(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی با لیزر در تهران

دکتر سیما مظفرجلالی ، جراح و متخصص زنان و زایمان ، جراح زیبایی زنان ، بهترین دکتر لابیاپلاستی با لیزر در تهران ، می باشند ؛ ایشان ، سال ها است که در این زمینه ، در حال فعالیت می باشند ؛ از این رو ، دارای تجربه و مهارت بسیاری بوده و نمونه کارهای موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.( لابیاپلاستی در تهران )

در صورت تمایل به مشاوره نزد بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران ، می توانید به مطب دکتر سیما مظفرجلالی ، بهترین جراح زیبایی زنان در تهران ، مراجعه نمایید ؛ ایشان ، شما را در این زمینه ، راهنمایی کرده و اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار می دهند.

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر

طبق آمارهای به دست آمده ؛ لابیاپلاستی با لیزر ، جزء محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان ، می باشد ؛ به طوری که شاهد خواهیم بود ، هر روزه به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود ؛ در ادامه مقاله ، توضیحات بیشتری در ارتباط با عمل لابیاپلاستی با لیزر ، خواهیم داد ؛ با ما همراه باشید و خواندن این مقاله را از دست ندهید.

لابیاپلاستی چیست ؟ ( لابیاپلاستی با لیزر در تهران )

جراح زیبایی زنان ، در حین انجام عمل لابیاپلاستی بر روی اصلاح اندازه لابیاها ( لابیاهای درونی و بیرونی ) ، تمرکز می کند و موجب اصلاح فرم ظاهری قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، می شود ؛ لازم به ذکر است ، تا به امروز اندازه استاندارد لابیاها ، مشخص نشده است ؛ اما اکثر بانوان ، تمایل به کوچک کردن آن ها دارند.

بزرگی لابیاها ، علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن فرم ظاهری واژن ، منجر به بروز مشکلات بسیار دیگری برای بانوان ؛ از جمله احساس درد در حین انجام برخی از ورزش ها ؛ همچون دوچرخه سواری و غیره ، احساس سایش و کشیدگی در حین پوشیدن لباس های تنگ و از این قبیل موارد نیز می شود ؛ بنابراین ، می توان ذکر کرد ؛ لابیاپلاستی ، علاوه بر جنبه زیبایی ، جنبه درمانی نیز دارد.

امکان انجام عمل لابیاپلاستی به روش هایی ؛ از جمله جراحی و لیزر وجود دارد که جراح و متخصص زنان ، با توجه به شرایط بیمار ، یکی از این روش ها را برگزیده و عمل را طبق آن انجام می دهد ؛ در ادامه این مقاله ، شما را با عمل لابیاپلاستی با لیزر ، آشنا خواهیم کرد.

لابیاپلاستی با لیزر چیست ؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر ، بدون نیاز به بیهوشی عمومی و همچنین بدون استفاده از تیغ جراحی ، انجام می گیرد ؛ در این روش ، جراح زیبایی زنان با استفاده از اشعه لیزر ، اقدام به کوچک کردن لابیاها می کند ؛ از آنجایی که در این روش ، از تیغ جراحی استفاده نمی شود ، بهبودی زودتر حاصل می گردد ؛ بنابراین ، بیماران مدت زمان کمتری را باید استراحت کنند.

بسیاری از بانوان می پرسند ؛ عمل لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟

همانطور که در فوق ذکر شد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها ، بر عهده جراح و متخصص زنان می باشد و ایشان ، با توجه به شرایط بیماران یکی از آن ها را انتخاب می کنند ؛ بنابراین ، این دو روش نسبت به دیگری برتری نداشته و با توجه به شرایط بیمار ، انتخاب می شوند.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا یا لیزر مونالیزا تاچ ؛ تکنولوژی نوین ، ایمن و پرطرفدار محصول کشور ایتالیا ، می باشد که واژن را تحریک به جوانسازی می کند ؛ از این رو ، این تکنولوژی محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کرده است.

دکتر سیما مظفرجلالی ، دکتر خوب برای لابیاپلاستی از لیزر مونالیزا ، به منظور انجام عمل لابیاپلاستی ، کمک می گیرند.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر چقدر است ؟

هزینه عمل لابیاپلاستی در هر شخص ، با توجه به فاکتورهای متعدد متغیر می باشد ؛ به همین علت ، به بانوان متقاضی عمل لابیاپلاستی ، توصیه می گردد ؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به جراح زیبایی زنان مراجعه کرده و تحت معاینه قرار گیرند ؛ پس از انجام بررسی های مورد نیاز ، پزشک زنان هزینه نهایی لابیاپلاستی را به شما اعلام می کند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x