(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

سفید کردن واژن با لیزر در تهران ، تحت نظر بهترین جراح زیبایی زنان انجام می گیرد ؛ بنابراین ، بهترین نتایج از آن دریافت شده و امکان بروز عوارض و خطرات احتمالی نیز وجود ندارد.

بیشتر افراد کشور ما ، دارای پوست سبزه و کمی تیره می باشند و این مسئله ، در نواحی مخصوص ؛ از جمله ناحیه تناسلی بیشتر نمود دارد ؛ از این رو ، سفید کردن واژن در میان بانوان ، طرفداران بسیاری پیدا کرده است ؛ در مقاله پیش رو ، به شرح این موضوع خواهیم پرداخت ؛ با ما همراه باشید.

سفید کردن واژن چیست ؟

سفید کردن واژن یا بلیچینگ واژن ، به معنای روشن سازی پوست واژن و همچنین نواحی اطراف آن می باشد ؛ بنابراین ، در این روش از جوانسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، پوست واژن مقداری روشن تر خواهد شد.

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

علت تیرگی واژن چیست ؟

تیرگی واژن ، یکی از مسائلی است که اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار می دهد ؛ در ادامه ، به دلایل بروز آن اشاره کرده ایم :

  • ژنتیک و وراثت
  • استفاده از لباس زیر و شلوارهای تنگ و چسبان
  • ابتلا به برخی از بیماری ها ؛ از جمله کم کاری تیروئید ، دیابت و غیره
  • مصرف برخی از داروهایی که منجر به تغییرات هورمونی می شود.
  • راه رفتن زیاد
  • اختلالات هورمونی
  • استفاده از لباس زیرهای نامرغوب
  • زیاد اصلاح کردن اطراف واژن

درمان تیرگی واژن

روش های بسیاری به منظور درمان رفع تیرگی واژن ، وجود دارد و نتایج دریافتی از آن نیز متفاوت می باشد ؛ بهترین نتایج از روش کربوکسی تراپی و دستگاه های لیزر ، دریافت خواهد شد.

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی ، منجر به رفع بسیاری از مشکلات افراد گردیده است ؛ سفید کردن واژن با لیزر ، یکی از جدیدترین روش های رفع تیرگی واژن ، می باشد که بسیار موثر بوده و نتایج بسیار مطلوبی از آن ، دریافت می شود.

سفید کردن واژن با لیزر با توجه به شرایط بیماران ، در طی چند جلسه به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه انجام می گیرد.

از مزایای این روش از جوانسازی واژن ، باید به عدم احساس درد و عدم بروز عوارض احتمالی اشاره کرد.

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

فرایند سفید کردن واژن با لیزر در تهران

بعد از مشاوره با متخصص و اطمینان از بی خطر بودن اشعه های لیزر برای بدن شما، متخصص یک زمان را برای انجام درمان تعیین می کند. در روز درمان سعی کنید لباس گشاد بپوشید تا بعد از جلسه ساییدگی در ناحیه واژن وجود نداشته باشد.
ابتدا پزشک ناحیه واژن و اطراف آن را به کرم های مخصوصی آغشته می کند. این کرم در واقع هم نوعی بی حسی موضعی است هم به متمرکز کردن پرتوهای لیزر کمک می کند. سپس پزشک با استفاده از دسته مخصوص دستگاه اشعه های لیزر را به اطراف واژن شما می تاباند. این اشعه ها کاملا بی خطر هستند و جای هیچ نگرانی نیست. لیزر رنگ دانه های پوست را هدف قرار داده و از بین می برد. در نتیجه این فرایند بافت های تیره پوست شما برای همیشه از بین می روند و ظاهر واژن شما روشن خواهد شد.

سفید کردن واژن با لیزر در تهران

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی ؛ یکی از روش های سفید کردن واژن ، می باشد که نتایج بسیار مطلوبی از آن ، دریافت شده است.

در این روش ؛ تزریق گاز کربن به پوست ، منجر به روشن سازی بافت های تیره می شود ؛ بدین طریق که افزایش جریان خون موجب ایجاد مویرگ های جدید شده و این مسئله ، به سفید کردن واژن کمک می کند ؛ لازم به ذکر است ، این روش علاوه بر روشن سازی واژن ، موجب رفع بیماری هایی ؛ از جمله خشکی واژن ، بی اختیاری ادرار ، آتروفی واژن و غیره نیز می گردد.

فرایند سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

به منظور انجام این روش ؛ گاز کربن دی اکسید ، از طریق سوزن های بسیار نازک ، تزریق می شود ؛ میزان گاز تزریق شده توسط پزشک ، کنترل می شود.

این روش ؛ کاملا ایمن و بدون عارضه می باشد ، تنها ممکن است پوست بیمار کمی حساسیت نشان دهد که آن نیز در طی چند روز ، برطرف می گردد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x