(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

در یک سوم قدامی واژن ناحیه ای به نام اوشات قرار دارد که اعصاب ناحیه کلیتوریس است . در افرادی که با مقاربت و نزدیکی به ارگاسم نمی رسد اعصاب این ناحیه ضعیف هستند . برای تقویت اعصاب ناحیه اوشات با تزریق چربی یا ژل برجسته می شود .

نحوه تزریق چربی به واژن

برای برجسته کردن ناحیه واژن از دو روش استفاده می شود :

  1. تزریق چربی

در این روش چربی از قسمتهایی از بدن از جمله قسمت خارجی ران و  شکم برداشته شده و به ناحیه اوشات واژن تزریق می شود . ( بهترین قسمت برای برداشتن چربی ناحیه خارجی ران می باشد ) .

  1. تزریق ژل

ژل مخصوصی برای برجسته کردن ناحیه اوشات واژن استفاده می شود . میزان تزریق این ژل بستگی به نوع واژن دارد ولی معمولا بین ۱ تا ۳ سی سی می باشد .

عکس تزریق چربی به واژن

عکس تزریق چربی به واژن

کاربرد تزریق چربی به واژن

برای تزریق چربی به واژن به چه کسی مراجعه کنیم ؟

برای تزریق چربی یا ژل به واژن حتما باید به پزشکی که دوره های زیبایی زنان را گذرانده است مراجعه کرد . از آنجائیکه ناحیه تناسلی حساس می باشد باید از ژلی استفاده کرد که جنس مرغوبی داشته باشد در غیراینصورت ژل ها به صورت گلوله گلوله درمی آید  و می تواند ایجاد عوارضی کند .

 جهت مشاوره با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می توانید با شماره هایی که  ۸۸۲۶۳۴۲۸ – ۸۸۲۶۳۹۵۳تماس حاصل فرمائید .یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

عوارض تزریق ژل به واژن

همانطور که اشاره کردیم در صورتی که از ژل هایی با کیفیت پایین برای تزریق استفاده شود عوارضی دارد که شامل :

  • ایجاد عفونت
  • عدم تقارن در لابیاها
  • ایجاد ترشح در واژن

باید توجه داشت که ژل هایی مخصوص ناحیه تناسلی وجود دارد که پزشک متخصص از آن باید استفاده کند . مراجعه به مراکز غیر مرتبط یا پزشکی که در این زمینه تخصصی ندارد باعث بروز عوارض شدیدی می شود .

تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل

معمولا انتخاب روش برای تزریق ژل یا چربی به عهده بیمار است . پزشک اطلاعات هر کدام از این روش ها و مزایا و معایب آنها را در اختیار بیمار قرار می دهد تا بیمار بهترین خود گزینه را انتخاب کند . از آنجائیکه چربی از بدن  خود فرد برداشته می شود ماندگاری بیشتری نسبت به روش تزریق ژل دارد . همچنین هزینه آن پایینتر می باشد . امروزه ژل های مخصوص و مرغوب در بازار کم می باشد و هزینه بالایی دارد بنابراین معمولا مقرون به صرفه نیست .

ماندگاری تزریق چربی به واژن

میزان تزریق چربی به واژن بر اساس شرایط واژن انجام می شود ولی حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ سی سی تزریق انجام می شود . ماندگاری تزریق چربی در صورتی که با تزریق prp انجام شود زیاد است و نیاز به ترمیم در جلسات بیشتر ندارد . زیرا در روش prp از فرد خون گرفته شده به مرکز انتقال خون داده می شود تا پلاسماهایی ازپلاکت های خون فرد تهیه کنند و به پزشک ارسال کنند تا به ناحیه اوشات تزریق شود . از آنجائیکه سلول های خون با این روش زنده می مانند بهتر است با تزریق چربی به طور همزمان انجام شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشد .

تعداد  جلسات تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن تنها در ۲ جلسه انجام می شود . فرد بعد از اولین جلسه تزریق چربی ۱ تا ۳ ماه بعد می تواند برای ترمیم مجدد تزریق اقدام کند .

نتیجه 

تزریق چربی نه تنها با تقویت ناحیه اوشات در واژن به بهبود رابطه جنسی کمک می کند به زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی فرد نیز کمک فراوانی می کند . مزایای تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتر بوده و ماندگاری بیشتری دارد و هزینه کمتری برای فرد در بردارد .

مطالب مرتبط با این مقاله :

جوانسازی واژن 

تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x