(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

عمل برداشتن لابیا

عمل برداشتن لابیا

منظور از عمل برداشن لابیا چیست ؟ در ادامه به صورت کامل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

دستگاه تناسلی یکی از اعضای مهم بدن می باشد که نقش مهمی در سلامت و تولید مثل دارد . همان طور که می دانید این عضو در مردان و زنان متفاوت است . در زنان به دلیل کوتاه بودن مجرا از واژن تا فرج از حساسیت بیشتری برخوردار است . همان طور که سلامت واژن مهم می باشد شکل ظاهری آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است . به طوری ممکن است منجر به اختلاف و اختلال در روابط زناشویی افراد شود . برای اینکه بدانید برای رفع این مشکل چه باید کرد در ادامه با ما همراه باشید .

آناتومی لابیا

در قسمت بیرونی ناحیه تناسلی زن قسمتی به نام لابیا وجود دارد دو طرف مدخل ورودی را گرفته است این ناحیه پوستی تیره تر از سایر بدن می باشد . این لابیا دارای دو بخش لبه کوچک یا لابیامینور و لبه بزرگ یا لابیا ماژور تشکیل شده است .

اندازه لابیا

لابیا ماژور از بافت چربی تشکیل شده است که در صورتی که حجم آن زیاد باشد بزرگتر می شود . اندازه لابیا در همه افراد یکسان نیست . در صورتی که یکی یا هر دو لابیا بزرگ باشد با جراحی لابیاپلاستی کوچک می شود . در ذیل عکس لابیای بزرگ دیده می شود .

عکس-لابیای-بزرگ

عکس-لابیای-بزرگ

فیلم عمل برداشتن لابیا

در این فیلم دکتر سیما مظفرجلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی با لیزر را بدون بیهوشی انجام می دهد . در این عمل پوست اضافی لابیای بزرگ برداشته می شود و در صورتی که قرینه نباشند ، با این روش لابیاها قرینه می شوند.

عکس های عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی در خارج از کشور

نتیجه این جراحی باعث شده است که افراد زیادی از این جراحی استقبال کنند . لابیاپلاستی در کشور ما در چند دهه اخیر به دلیل افزایش آگاهی مردم در این زمینه بسیار شایع شده است .

از کجا بفهمیم نیاز به لابیاپلاستی داریم ؟

لابیای بزرگ نه تنها در زیبایی تاثیر منفی دارد بلکه باعث ایجاد ناراحتی در فرد می شود . عدم قرینه بدون لابیاها نیز یکی از مشکلاتی است که باید یرطرف شود. در ذیل عکس لابیای طبیعی را ببیند .

عکس لابیای طبیعی

عکس لابیای طبیعی

برای انجام لابیاپلاستی به چه کسی مراجعه کنیم ؟

از آنجائیکه این جراحی از حساسیت و دقت بالایی برخوردار می باشد برای انجام آن باید به فردی که دوره های جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد مراجعه شود که فرد بعد از گذراندن این دوره ها جراح زیبایی زنان محسوب می شود .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x