(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی

واژینوپلاستی : در اثر گذر زمان و بروز رخدادهای متفاوت ؛ از جمله افزایش یا کاهش وزن ، زایمان طبیعی و از این قبیل موارد ، عضله های دیواره واژن کنترل خود را از دست داده و دچار افتادگی و شل شدگی می شوند ؛ بدین ترتیب ، شاهد افزایش قطر درونی واژن خواهیم بود که در این صورت ، بانوان با مشکلات بسیاری ؛ از قبیل مشکلات جنسی ، بی اختیاری ادرار و غیره درگیر خواهند شد.

 در این زمان ، بانوان به منظور رفع مشکلات خود می توانند اقدام به انجام عمل واژينوپلاستي نمایند ؛ واژينوپلاستي ، عملی ایمن و پرطرفدار است که در جوامع امروزی ، در میان بانوان بسیار رواج دارد ؛ در حین انجام آن ، بر روی تنگ کردن عضلات کف لگن نواحی واژن تمرکز شده و بدین ترتیب افتادگی و گشاد شدگی واژن برطرف می گردد.

واژینوپلاستی

کاندیدای واژينوپلاستي

تمامی بانوانی که در سلامت کامل جسمی و روحی قرار داشته باشند ، توانایی اقدام به انجام عمل جراحی واژينوپلاستي ، را دارند ؛ چرا که بدین ترتیب ، علاوه بر رفع مشکلات به وجود آمده ، می توانند اعتماد به نفس خود را نیز در برابر شریک جنسی شان بازگردانند.

چگونگی انجام عمل واژینوپلاستی

عمل جراحی واژینوپلاستی ، در طی یک الی دو ساعت انجام می گیرد و در حین انجام آن جراح و متخصص زنان ، پس از بیهوشی بیمار ، اقدام به برداشت هر گونه پوست اضافی کرده و عضله های واژن را به یکدیگر نزدیک می کند و بدین ترتیب مشکلات به وجود آمده در اثر شل شدگی واژن ، برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که دریافت نتایج مطلوب از عمل جراحی واژینوپلاستی ، نیازمند انجام آن توسط جراح زیبایی زنان ماهر و چیره دست می باشد ؛ بنابراین در انتخاب پزشک زنان ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها برگزینید ؛ در صورت عدم دقت در انتخاب جراح و متخصص زنان ، علاوه بر عدم دریافت نتایج مطلوب ، شاهد بروز عوارض جبران ناپذیر نیز خواهیم بود.

امکان انجام همزمان عمل جراحی واژينوپلاستي با سایر جراحی های زیبایی زنان ، وجود خواهد داشت.

واژینوپلاستی

دوران نقاهت عمل واژینوپلاستی

پس از گذشت ساعاتی از انجام عمل جراحی واژينوپلاستي ، در صورت عدم بروز مشکل بیمار مرخص می شود.

لازم به ذکر است ، بروز تورم و کبودی پس از عمل واژینوپلاستی ، مسئله ای طبیعی بوده در طی چند روز از بین می رود ؛ بنابراین به هیچ عنوان در این باره نگران نشوید. مصرف منظم داروهای تجویزی پزشک زنان و عدم سهل انگاری در ارتباط با آن ها اهمیت به سزایی دارد.

احساس درد خفیف پس از عمل جراحی واژینوپلاستی ، وجود دارد ؛ در صورت تمایل به مصرف مسکن ، حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

بانوانی که تحت عمل جراحی واژينوپلاستي قرار گرفته اند ، پس از گذشت مدت کوتاهی از انجام آن ، می توانند به امور روزانه خود بپردازند ؛ اما آن ها همچنان باید از انجام فعالیت های سنگین و همچنین برقراری روابط جنسی خودداری نمایند.

به منظور جلوگیری از بروز یبوست ، مواد غذایی فیبردار و همچنین مایعات را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

واژینوپلاستی

هزینه عمل واژينوپلاستي

هزینه عمل جراحی واژینوپلاستی ، در هر یک از بانوان با توجه به پارامترهای بسیار متغیر بوده و تعیین هزینه نهایی آن ، نیازمند مراجعه به جراح و متخصص زنان و قرارگیری تحت معاینه می باشد.

هزینه قطعی عمل جراحی واژینوپلاستی ، توسط جراح زیبایی زنان اعلام می گردد ؛ بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x