(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی تهران

انجام لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران : اگر چه جراحی پلاستیک از رواج گسترده ای برخوردار است ، ولی تعداد کمی از افراد درباره لابیاپلاستی شنیده اند. شما هم شاید اسم آن را شنیده باشید ، ولی ایده ای درباره آن نداشته و نمی دانید چیست و چه بخشی از بدن در آن ، درمان می شود.

امروز ما نگرشی را در خصوص لابیاپلاستی و اینکه شامل چه چیزهایی است را در اختیارتان قرار می دهیم.

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران

وقتی در گوگل سرچ می کنید ، عباراتی شبیه به جوانسازی واژن را مشاهده می کنید. هدف این مقاله متمایز نمودن لابیاپلاستی از سایر شکل های جوانسازی واژن و سپس ارائه دادن اطلاعات کامل به شما درباره روند واقعی لابیاپلاستی می باشد.

جوانسازی واژن یک عبارت گسترده است که تعداد بی شماری از گزینه ها را برای این حوزه در حال رشد مراقبت از سلامت گزینشی ، در بر می گیرد. دستگاه ها و درمان های جدید تقریباً هر ماه در حال ورود به بازار هستند و زنان بیشتر و بیشتری به استفاده از این درمان ها ، ترغیب می شوند.

روش های درمانی برای جوانسازی واژن ، معمولاً شامل دستگاه های انرژی از قبیل لیزر و رادیوفرکانس می باشد که تنها تعداد معدودی از اسامی موجود را تشکیل می دهند. بیشتر تکنیک های جوانسازی واژن ، از شکلی از انرژی برای انجام تعداد بیشماری از نتایج ، مثل سفت کردن واژن ، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن ، استفاده می کنند.

تفاوت اصلی بین لابیاپلاستی و درمان های دیگری که زیر چتر جوانسازی واژن قرار دارند ، این است که لابیاپلاستی یک روند جراحی می باشد. روند لابیاپلاستی ، هدف کاهش دادن اندازه لابیای مینور ( بافت های داخلی اندام تناسلی زن ) را دنبال می کند ، بگونه ای که همسطح با لابیای ماژور ( بخش خارجی تر اندام تناسلی زن ) شود. این روند ، شامل بکارگیری چندین تکنیک جراحی مختلف ، بر حسب موقعیت ویژه بیمار می باشد.

دلایل انجام لابیاپلاستی

دلایل متعددی وجود دارد که باعث بزرگ شدن لابیا در زنان می شود. این دلایل شامل زایمان ، بالا رفتن سن ، فعالیت جنسی و عوامل ژنتیکی می باشد.

زنان ، انجام جراحی لابیاپلاستی را به دلایل مختلف انجام می دهند. نخست ، مزایای عملکردی متعددی در زمان انتخاب لابیاپلاستی وجود دارد. بسیاری از زنانی که از لابیای بزرگ رنج می برند ، در مسائلی از قبیل ورزش کردن ، مسائل بهداشتی ، عفونت های مجاری ادرار ، فعالیت های جنسی و دیگر فعالیت های فیزیکی ، دچار مشکل می شوند.

علاوه بر این ،پوشیدن لباس های یوگا ، لباس های ورزشی و مایو ، لابیای بزرگ ، فرد را دچار مشکل می کند. همچنین بسیاری از زنان در زمان داشتن رابطه جنسی عاشقانه با شریک جنسی خود ، وجود این لابیاهای بزرگ را بعنوان امری بسیار تاثیر گذار در کاهش اعتماد به نفس ، معرفی کرده اند. این دلایل و برخی دلایل دیگر ، باعث تمایل و گرایش زنان به انجام لابیاپلاستی ، منجر گردیده است.

لابیاپلاستی تهران

روند لابیاپلاستی

در ابتدا ، تنها یک تکنیک واحد برای لابیاپلاستی وجود داشت که از عمومیت بسیار بالایی نیز برخوردار بود. با گذر زمان و پیشرفت در روند های این حوزه ، تکنیک های مختلفی ظهور نمودند.

چندین تکنیک برای کوچک کردن لابیای مینور وجود دارد و در همه این تکنیک ها ، نقاط ضعف و قوتی مشاهده می شود. اگر قصد انجام لابیاپلاستی را دارید ، نکته کلیدی که برای تضمین دستیابی به نتایج مناسب باید مد نظر قرار دهید ، اطمینان از انتخاب یک پزشک متخصص و واجد شرایط و دارای تبحر کافی در این زمینه می باشد.

بی حسی در لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک جراحی سرپایی می باشد. این روند را می توان در طی یک ساعت به صورت انفرادی یا با مشارکت جراح پلاستیک دیگر ، انجام داد. این جراحی ، تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی ، بسته به طرح درمان بحث شده با جراح پلاستیک ، قابل اجرا می باشد.

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی

ناحیه تناسلی زن بسیار حساس بوده و به مراقبت عمومی مناسبی نیاز دارد. بنابراین ، وقتی تحت درمانی مثل لابیاپلاستی قرار می گیرید ، برخی دستورالعمل های بعد از جراحی وجود دارد که باید قبل از اجرای روند ، از آن ها آگاهی داشته باشید.

  • شما باید از دوش گرفتن طولانی مدت خودداری کرده و هر بار بعد از شستشو ، ناحیه درمان را خشک کنید.
  • آنتی بیوتیک هایی که توسط پزشک پزشک تجویز می شود باید برای کاهش درد و التهاب مورد مصرف قرار دهید.
  • پس از جراحی ، باید از انجام فعالیت هایی از قبیل دوچرخه سواری ، دویدن و دیگر فعالیت های فیزیکی سنگین خودداری کنید.
  • از سر گیری زودرس فعالیت ها ، می تواند باعث فشار آوردن به زخم شده و روند بهبود را به تاخیر بیاندازد.
  • شما نباید لباس های تنگ یا گن بپوشید ، چون این لباس ها باعث سایش زخم می شود. همچنین باید روابط جنسی خود را حداقل ۴ هفته به تعویق بیندازید.

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی دارای مزایای زیبایی و عملکردی می باشد. بیشتر زنان ، برای کوچک کردن لابیای اضافی که خمیده و تاخورده شده و باعث ایجاد درد و خارش می شود ، تحت جراحی لابیاپلاستی قرار می گیرند. برخی دیگر خواهان بازیابی ظاهر جوان در این اندام ، بعد از زایمان یا بالا رفتن سن هستند. بنابراین ، دلایل تمایل به انجام این جراحی ، بیشمار می باشند.

مزایای لابیاپلاستی

  1. باعث افزایش احساس راحتی در ناحیه واژن می شود.
  2. زیبایی واژن را بهبود می بخشد.
  3. اعتماد به نفس در رابطه جنسی را بالا می برد.
  4. امکان پوشیدن لباس های تنگ را برای فرد فراهم می آورد.
  5. احساس رضایتمندی و لذت را بالا می برد.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x