(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

هزینه لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در تهران

از دغدغه ذهنی اکثر بانوان متقاضی عمل جراحی لابیاپلاستی ، باید به هزینه لابیاپلاستی اشاره کنیم ؛ آن ها همواره ، در این باره می پرسند ؛ در پاسخ به پرسش آن ها ، باید ذکر کرد ؛ هزینه این جراحی زیبایی واژن ، با توجه به عوامل مختلفی در هر فرد متفاوت است و می تواند کمتر یا زیادتر شود ؛ به همین علت ، نمی توان هزینه ثابتی بابت آن بیان کرد ؛ از این رو ، به بانوان زیباجو توصیه می کنیم ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این باره به جراح زیبایی زنان ، مراجعه نمایند ؛ ایشان ، هزینه نهایی عمل لابیاپلاستی را بعد از انجام معاینات به بیماران اعلام می کنند.

در ادامه مقاله ؛ به توضیح مختصر در ارتباط با لابیاپلاستی ، خواهیم پرداخت.

هزینه لابیاپلاستی

ادامه مقاله هزینه لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست ؟

جراح زیبایی زنان ؛ در حین عمل لابیاپلاستی از طریق اصلاح لبه های واژن ، منجر به زیبایی سازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان می شود ؛ به علت تاثیر به سزای این جراحی در فرم ظاهری واژن ، طرفداران بسیار در میان بانوان مجرد و متاهل پیدا کرده و روز به روز نیز متقاضیان آن ، افزایش می یابند.

لازم به ذکر است ؛ هدف برخی از بانوان از انجام عمل لابیاپلاستی ، تنها زیبایی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان نمی باشد ؛ بلکه ، بزرگی لابیا در آن ها منجر به بروز مشکلات بسیاری ؛ از جمله سایش و سوزش در حین انجام ورزش های متفاوت ؛ از جمله دوچرخه سواری ، احساس کشیدگی و درد در حین پوشیدن لباس های تنگ و از این قبیل موارد می گردد ؛ بنابراین ، باید ذکر کرد عمل لابیاپلاستی ، علاوه بر جنبه درمانی ، جنبه زیبایی نیز دارد.

عمل لابیاپلاستی چگونه انجام می شود ؟

لابیاپلاستی ؛ تحت یکی از دو روش لیزر یا جراحی انجام می گیرد ؛ لازم به ذکر است ، جراح و متخصص زنان با توجه به شرایط بیماران یکی از این دو روش را انتخاب می کند.

همانطور که متوجه شدید ؛ انتخاب کدام یک از روش های عمل لابیاپلاستی بر عهده جراح و متخصص زنان ، می باشد ؛ بنابراین ، به نظر ایشان اعتماد کرده و اصرار به انجام روشی خاص کنید.

در مقاله لابیاپلاستی ؛ به طور کامل در این باره توضیح داده ایم ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

دوران نقاهت لابیاپلاستی

دوران نقاهت لابیاپلاستی ، طولانی نیست ؛ با این حال ، رعایت توصیه های جراح زیبایی زنان در این دوران ، بسیار حائز اهمیت است و به هیچ عنوان ، نباید در ارتباط با آن سهل انگاری کرد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x