(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی چیست ؟

عوارض لابیاپلاستی : لابیاپلاستی ، یکی از روش های ایمن جراحی های زیبایی زنان ، بوده که به بهبود و اصلاح فرم ظاهری لابیاها ، می پردازد ؛ طبق آمارهای به دست آمده ، بانوانی که اقدام به انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، می کنند ؛ تمایل به کاهش لبه داخلی واژن خود دارند ؛ لازم به ذکر است تا به امروز ، اندازه مشخصی برای لابیاها تعریف نشده است ؛ اما بهترین حالت به گونه ای است که لبه داخلی واژن از لبه بیرونی آن ، بیرون نزند.عوارض لابیاپلاستی

لازم به ذکر است در حین انجام عمل جراحی لابیاپلاستی بر روی ناحیه کلیتوریس ، نیز تمرکز شده و مقدار اضافی کلاهک آن ، برداشته می شود.

همانطور که در فوق به آن اشاره شد ؛ عمل لابیاپلاستی ، روشی ایمن بوده که در پی انجام آن ، خطری افراد را تهدید نخواهد کرد ؛ لازم به ذکر است ، تنها در صورتی بانوان با عوارض ناشی از عمل لابیاپلاستی ، رو به رو خواهند شد که در انتخاب جراح زیبایی زنان و همچنین رعایت نکات قبل و بعد از لابیاپلاستی ، دقت نکرده باشند ؛ به همین علت ، همواره به بانوان زیباجو توصیه می گردد ، در انتخاب جراح و متخصص زنان ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند و همچنین ، نسبت به توصیه های ایشان بی توجه نباشند.

عوارض عمل لابیاپلاستی

در ذیل ، به برخی از عوارض عمل لابیاپلاستی ( جراحی زیبایی واژن ) که در پی سهل انگاری افراد در رعایت دو نکته فوق بروز می یابد ؛ اشاره کرده ایم :

  • عفونت
  • خونریزی شدید
  • بروز لخته خون
  • درد شدید
  • ترشح غیرطبیعی
  • غیرقرینگی
  • آسیب دیدگی اعصاب ناحیه کلیتوریس
  • و از این قبیل موارد

بنابراین ، به تمامی بانوان زیباجو که قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارند ، به منظور جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن ، توصیه می گردد ؛ بهترین جراح زیبایی زنان ، را انتخاب کرده و همچنین تمامی توصیه های ایشان را رعایت نمایند.

تورم و کبودی بعد از لابیاپلاستی

بروز تورم و کبودی پس از عمل لابیاپلاستی ، مسئله ای طبیعی بوده که تمامی بانوان را درگیر می کند ؛ ولی جای هیچ گونه نگرانی ندارد ؛ چرا که ، با گذشت زمان به مرور از بین می رود.

لابیاپلاستی در دختران باکره

عمل جراحی لابیاپلاستی در دختران باکره ، نیز انجام می شود ؛ بدون اینکه مشکلی برای آن ها ایجاد کند و صدمه ای به پرده بکارت آن ها وارد شود.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی ، به دو روش انجام می شود :

  1. جراحی

در این روش ، برش بر روی ناحیه لابیا ماژور ، زده شده و پوست اضافی برداشته می شود ؛ سپس ، محل مورد نظر بخیه زده می شود ؛ بخیه ها ، از نوع قابل جذب بوده و نیاز به کشیدن ندارند ؛  این جراحی ، معمولا با بی حسی موضعی انجام شده و به صورت سرپایی می باشد.

  1. لیزر

در این روش ، با دستگاه لیزر لابیاهایی که قرینه نبوده یا بزرگتر از حد نرمال هستند ، تابش داده شده و کوچک می شوند ؛ در این روش ، فرد درد را احساس نمی کند ؛ زیرا ، برش بر روی لابیا ماژور زده نمی شود.

فیلم عمل لابیاپلاستی

ماندگاری لابیاپلاستی با لیزر

به طور کلی ، در صورت عدم بارداری و زایمان ، امکان بازگشت لابیاهای اضافه بعد از عمل ، نزدیک به صفر می باشد .

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

بسیاری از خانم ها ، با افزایش سن و در اثر خشکی واژن ، تمایل به داشتن رابطه جنسی در آن ها کاهش یافته و مشکلاتی در روابط زناشویی آن ها ایجاد می شود ؛ با استفاده از لیزر مونالیزا ، این مشکل برطرف می شود ؛ بسیاری از خانم هایی که از این لیزر استفاده کردند ، رضایت دارند ؛ چرا که علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز دارد ؛ بنابراین نه تنها ، اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد ؛ ناراحتی و درد ناشی از خشکی واژن را نیز برطرف می کند.

هزینه عمل لابیاپلاستی چیست ؟

در حین تصمیم به انجام عمل لابیاپلاستی ، اولین سوالی که ذهن بانوان را مشغول می کند ، در رابطه با هزینه آن است ؛ در این باره لازم به ذکر است ، اطلاع از هزینه نهایی عمل لابیاپلاستی ، نیازمند مراجعه به جراح زیبایی زنان و قرارگیری تحت معاینه می باشد ؛ بنابراین ، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک زنان ، مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x