(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

لابیاپلاستی در تهران

عمل لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی در تهران : لابیاپلاستی ، یکی از محبوب ترین و رایج ترین جراحی های زیبایی زنان در میان بانوان ، می باشد ؛ به گونه ای که روزانه به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود.

هدف از انجام عمل لابیاپلاستی ، اصلاح اندازه لابیاهای درونی و بیرونی واژن می باشد ؛ انجام این روش از جراحی زیبایی زنان ، علاوه بر زیباسازی واژن ، جنبه درمانی بسیاری ؛ از جمله رفع و درمان خشکی واژن و از این قبیل موارد نیز دارد.

بزرگی لابیاها ، علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان و همچنین اعتماد به نفس آن ها ، منجر به بروز مشکلاتی در انجام فعالیت های ورزشی ؛ همانند دوچرخه سواری و در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و از این قبیل موارد نیز می گردد ؛ که با انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، می توان به رفع آن ها پرداخت.

لابیاپلاستی در تهران

بیماران به چه علتی می خواهند عمل زیبایی واژن انجام دهند ؟

زنان به دلایل مختلفی ؛ از جمله درد ناشی از پیچ خوردن و کشیده شدن لابیا هنگام دوچرخه سواری یا مقاربت ، خارش ، تحریک ، زیبا سازی و غیره اقدام به انجام عمل لابیاپلاستی می کنند.

اقدامات قبل از لابیاپلاستی

 1. در جلسه مشاوره ، شرکت کنید و انگیزه خود از این عمل را با پزشک در میان بگذارید.
 2. آلرژی به غذا ، دارو یا مولفه های محیطی را اعلام کنید.
 3. چند هفته قبل از عمل ، سیگار و نیکوتین مصرف نکنید ؛ تا روند بهبودی مختل نشود.
 4. داروهای تجویز شده برای بعد از عمل را تهیه کنید.
 5. از داروهای رقیق کننده خون ؛ مانند آسپیرین ، ناپروکسن و ایبوپروفن همچنین ، مکمل هایی ؛ مانند روغن ماهی و ویتامین ایی خودداری کنید ؛ زیرا بر روی خونریزی بعد از عمل تاثیر خواهند داشت.

چگونگی انجام عمل لابیاپلاستی در تهران

امکان انجام عمل لابیاپلاستی ، به دو روش جراحی و لیزر وجود دارد ؛ که در ذیل به طور مختصر در رابطه با هر یک از آن ها توضیح داده ایم.

 لازم به ذکر است ، انتخاب کدام یک از دو روش فوق به منظور انجام عمل لابیاپلاستی ، با توجه به شرایط بیمار بر عهده جراح و متخصص زنان می باشد ؛ بنابراین به پزشک معالج خود اعتماد کرده و اصرار به انجام روشی خاص نکنید.

عمل جراحی لابیاپلاستی

به منظور این روش از عمل لابیاپلاستی ، جراح زیبایی زنان با استفاده از تیغ جراحی ، اقدام به ایجاد برش کرده و بدین ترتیب پوست اضافه لابیا را بر می دارد و سپس برش های ایجاد شده را بخیه می زند ؛ لازم به ذکر است ، به منظور ایجاد برش های جراحی لابیاپلاستی ، دو تکنیک وجود دارد ؛ که آن ها عبارت اند از  :

 • تکنیک trim : در تکنیک trim یا تکنیک خطی ، برش های مورد نیاز به منظور انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، بر روی پوست اضافی لابیا مینور ایجاد می گردد.
 •  تکنیک wedge : در این تکنیک از عمل جراحی لابیاپلاستی ، نیاز به ایجاد برشی V شکل ، بوده و پس از ایجاد برش ، بافت های مورد نیاز از ناحیه مرکزی برداشته می شود.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر ، عملی کم تهاجمی و ایمن بوده و مناسب بانوانی می باشد که از جراحی واهمه دارند ؛ در این روش ، جراح زیبایی زنان بدون ایجاد هیچ گونه برش و با استفاده از لیزر ، اقدام به کوچک کردن لابیاها می کند ؛ لازم به ذکر است ، به علت عدم ایجاد برش ، نیازی به ایجاد بخیه نیز نمی باشد.

در نهایت عمل لابیاپلاستی ، با اصلاح فرم ظاهری واژن ، منجر به افزایش اعتماد به نفس در بانوان می گردد.

لابیاپلاستی در تهران

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

 1. از ورزش سخت و شدید در دو هفته اول ، پرهیز کنید.
 2. اگر درد داشتید ، تنها داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج خود را مصرف نمایید.
 3. در ۱۰ تا ۱۴ روز اول ، به طور افقی استراحت کنید ؛ در حالت افقی بودن بسیار مهم است ؛ چون از تورم ، کبودی و باز شدن زخم جلوگیری می کند.
 4. توصیه می شود ، بعد از عمل لباس های آزاد بپوشید.
 5. رابطه جنسی به مدت شش یا هشت هفته بعد از لابیاپلاستی ، نداشته باشید.
 6. بیماران در دوره نقاهت لابیاپلاستی ، می توانند به منظور رفع تورم و درد از کمپرس یخ استفاده کنند.

بیهوشی در لابیاپلاستی

لابیاپلاستی را می توان با بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل انجام داد.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

دکتر سیما مظفر جلالی ، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران بوده و تجربیات بسیاری در این زمینه دارند ؛ جهت کسب روش های ارتباطی با ایشان به منظور مشاوره ، می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت مراجعه نمایید.

خطرات لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی ، یکی از ایمن ترین عمل های زیبایی واژن است ؛ در صورتی که توسط پزشک ماهر و چیره دست انجام گیرد ، هیچ گونه خطری برای بیماران به همراه ندارد ؛ اما در غیر این صورت ، امکان بروز خطراتی ؛ از جمله خونریزی ، هماتوم ، عفونت ، خشکی مزمن ، برداشتن بیش از حد لابیاها و از این قبیل موارد وجود دارد ؛ بنابراین ، در انتخاب پزشک بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را انتخاب نمایید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران

بدون شک ، یکی از مهم ترین دغدغه های ذهنی بانوان خواستار انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، هزینه آن می باشد ؛ در این رابطه لازم به ذکر است که عمل لابیاپلاستی در هر فرد با توجه به پارامترهای بسیار متغیر بوده و تعیین هزینه نهایی آن ، نیازمند ویزیت توسط جراح و متخصص زنان می باشد ؛ از این رو به بانوان توصیه می گردد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x