(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر : طبق آمارهای جهانی ، لابیاپلاستی یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان می باشد ؛ به طوری که هر روزه ، تعداد متقاضیان آن در حال افزایش است.

همانطور که در مقالات قبلی اشاره شده است ، لابیاپلاستی با هدف اصلاح اندازه لابیاهای درونی و بیرونی واژن انجام شده و علاوه بر زیباسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، جنبه درمانی نیز دارد ؛ زیرا وجود لابیاهای بزرگ ، علاوه بر تاثیر گذاری بر روی اعتماد به نفس بانوان و جنبه روانی ، منجر به بروز مشکلاتی دیگر ؛ از جمله عدم توانایی انجام فعالیت های ورزشی ، پوشیدن لباس تنگ و از این قبیل موارد نیز می شود.

لابیاپلاستی با لیزر

بنابراین با انجام عمل لابیاپلاستی ، علاوه بر رفع مشکلات ظاهری و افزایش اعتماد به نفس بانوان ، می توان مشکلاتی که در فوق به آن ها اشاره شد را نیز برطرف کرد.

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟

لازم به ذکر است ، بسیاری از بانوان از انجام جراحی ، واهمه داشته و در این باره سوال دارند که آیا امکان ترمیم لابیاها بدون جراحی نیز وجود دارد ؟ جهت دریافت پاسخ این پرسش با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی به روش لیزر

امکان انجام عمل لابیاپلاستی علاوه بر روش جراحی به روش لیزر ، نیز وجود دارد ؛ در این روش جراح و متخصص زنان ، بدون نیاز به بیهوشی عمومی ،  تیغ جراحی و همچنین بخیه و تنها با استفاده از اشعه لیزر ، به رفع قسمت های اضافی لابیاها می پردازد.

لابیاپلاستی با لیزر

از آنجایی که در این روش ، هیچ گونه برشی با استفاده از تیغ جراحی ایجاد نمی شود ؛ بهبودی سریع تر حاصل شده و افراد به استراحت کمتری نیاز خواهند داشت.

یکی از نکات بسیار مهم در ارتباط با تکنیک های عمل لابیاپلاستی ، در این باره می باشد که جراح و متخصص زنان ، با توجه به شرایط بیمار یکی از تکنیک های لابیاپلاستی را انتخاب کرده و طبق آن عمل را انجام می دهد ؛ بنابراین به نظر پزشک معالج خود اعتماد کرده و به هیچ عنوان اصرار به انجام روشی خاص نکنید.

لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا

معمولا امروزه ، به منظور انجام عمل های زیبایی زنان به روش لیزر از لیزر مونالیزا تاچ که محصول کشور ایتالیا است ، استفاده می شود ؛ لازم به ذکر است لیزر مونالیزا تاچ که تکنولوژی نوین ، ایمن و پرطرفدار می باشد ؛ ناحیه تناسلی بانوان را تحریک به کلاژن سازی کرده و بدین ترتیب منجر به جوانسازی واژن می گردد.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی با لیزر

  • مصرف به موقع و منظم داروهای تجویز شده از سوی جراح و متخصص زنان ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان نباید در این باره سهل انگاری شود.
  • در صورت احساس درد در دوران نقاهت لابیاپلاستی ، بدون اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن نکنید.
  • به بانوانی که تحت عمل لابیاپلاستی قرار گرفته اند ، توصیه می گردد به مدت یک هفته پس از آن از استفاده از لباس زیر اجتناب نمایند.
  • بانوان در دوران نقاهت لابیاپلاستی ، باید در زمان استحمام ، سرپایی دوش گرفته از نشستن در وان خودداری نمایند.
  • به منظور جلوگیری از بروز عفونت در دوران نقاهت لابیاپلاستی ، پس از شستشو ناحیه تناسلی با سشوار اقدام به خشک کردن آن نمایید.
  • طبق توصیه جراح و متخصص زنان ، بانوان باید در دوران نقاهت عمل لابیاپلاستی از برقراری روابط جنسی خودداری نمایند ؛ مدت زمان دقیق آن را از پزشک معالج خود جویا شوید.

هزینه عمل لابياپلاستي با ليزر

هزینه عمل لابیاپلاستی به روش لیزر ، در هر فرد با توجه به پارامترهای گوناگونی متغیر بوده و نیازمند انجام بررسی و معاینات مورد نیاز توسط جراح و متخصص زنان می باشد ؛ از این رو به بانوانی که تصمیم به انجام عمل لابیاپلاستی گرفته و قصد اطلاع از هزینه آن را دارند ، توصیه به مراجعه نزد جراح زیبایی زنان می گردد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x