(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

پارگی پرده بکارت بدون خونریزی

پارگی پرده بکارت بدون خونریزی

نداشتن خونریزی در شب عروسی نشانه نداشتن پرده بکارت است ؟ آیا خود ارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود ؟ علائم پاره شدن پرده بکارت حلقوی چیست ؟ تشخیص پارگی پرده بکارت چگونه است ؟

پارگی پرده بکارت بدون خونریزی نشانه چیست ؟

امروزه یکی از معضلاتی که باعث تلخی زندگی زوجین می شود ، موضوع پرده بکارت است . برخی از دختران متهم به نداشتن پرده بکارت می شوند در صورتی که اینطور نیست . حتما شنیده اند که دختری در شب زفاف در هنگام رابطه جنسی خونریزی نداشته است . در ادامه با ما همراه باشید .

علائم پاره شدن پرده بکارت حلقوی

همانطور که گفتیم پرده بکارت در صورتی که از نوع حلقوی اتساعی باشد بدون خونریزی می باشد و شریک جنسی متوجه آن نمی شود .

عکس-پارگی-واژن

عکس-پارگی-واژن

علت پارگی پرده بکارت بدون خونریزی

دکترسیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می گیود : در بسیاری از موارد پرده بکارت از نوع حلقوی اتساعی یا ارتجاعی است که در این صورت خونریزی در این مواقع رخ نمی دهد . در برخی موارد نیز پارگی در حین نزدیکی رخ می دهد اما همسر متوجه آن نمی شود و خون کمی خارج می شود که بر آلت مرد باقی مانده و در دخول اثر آن از بین می رود .

تشخیص پارگی پرده بکارت

در صورتی که بعد از نزدیکی مشکوک به پاره شدن پرده بکارت یا عدم مشاهده خونریزی بعد از رابطه دارید به متخصص زنان مراجعه کنید تا پارگی مشخص شود . پزشک معاینه و بررسی می کند اگر خراش ها و کبودی هایی مشاهده شود نشانه اینست که پرده بکارت به تازگی پاره شده است .

 جهت مشاوره با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می توانید با شماره هایی که  ۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۸۸۲۶۳۹۵۳تماس حاصل فرمائید .یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

آیا خود ارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت می شود؟

در صورتی که خود ارضایی همراه با وارد کردن شی در داخل واژن باشد ممکن است باعث پاره شدن پرده بکارت می شود در غیر اینصورت مالش قسمت خارجی ناحیه تناسلی آسیبی به پرده بکارت نمی کند . توصیه می شود دختران در دوران مجردی از این کار خودداری کنند زیرا در آینده از رابطه جنسی خود با همسرشان لذت کافی را نمی برند و به ارگاسم نرسند .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x