(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

سفید شدن واژن را به لیزر مونالیزا بسپارید

Contents

سفید شدن واژن را به دست لیزر مونالیزا بسپارید

تیرگی لبه های واژن، همچنین بد بویی واژن از دغدغه های اصلی بانوان است. در گذشته برای رفع این مشکلات از مواد طبیعی و خانگی بهره می بردند اما به دلیل طولانی بودن زماان جواب دهی پوست به آن مواد و صبر کم افراد در رسیدن به نتیجه مطلوب باعث می شد، اغلب بانوان دست از درمان های خانگی می کشیند. در آن زمان روش های نوین امروزین نیز وجود نداشت تا راه چاره ای برای این مشکلات باشد، بنابراین بانوان با این مشکلات مدارا می کردند و دست از تلاش می کشیدند.

اما امروزه با وجود روش های جدیدی در این زمینه دیگر دست یابی به زیبایی واژن غیر ممکن نیست و روزانه بسیاری از با نوان در پی راه کارهایی برای جوان سازی واژن و یا سفید کردن واژن بر می آیند که اتفاقا نیتجه دلخواه را نیز دریافت می کنند.

در ادامه می خواهیم با معرفی یکی از پرطرفدارترین راه های جوان سازی واژن به نام سفید کردن واژن با لیزر می پردازیم. در ادامه با سیما مظفر جلالی متخصص جراح زیبایی زنان همراه می شوید:

سفید کردن واژن

همانطور که در بالا اشاره شد برای سفید کردن واژن می توان از تکنولوژی های جدیدی که امروزه در مطب های پزشکان زنان وجود دارد بهرمند شد. از انواع روش های سفید کردن واژن می توان سفید کردن واژن با لیزر را نام برد، که علاوه بر داشتن متقاضیان زیاد از محبوبیت شگرفی نیز در میان بانوان برخوردار است. قطعا می دانید که این روش یکی از راه های جوان سازی واژن کنار ده ها راه دیگر مانند تنگ کردن واژن، واژینوپلاستی، پرینورافی و لابیاپلاستی  است.

عکس سفید-کردن-واژن-با-لیزر

سفید کردن واژن بالیزر

در این روش پزشک با تاباندن لیزر co2 به صورت پالسهای کوتاه به قسمت رویی واژن و قسمت عمیق آن برای تحریک مخاط و بافت به سفید شدن واژن کمک می کند. باید توجه داشته باشید که  این روش برای سفیدی واژن دائمی بوده و مانند روش های خانگی احتیاج به سپری شدن زمانی طولانی مدت ندارد. همچنین نتیجه آن بعد از اتمام ۱۵ تا ۴۵ دقیقه بعد از لیزر قابل مشاهده است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

علت تیرگی واژن

از علل تیرگی واژن می توان موارد زیادی را نام برد از جمله :

  • استفاده مکرر از تیغ جهت از بین بردن موهای زاید واژن
  • ژن افراد
  • سن افراد
  • عفونت های زنان
  • ترشاحات وازن
  • تغییرات هورمونی
  • زایمان

دوره مناسب برای انجام سفید کردن وازن بالیزر

نیتجه خوبی که می توان از لیزر مونالیزا تاچ برای سفیدی واژن بدست آورد، ۳ جلسه در طی ۸ تا ۱۲ هفته است. اما می توانید این جلسات را با توجه به نتیجه ای که بدست می آورید کمتر کنید.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

این نوع از جراحی غیر تهاجمی زیبای به مانند دیگر جراحی ها بنا به تخصص، مهارت و تجربه پزشک دارای هزینه های مختلفی است. نکته ای که باید در خصوص انجام سفید کردن واژن بالیزر مورد توجه قرار گیرد، اطمینان از مهارت پزشک است، نه هزینه آن، چراکه اگر پزشک مورد نظر تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، می تواند باعث ایجاد عوارضی شود که نتیجه نامطلوبی را به همراه خواهد داشت. بنابراین با انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان می توانید از نتایج این جراحی لذت ببرید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
Call Now Button