(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

مناسب ترین زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان چه موقع است ؟ آیا نتایج به دست آمده از لابیاپلاستی رضایت بخش است ؟ آیا انجام لابیاپلاستی در بارداری امکان پذیر است ؟ پرسش هایی که در ابتدا به آن ها اشاره شده است ؛ از پرتکرارترین سوالات بانوان خواستار عمل لابیاپلاستی ، می باشد که با مطالعه مقاله پیش رو ، به پاسخ آن ها دست خواهید یافت.

زمان مناسب جهت انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان زمان انجام لابیاپلاستی بعد از زایمان

بانوان پس از زایمان ، شاهد بروز تغییراتی در ناحیه تناسلی ؛ از جمله پارگی ، تورم ، تغییر شکل و رنگ در لابیاها و از این قبیل موارد می شوند ؛ که بدین ترتیب ، فرم ظاهری واژن آن ها تغییر کرده و اعتماد به نفس شان تحت تاثیر قرار می دهد ؛ به همین علت ، آنان روی به انجام جراحی های زیبایی واژن ؛ از قبیل لابیاپلاستی می آورند.

لازم به ذکر است ، طبق توصیه جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی بانوانی که پس زایمان ، تصمیم به انجام لابیاپلاستی گرفته اند ؛ باید با گذشت دو ماه از زایمان ، اقدام به انجام این جراحی زیبایی واژن نمایند.

آیا انجام لابیاپلاستی در بارداری امکان پذیر است ؟

جراح زیبایی زنان ، انجام عمل لابیاپلاستی در دوران بارداری را تایید نمی کند ؛ چرا که بروز تغییرات ناشی از بارداری ؛ از جمله افزایش وزن ، تغییرات هورمونی و از این قبیل موارد موجب بازگشت فرم ظاهری لابیاها به حالت اولیه خود می گردد.

بنابراین به بانوان زیباجو خواستار عمل لابیاپلاستی ، توصیه می گردد پس از زایمان ، اقدام به انجام این جراحی زیبایی واژن نمایند.

امکان انجام عمل لابیاپلاستی در دختران وجود دارد ؟

جراح زیبایی زنان ، به منظور انجام عمل لابیاپلاستی بر روی ایجاد تغییرات مورد نیاز در لابیاها ، تمرکز می کند ؛ بنابراین ، در طی این جراحی امکان آسیب دیدگی پرده بکارت دختران وجود نداشته و آن ها به راحتی می توانند اقدام به انجام این جراحی زیبایی واژن نمایند.

آیا نتایج به دست آمده از لابیاپلاستی رضایت بخش است ؟

بانوان با بهبود و اصلاح فرم ظاهری لابیاها در طی عمل لابیاپلاستی ، به طور مجدد اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست می آورند ؛ بنابراین ، باید ذکر کرد نتایج به دست آمده از عمل لابیاپلاستی ، بسیار مطلوب خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید با افرادی که تحت عمل لابیاپلاستی قرار گرفته اند ؛ صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را جویا شوید.

لازم به ذکر است ، دریافت نتایج مطلوب از عمل لابیاپلاستی ، نیازمند جراح زیبایی زنان ماهر و با تجربه می باشد و در غیر این صورت ، بروز عوارض ناشی از آن افرایش می یابد.

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x