(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

کاندید سفید کردن واژن

Contents

کاندید سفید کردن واژن

ناحسه تناسلی که از حساس ترین قسمت های بدن بانوان به شمار می آید گاهی به دلایل مختلف دچار تیرگی می شود. این امر ممکن است باعث بروز ناراحتی، کاهش اعتماد بنفس و … در بانوان گردد. اما راه حلی مناسب برای سفید کردن واژن وجود دارد؟ چه کسانی کاندید سفید کردن واژن می باشند ؟ هزینه سفید کردن واژن بر چه اساسی تعیین می شود ؟ علت تیرگی واژن زنان چیست ؟ روش های قدیمی برای سفید کردن واژن مناسب است و یا استفاده از لیزرهای سفید کننده واژن ؟

عکس-سفید-کردن-واژن

عکس-سفید-کردن-واژن

سفید کردن واژن

سفید بودن ناحیه تناسلی از گذشته تا به کنون یکی از نکاتی است که همواره بانوان به آن اهمیت زیادی می دهند، در گذشته روش های مختلفی از جمله استفاده از برخی شوینده ها، صابون و …موررد استفاده قرار می گرفت که باعث رفع کمی از تیرگی در این قسمت ها می گردید. اما تاثیری بسیار کوتاه مدت و یا حتی چند ساعته به همراه داشت . همچنین این روش ها باعث بر هم خوردن PH می شوند . بنابراین این روش ها منسوخ گردید و امروزه از لیزر های مختلف به منظور سفید کردن ناحیه تناسلی استفاده می شود . یکی از بهترین دستگاه های موجود، لیزر مونالیزا است که با فناوری که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته، منجر به ایجاد تغییراتی بسیار چشم گیر می شود.

کاندید سفید کردن واژن با لیزر

این روش برای تمامی بانوان قابل انجام است، اما افرادی که سابقه حساسیت های پوستی دارند باید حتما به جراح خود اطلاع دهند تا در صورت وجود مشکل از سایر روش ها استفاده نمایند. برخی از بانوان نیز دارای عفونت در ناحیه تناسلی خود هستند که در جلسه مشاوره بررسی می شود. این افراد نیز می توانند بعد از درمان عفونت خود اقدام به انجام سفید کردن واژن کنند.

افرادی که برای سفید کردن واژن مراجعه می کنند اصولا یکی از مشکلات زیر را دارا هستند :

افرادی که به طور مادرزادی تیرگی در ناحیه تناسلی خود دارند.

افرادی که به دلیل تغییر رنگ ناحیه تناسلی دچار کاهش اعتماد بنفس هستند.

افرادی که به دلیل افزایش وزن و یا زایمان دچار تغییر رنگ در ناحیه تناسلی خود شده اند.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

علت تیرگی واژن زنان چیست ؟

دلایل گوناگونی منجر به ایجاد تغییرات در رنگ ناحیه تناسلی می شود. شایان ذکر است که ناحیه تناسلی بانوان نسبت به سایر قسمت ها کمی تیره است. اما در صورتی که این تیرگی افزایش یابد نیاز به بررسی علل آن می باشد. برخی علل های رایج در تغییر رنگ واژن شامل :

  • افزایش سن
  • عوامل ژنتیکی و وراثتی
  • برهم خوردن نظم هورمون ها
  • اصلاح دائم موهای زائد این ناحیه
  • چاقی و اضافه وزن
  • پوشیدن لباس های تنگ
  • کمبود برخی ویتامین ها

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

هزینه انجام سفید کردن واژن به دستگاه مورد، دستمزد جراح زیبایی زنان، جلسات مورد نیاز و … بستگی دارد. این هزینه در جلسه مشاوره توسط جراح و متخصص زنان به شما اطلاع داده می شود.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
Call Now Button