن شود؟

سفت شدن واژن با لیزر ، درمانی است که می تواند به ترمیم و جوان سازی واژن کمک کند و بی اختیاری ادرار را بهبود بخشد. این فناوری با استفاده از لیزر CO2  به احیای مخاط واژن کمک می کند. تایتنیگ با لیزر ، یک روش زیبایی واژن در مطب است که بدون بیهوشی انجام می شود. این یک روش سریع، ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای و بدون حداقل عوارض جانبی است.

لیزر CO2 باعث افزایش خون رسانی به واژن و تحریک کلاژن سازی خواهد شد و در نهایت باعث تقویت عضلات واژن و تنگ تر شدن آن خواهد شد.

معمولا تنگ کردن واژن با لیزر به چه افرادی توصیه می‌شود؟

برخی از مهمترین دلایل گشاد شدن غیر عادی واژن عبارتند از:

زایمان‌های طبیعی متعدد

مهمترین و شاید حتی اولین دلیل گشادی واژن را  انجام زایمان طبیعی می توان دانست. معمولا بعد از زایمان طبیعی ، واژن به حالت اولیه خود باز می گردد اما اگر فرد بیش از یک زایمان را تجربه کرده باشد، معمولا از مشکل گشادی واژن رنج می برد.

جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

افزایش سن

معمولا با افزایش سن ، لایه‌های پوستی واژن قوام خود را از دست می دهند و برای افراد نارضایتی جنسی را به همراه خواهند داشت. بسیاری از زنان بعد از چهل یا پنجاه سالگی به بسیاری از عمل های جراحی مانند لایباپلاستی یا تنگ کردن واژن روی می آورند.

برقراری روابط جنسی متعدد

یکی دیگر از علل گشادی واژن ، برقراری رابطه جنسی متعدد است. در صورت داشتن روابط جنسی متعدد، لایه های بیرونی واژن دچار شل شدگی و افتادگی خواهند شد. انجام لیزر تنگ کردن واژن ، به شما کمک خواهد کرد که بتوانید رابطه جنسی باکیفیتی را تجربه کنید. با استفاده از لیزر ، تقویت عضلات واژن ، شل شدگی و گشادی واژن را می توان برطرف نمود.

سفت شدن و تنگ شدن واژن با لیزر برای بسیاری از خانم ها از جمله کسانی که سایر مشکلات واژنی مانند: پرولاپس واژینال ، بی اختیاری ادرار، آندومتریوز و درد لگن را دارند، بی خطر است. توصیه می‌شود ۳ ماه بعد از زایمان برای انجام تنگ کردن واژن اقدام کنید.

مزایای لیزر تنگ کننده واژن

لیزر مونالیزاتاچ معمولا در بین بسیاری از زنان، طرفدار دارد. این لیزر مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که در ادامه به برخی از مهمترین مزایای آن اشاره خواهیم داشت.جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

 • بعد از انجام لیزر ، فرد می‌تواند به راحتی به فعالیت های روزمره خود ادامه دهد.
 • هزینه انجام لیزر از سایر جراحی های تنگ کردن واژن به مراتب کمتر است.
 • دوره نقاهت لیزر نسبت به انجام عمل های جراحی زنان ، کمتر است.
 • انجام لیزر بهبود کیفیت رابطه جنسی و اعتماد به نفس بیشتر در زنان را به همراه خواهد داشت.
 • درمان تنگ کردن واژن با لیزر ، سریع و ساده است و بیمار هیچگونه درد و خونریزی را احساس نخواهد کرد.
 • لیزر علاوه بر تنگ کردن واژن در جوان سازی واژن هم کاربرد دارد.
 • باز گرداندن PH واژن به حالت طبیعی ( لیزر بافت های سالم را تجدید می کند و بعد از آن، واژن شما قابلیت انعطاف پذیری و مرطوب کنندگی بیشتری خواهد داشت.)
 •  با افزایش جریان خون در دیواره های واژن، خاصیت کشسانی عضلات واژن و بافت های آن بهبود می یابند.

چنانچه شما هم از گشادی واژن رنج می برید، می توانید برای درمان آن ( جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران ) به خانم دکتر مظفر جلالی مراجعه کنید. دکتر مظفر جلالی با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا، زیبایی را به واژن شما برمی‌گرداند. با جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران ، لذت روابط زناشویی خود را بهبود ببخشید. جهت مشاوره و دریافت نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

کاربردهای جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

شاید تصور برخی از افراد این باشد که لیزر مونالیزا تاچ صرفا برای تنگ کردن واژن انجام می شود، اما باید بگوییم که اینطور نیست! تنگ کردن واژن با لیزر ، کاربردهایی زیادی را برای زنان به همراه خواهد داشت:

 1. رفع گشادی واژن
 2. سوزش و خشکی واژن و رفع آتروفی
 3. درمان بی اختیاری ادرار
 4. درمان عفونت های ناحیه تناسلی
 5.  روشن سازی واژن و رفع تیرگی آن
 6. درمان رابطه جنسی دردناک
 7. درمان و کاهش علائم یائسگی

آمادگی قبل از لیزر جوان سازی واژن

تشخیص لیزر جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران ، توسط دکتر متخصص با معاینه واژینال انجام خواهد شد. تعداد جلسات لیزر با توجه به شرایط بیمار مشخص خواهد شد و معمولا برای هر فرد متفاوت است. مراحل آمادگی قبل از لیزر جوانسازی واژن به شرح زیر است:

 • معاینه واژینال (در صورت ابتلا به عفونت های واژینال ، حتما باید دوره درمان برای رفع عفونت انجام شود و پس از آن جهت لیزر درمانی اقدام شود.)
 • انجام آزمایش پاپ اسمیر قبل از لیزر
 • بهترین زمان برای انجام لیزر تنگ کننده واژن ، معمولا ۳ تا ۵ روز بعد از پایان دوره قاعدگی است.

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با لیزر

اگر چه تنگ گردن واژن با لیزر در مقایسه با سایر روش های جراحی، سریع و ساده است، اما با این حال نیازمند مراقبت هایی است که به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 1. جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهرانبهتر است پس از تنگ کردن با لیزر ، تا یک هفته از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
 2. فعالیت های روزمره سنگین را بهتر است تا یک هفته به تعویق بیاندازید و بیشتر استراحت کنید.
 3. اگر پس از انجام لیزر، احساس سوزش و درد در ناحیه تناسلی دارید، کمپرس یخ را در محل درد بگذارید تا درد شما تسکین یابد.
 4.  بهتر است پس از انجام لیزر و همچنین تشخیص پزشک بر عدم عفونت، از استخر و همچنین نشستن طولانی مدت در وان حمام، خودداری کنید.

معمولا تنگ کردن واژن به کدام دسته از افراد توصیه نمی شود ؟

با اینکه تنگ کردن واژن در بین زنان به دلیل عدم درد و خونریزی از محبوبیت بسیاری برخوردار است، اما با این وجود، انجام آن برای برخی از زنان توصیه نخواهد شد.

معمولا بهترین سن برای انجام لیزر واژینال ، بین ۳۰ تا ۵۵ سال است؛ بنابراین لیزر جوان سازی واژن به افراد بالای ۵۵ سال و همچنین زیر ۲۰ سال توصیه نمی‌شود.

افرادی که به بیماری سیستمیک مبتلا هستند.

افرادی که گشادی واژن بیشتری دارند، بهتر است از سایر روش‌های جراحی برای تنگ کردن واژن استفاده کنند.

پیشنهاد ما به شما این است که برای انتخاب بهترین روش تنگ کردن واژن ، بهتر است با پزشک متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین روش را برای این کار انتخاب کنید. اگر برای انتخاب دکتر مناسب برای تایتنینگ واژن سردرگم هستید، پیشنهاد ما به شما خانم دکتر سیما مظفر جلالی است. ایشان جراح و متخصص زنان و زایمان در غرب تهران هستند و عمل تنگ کردن واژن را به روش های مختلف انجام می دهند. برای مشاوره و دریافت نوبت می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

هزینه تنگ کردن واژن با لیزرجوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

همان طور که اشاره شد، تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به سایر روش های جراحی مقرون به صرفه تر است، اما این بدان معنا است که می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به تعداد جلسات مورد نیاز، شرایط شما و همچنین تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد. اگر در برخی از زنان، شل شدگی واژن بیشتر باشد، قطعا درمان هم وقت گیرتر و پرهزینه تر خواهد بود.

از آنجایی که هزینه این جراحی به فاکتورهای متفاوتی وابسته است، پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات کامل از هزینه تنگ کردن واژن با لیزر در تهران و جهت تعیین وقت ویزیت با مطب خانم دکتر مظفر جلالی تماس بگیرید.

سوالات متداول در زمینه تنگ کردن واژن با لیزر

آیا لیزر تنگ کننده واژن دردناک است ؟

خیر، تنگ کردن واژن با لیزر هیچگونه درد و خونریزی را برای فرد به همراه نخواهد داشت.

ممکن است تنگ کردن واژن با لیزر سبب ناباروری شود؟

خیر، در انجام لیزر از موج های استاندارد استفاده خواهد شد و عمق نفوذ امواج لیزر پایین است. در نهایت باعث جوان سازی و تنگ شدن واژن خواهد شد و ناباروری را به همراه نخواهد داشت.

سن مناسب جهت انجام لیزر واژینال چیست؟

لیزر واژینال معمولا برای تمام افرادی که ازدواج کرده اند و بنا به هر دلیل به گشادی واژن مبتلا هستند توصیه می شود، اما همان طور که اشاره شد، سن رایج برای انجام این لیزر بین ۳۰ تا ۵۵ سالگی است.

تعداد جلسات درمان لیزر واژینال

به طور معمول توصیه می شود که زنان سه بار لیزر شوند و هر جلسه چهار تا شش هفته از هم فاصله داشته باشد و بعد از یک سال مجددا یک جلسه درمان را ادامه دهند.

آیا پس از لیزر، یائسگی و خشکی واژن من بهبود می یابد؟

تنگ کردن واژن با لیزر برای خانم هایی که دچار یائسگی شده اند، گزینه مناسبی است. این درمان باعث تولید و ترمیم مجدد کلاژن در مهبل می شود که به نوبه خود باعث از بین رفتن یائسگی خواهد داشت.

نتایج ماندگاری لیزر جوان سازی واژن به چه صورت است ؟

معمولا نتایج ماندگاری لیزر ، به شدت شل شدگی عضلات واژن بستگی خواهد داشت. انجام لیزر تنگ کردن واژن بین ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگاری خواهد داشت و پس از این زمان، لازم است مجددا انجام شود.

سخن آخر مقاله جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران

غالب زنان در طول زندگی خود با مشکلات واژن روبرو می شوند که با توجه به عوامل زیادی مثل زایمان ، یائسگی یا سن بالا که امری کاملا طبیعی است. خبر خوب اینکه راه های درمان زیادی وجود دارد تا شما بتوانید سلامتی واژن خود را بدست آورید و از رابطه جنسی لذت ببرید. در این مقاله به معرفی کامل لیزر درمانی برای تنگ کردن واژن پرداختیم و از مزایای این روش درمانی صحبت کردیم.

امیدواریم این مقاله پاسخگوی سوالات شما باشد اما اگر سوال یا ابهامی در این زمینه داشتید می توانید در بخش نظرات زیر همین مقاله ( جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران ) از ما بپرسید. برای دیدن پاسخ به همین صفحه ( جوانسازی و تنگ کردن واژن با لیزر تهران ) برگردید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x