(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

هزینه عمل تنگ کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن

می دانستید برای همه افراد نمی توان از یک روش برای تنگ کردن واژن استفاده کرد ؟چه روش هایی برای تنگ کردن واژن وجود دارد و کدامیک دائمی است ؟ آیا داروهای گیاهی برای تنگ کردن واژن موثر می باشد ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

تنگ کننده دائمی واژن

در ابتدا پزشک فرد را معاینه می کند و بررسی های لازم را انجام می دهد . همچنین مواردی از قبیل شلی واژن ، سابقه زایمان های متعدد یا جراحی های دیگر ، افزایش یا کاهش وزن مکرر ، ورزش های سنگین  ، را از بیمار می پرسد .  همچنین اگر فرد می خواهد بعد از تنگ کردن واژن باردار شود باید با پزشک خود درمیان بگذارد . در صورتی که گشادی واژن زیاد باشد با تشخیص پزشک از روش جراحی پرینورافی استفاده می شود . این روش دائمی بوده و در صورتی که فرد مراقبت های لازم را انجام دهد نیاز به روش دیگری نیست .

عکسهای جراحی زیبایی واژن

عکسهای جراحی زیبایی واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن

هزینه تنگ کردن واژن به نوع تکنیک پزشک بستگی دارد . در صورتی که از لیزر برای این کار استفاده شود ، هزینه کمتری نسبت به جراحی پرینورافی یا لیفت دارد . برای اطلاع از هزینه دقیق آن با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید.

تنگ کردن واژن با لیزر

یکی از روش های غیرتهاجمی که درد و خونریزی برای فرد ندارد تنگ کردن واژن با لیزر می باشد . این روش به دلیل داشتن این مزایا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است . اما باید توجه داشت برای هر فردی این روش مناسب نمی باشد . خانم هایی که نیاز به ترمیم کمتری دارند برای لیزر گزینه مناسب تری هستند .

قویترین تنگ کننده واژن

یکی دیگر از روش های تنگ کردن واژن لیفت با نخ می باشد . در این روش نخی از جنس مخصوص که حساسیتی برای فرد ایجاد نکند استفاده می شود . این روش برای افرادی که دارای شلی واژن هستند ، مناسب می باشد . در این روش ابتدا نقاط مورد نظر توسط پزشک مشخص شده و به وسیله نخ بالا کشیده می شود  .

گشاد شدن واژن روند طبیعی افزایش سن است و برای تمامی خانم ها اتفاق می افتد، و راه هایی جهت تنگ کردن واژن وجود دارد.دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان  با بهره گیری از روش های نوینی به انجام جراحی تنگ کردن واژن می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

آیا سرکه برای تنگی واژن مناسب است ؟

یکی از سوالات شایعی که در بین افراد می باشد ایسنت که آیا سرکه در تنگ کردن واژن موثر می باشد ؟ دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در این باره پاسخ می دهد که سرکه خاصیت قلیایی دارد و تاثیر موقتی در سطح پوست دارد و به سرعت اثر آن از بین می رود .

زردچوبه برای واژن

برخی از خانم ها از روش های سنتی و خانگی نظیر زرد چوبه  ، انار و .. برای تنگ کردن واژن استفاده می کنند که نه تنها تاثیری در تنگ کردن ناحیه تناسلی ندارد بلکه ممکن است باعث ایجاد عوارضی برای فرد باشد . زیرا شرایط جسمی هر فردی متفاوت است و ممکن است برخی بیماری ها با این روش ها تشدید شود به همین دلیل باید با پزشک متخصص مشورت کنید .

نتیجه

بهترین روش برای تنگ کردن واژن برای هر فردی متفاوت است و نمی توان از روش مشترکی برای همه افراد استفاده کرد . این کار نیاز به تخصص پزشکی دارد که دوره های جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد . در این صورت هم درمان دائمی است و هم عوارضی برای فرد به همراه ندارد .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x