(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی در بین بانوان به شمار می آید . اما این جراحی به چه منظور انجام می شود ؟ آیا میدانید جراحی لابیاپلاستی چیست؟ چه کسانی برای جراحی لابیاپلاستی مراجعه می کنند؟ چه نکاتی برای جراحی لابیاپلاستی لازم است؟

دکتر مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان ضمن توضیح مطالب، پاسخگوی سوالات شما خواهد بود…

بهترین-متخصص-زنان-در-تهران

دکتر سیما مظفرجلالی

لابیا چیست ؟

لابیا قسمت اصلی دستگاه تناسلی زنان و همچنین قسمت قابل مشاهده دهانه واژن است.

دو نوع لابیا وجود دارد: لابیای درونی (مینور) و لابیای بیرون (ماژور)

لابیای درونی (مینور): دو لایه پوست در دو سمت ناحیه دهانه واژن است که در افراد مختلف، متفاوت است. از کلیتوریس به سمت پایین کشیده شده است که دو طرف دهانه واژن را در بر می گیرد.

لابیای بیرونی (ماژور): دو لایه پوستی که از روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه را شامل می شود و کار پوشش دهی و محافظت از قسمت های حساس و داخلی مثل دهانه واژن و انجام می دهد.

از دکتر مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان خیلی ها سئوال می پرسند که علت بزرگ شدن لابیا مینورها چیست و ما از قبل اینطوری نبودیم و بعد از یک مدت به این شکل در اومد.

اولا علل ژنتیکی و مادرزادی است که ممکن است در یک خانواده لابیاهای مینور و لابیاهای داخلی بزرگ تر از لابیاهای ماژور باشند و حالت بیرون زدگی داشته باشند بغیر از آن تغییرات هورمونی که در دوران بلوغ اتفاق می افتد و یا تغییرات هورمونی که در دوران باداری و در طی زایمان اتفاق می افتد، باعث بزرگ شدن لابیا مینورها می شوند ولی در کل باتوجه به اینکه جراحی لابیاپلاستی یک جراحی بسیار رایج، راحت و در عین حال خیلی سبک برای بیمار است و نیاز به مراقبت های خاصی قبل و بعد از عمل ندارد افرادی که این عمل را به علت بزرگ شدن بیش از اندازه لابیا انجام می دهند در اغلب موارد نتایج بسیار عالی و رضایت بخشی را از عمل دارند و مشکلات که با لابیا دارند از جمله پوشیدن لباس های زیر تنگ، مایو، انجام حرکات ورزشی، داشتن رابطه جنسی برطرف می شود و هم اینکه اعتماد به نفس و حس رضایت جنسی از خودشون و همچنین برانگیختگی جنسیشون حین رابطه جنسی افزایش پیدا می کند.

این عمل با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی عمومی انجام می شود.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بعد از هر بار رفتن به دستشویی با ژل های بهداشتی ناحیه واژن شسته شود و اینکه محیط حتما خشک نگه داری شود و از آنتی بیوتیک های سطحی و کرم های ترمیم کننده که توسط پزشک تجویز شده سر ساعت و در طی مدت ترمیم استفاده شود تا ترمیم بهتری صورت بگیرد. از همه مواد غذایی به خصوص پروتئین در طی ترمیم حتما استفاده شود.

نکات مورد توجه در جراحی لابیاپلاستی

لابیو مینور ارگانی هست که نقش بسیار مهمی در حس لذت در حین سکس دارد و آنچه که جراح حین جراح لابیاپلاستی باید مد نظر قرار گیرد این است که ظاهر طبیعی برای بیمار حفظ بکند و اینکه حس بیمار حین سکس دست نخورد و کاملا حفظ شود.

لابیا پلاستی فقط بریدن و کات کردن لابیا مینور ها نیست چون لابیامینور ارگان بسیار مهمی است و متاسفانه خیلی از بیمارانی که به ما مراجعه می کنند توسط افرادی که دوره جراحی عمل های زیبایی را نگذروندن عمل شده اند و لابیا کلا کات شده و که این کار صدمات جبران ناپذیری را به جا می گذارد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراحی لابیاپلاستی برای افراد دیابتی

حتما باید از ۶ هفته قبل دیابت آنها کنترل شوند و قبل از جراحی باید با پزشک دیابت خود مشورت نمایند و داروهای قبل و بعد از عمل را استفاده کنند تا دچار عفونت نشوند.

جراحی لابیاپلاستی برای افراد قلبی

بسیاری از بیماران به خاطر عمل قلب باز و سایر اختلالات قلبی در حال مصرف یکسری از داروها هستند و به علت مشکلات که با آناتومی خودشون دارند نیاز به جراحی لابیاپلاستی دارند.

به گفته دکتر مظفر جلالی این بیماران باید مصرف قرص آسپیرین را یک هفته قبل از عمل قطع کنند و اگر در حال مصرف قرص های دیگر هستند باید با پزشک مشورت کنند و بعد از رعایت این اصول جراحی برایشان امکان پذیر است.

سایر مقالات

هزینه عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر

جراحی زیبایی واژن

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x