(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست

درباره مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست ؟

 مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست : بانوان در حال حاضر نسبت به گذشته ، اهمیت بیشتری به ظاهر خود داده و تمایل به انجام انواع جراحی های زیبایی زنان ، دارند. در میان جراحی های زیبایی زنان ؛ لابیاپلاستی ، یکی از رایج ترین آن ها می باشد.

عوامل متفاوتی ؛ از جمله افزایش سن ، زایمان و از این قبیل موارد بانوان را ترغیب به انجام این جراحی می کند ؛ لازم به ذکر است ، عمل لابیاپلاستی علاوه بر تاثیر گذاری بر روی فرم ظاهری واژن ، جنبه درمانی نیز دارد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این جراحی زیبایی زنان ، می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت مراجعه نمایید.

مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست

در ذیل شما را با مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست ، آشنا خواهیم کرد :

 • ایجاد ظاهر زیبا در واژن 

با انجام عمل لابیاپلاستی ، می توان به رفع بیرون زدگی لابیا پرداخت ؛ بدین ترتیب با این جراحی ، مشکل لابیاها برطرف شده و همچنین ، منجر به زیباسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان نیز می گردد.

 • ایجاد حس اعتماد به نفس 

ظاهر زیبای قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، منجر به افزایش اعتماد به نفس آن ها در برابر شریک جنسی شان می شود.

 • ایجاد تقارن در لبه های واژن 

انجام عمل لابیاپلاستی ، منجر به رفع غیرقرینگی لبه های واژن نیز می شود و بدین ترتیب دیگر بانوان ، از فرم ظاهری واژن خود خجالت نمی کشند.

 • بهبود کیفیت رابطه جنسی 

عمل لابیاپلاستی ، به طور مستقیم و غیر مستقیم سبب بهبود کیفیت روابط جنسی می گردد.

 • رفع درد ناشی از ساییدگی لابیاها

مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست

 • تحریک ناحیه کلیتوریس 

در حین انجام عمل لابیاپلاستی در بانوانی که دارای کلاهک کلیتوریس بزرگ می باشند ، مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس نیز برداشته می شود ؛ بدین ترتیب لذت ناشی از روابط جنسی ، دو برابر می گردد.

 • سهولت در بهداشت ناحیه تناسلی 

بزرگی لابیا در بانوان ، سبب تعریق بیش از حد شده و در نهایت منجر به بوی بد واژن می شود و بدین ترتیب ، بهداشت ناحیه تناسلی با مشکل مواجه می گردد ؛ با لابیاپلاستی ، می توان به رفع این مشکلات پرداخت.

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی ، جزء عمل های ایمن و کم عارضه محسوب می شود و در صورت انتخاب جراح و متخصص زنان ماهر و با تجربه و همچنین دقت در رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن ، هیچ خطری بانوان را تهدید نکرده و انجام آن ، منجر به بروز عوارض در آن ها نخواهد شد ؛ اما در غیر این صورت ، امکان بروز عوارضی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، وجود خواهد داشت.

 • خونریزی زخم جراحی 

بروز خونریزی خفیف پس از عمل لابیاپلاستی ، مسئله ای طبیعی می باشد ؛ اما در صورتی که شدت یابد ، باید سریعا به پزشک مراجعه نمایید.

 • عفونت

مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست

 • ایجاد لخته خون 

علت تشکیل لخته خون در ناحیه زخم ، جلوگیری از بروز و ادامه خونریزی می باشد ؛ بنابراین در صورت مشاهده لخته خون ، به هیچ عنوان نگران نشوید.

 • پاره شدن بخیه های جراحی 

در صورت بروز این مشکل ، سریعا پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید.

 • تورم و خارش بعد از لابیاپلاستی 

بروز تورم و خارش پس از عمل لابیاپلاستی ، مسئله ای طبیعی بوده که به مرور زمان برطرف می گردد ؛ بنابراین جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست

 • تب و لرز 

تب و لرز بعد از عمل لابیاپلاستی ، می تواند از علائم بروز عفونت باشد ؛ از این رو ، سریعا به پزشک معالج خود اطلاع دهید.

 • بی حالی و سرگیجه 

بروز بی حالی و سرگیجه پس از عمل لابیاپلاستی ، می تواند در اثر از دست دادن خون باشد که سریعا برطرف می گردد ؛ بنابراین جای نگرانی ندارد.

سخن پایانی

در این مقاله مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی چیست ، به معرفی مهم ترین مزایا و معایب عمل لابیاپلاستی اشاره کرده ایم ؛ در صورتی که تمایل به انجام لابیاپلاستی در تهران دارید ، می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت ، مراجعه کرده و بدین ترتیب از راه های ارتباطی با دکتر سیما مظفر جلالی ، بهترین جراح و متخصص زنان جهت مشاوره اطلاع یابید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x