(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی در بارداری

عمل لابیاپلاستی در بارداری

لابیاپلاستی در بارداری : آیا می دانستید یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی زنان در دنیا لابیاپلاستی می باشد ؟ از چه سنی می توان این عمل زیبایی واژن را انجام داد ؟ آیا می توان لابیاپلاستی در زمان حاملگی نیز انجام داد ؟ جهت دریافت پاسخ این پرسش ها با ما همراه باشید .

لابیاپلاستی در بارداری

لابیاپلاستی برای این افراد ممنوع است !

  1. زنان باردار

انجام این جراحی زیبایی واژن ، در زمان حاملگی مناسب نمی باشد ؛ در ادامه به طور مفصل در رابطه با آن می پردازیم.

  1. بانوان سن بالا

از آنجایی که بعد از عمل لابیاپلاستی ، زخم ها نیاز به ترمیم دارند ؛ در سنین بالای ۵۰ سال ، این روند کند بوده یا به ندرت بافت ها ترمیم می شود ؛ به همین دلیل ، نتیجه جراحی رضایت بخش نخواهد بود.

عکس-لابیاپلاستی

لابیاپلاستی در بارداری

به دو علت عمده عمل لابیاپلاستی را نباید در دوران بارداری انجام داد :

  • در زمان بارداری ، هورمون ها تغییر می کند و اندازه لابیاها دائما تغییر می کند به همین علت در صورتی که این جراحی انجام شود ، نتایج خوبی حاصل نمی شود و همچنین بعد از زایمان ، ممکن است لابیاها قرینه نباشد .
  • تورم در اعضای بدن ؛ از جمله دست ، پا و ناحیه تناسلی در دوران بارداری وجود دارد ؛ این تورم مانع از جراحی خوب می شود و در صورتی که لابیاپلاستی انجام شود ، نتایج رضایت بخش نخواهد داشت .

آیا انجام لابیاپلاستی در بارداری خطرناک است ؟

در حال حاضر در روش های کنونی جهت انجام لابیاپلاستی از مواد بی حسی به جای داروی بیهوشی استفاده می شود ؛ بنابراین ، خطری برای مادر و جنین وجود نخواهد داشت ؛ اما همانطور که گفتیم به دلیل تغییراتی که در بدن ایجاد می شود ، انجام آن در این زمان توصیه نمی شود.

لابیاپلاستی در بارداری

زمان لابیاپلاستی بعد از زایمان

یکی از سوالات رایجی که خانم ها از دکتر سیما مظفرجلالی بهترین متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می پرسند ؛ این است که چه مدت بعد از زایمان می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند ؟ دکتر در پاسخ می گوید ؛ حداقل ۳ ماه بعد از زایمان می توان این عمل را انجام داد ؛ زیرا ناحیه تناسلی بعد از این مدت ، به شکل طبیعی خود باز می گردد.

فواید لابیاپلاستی

به طور کلی لابیاپلاستی ، نوعی جراحی برای زیبایی ناحیه تناسلی زنان می باشد که امروزه جنبه درمانی نیز پیدا کرده است از این رو دارای فواید بسیاری می باشد که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

  • انجام ورزش های متفاوت به راحتی
  • برطرف کردن ناراحتی های موجود در حین پوشیدن لباس های تنگ
  • افزایش حس اعتماد به نفس فرد
  • بهبود روابط جنسی
  • افزایش میل جنسی

سن لابیاپلاستی

این جراحی زیبایی واژن را می توان بعد از سن بلوغ انجام داد ؛ اما ، بهتر است بعد از سن ۱۸ سالگی انجام گیرد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x