(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

واژینوپلاستی بالیزر

واژینوپلاستی بالیزر 

 خیلی از خانم ها بعد از زایمان و فارغ شدن به گشاد شدن دهانه واژن مواجه می شوند که این موضوع با کشیده شدن ماهیچه های دیواره واژن و ترک ها با کشیده شدن پوست شکم همراه است . در این عمل قسمت لب های واژن از بیرون و قسمت دیواره از درون تحت عمل جراحی قرار می گیرد . در واقع به حذف قسمت های اضافی و شلی واژن و سفت کردن و تنگ کردن ماهیچه های داخل کانال واژن واژینوپلاستی گفته می شود .برخی از مردم این عقیده را دارند که واژینوپلاستی تنها برای زیبایی انجام می شود اما باید گفت این عمل تنها جنبه زیبایی ندارد و برای سلامتی واژن انجام می شود .

واژینوپلاستی چیست ؟

این جراحی به صورت کامل بین ۱ تا ۲ ساعت زمان به خود اختصاص می دهد . در واژینوپلاستی عضله های واژن به هم نزدیک می شوند و تمامی پوست شل و مازاد از واژن برداشته می شود . این جراحی با بیهوشی یا بی حسی موضعی صورت می گیرد .

مزایای واژینوپلاستی هم جنبه سلامتی و هم جنبه زیبایی دارد . واژینوپلاستی فواید و مزایایی از نظر سلامت برای فرد دارد . دکتر سیما مظفر جلالی واژینوپلاستی را می تواند همزمان با دیگر جراحی های زیبایی انجام دهد به شکلی که عوارضی  را برای بیمار ایجاد نکند . دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان تخصص ویژه ای در واژینوپلاستی و در کل جراحی زیبایی زنان دارد . همچنین می توانید با شماره هایی که در داخل سایت قسمت تماس با ما است تماس حاصل فرمائید .

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی 

در برخی از اوقات برای کسانی که رحم و مثانه آن ها حالت افتاده دارد . انجام دادن روش های فوق به صورت یکجا انجام می شود . در کوتاه ترین زمان ممکن بیمار بهبود پیدا می کند و همه بیماران پس از سه روز می توانند به کارهای روزانه خود رسیدگی کنند . اما در این مدت بایستی از برقراری رابطه جنسی خودداری کنند . رابطه جنسی بایستی معمولا ۲۷ روز بعد از عمل انجام شود . بعد از عمل شاید فرد احساس درد ناچیزی کند که بسیار کوتاه مدت می باشد و با استفاده از داروهای مسکنی که پزشک تجویز می کند بهبود می یابد .

مزایای واژینوپلاستی

مزایای واژینوپلاستی

لابیاپلاستی 

در بیشتر اوقات بیمارانی که تصمیم دارند تزریق چربی انجام دهند که لب های نواحی واژن خود را بر آمده کنند و زیبایی واژن خود را به دست آورند می توانند جراحی تنگ کردن واژن را هم به صورت یکجا با واژینوپلاستی انجام دهند که به آن لابیا پلاستی گفته می شود .

این را باید به یاد داشت که جراحی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی با هم تفاوت دارد . جراحی لابیاپلاستی موجب مقوی ساختن یک عضو از بدن می باشد در صورتی که واژینوپلاستی سبب بهتر شدن یک آناتومی بدن می شود .

واژینوپلاستی با لیزر 

واژینوپلاستی به دو روش انجام می شود :

  1. جراحی

همانطور که اشاره شد در این روش قسمت مورد نظر برش خورده و پوست اضافی برداشته می شود . بخیه زده می شود.

  1. لیزر

در این روش نیازی به برش ، بخیه و استفاده از مواد بی حسی و بیهوشی نیست و فرد دردی را احساس نمی کند .

باید توجه داشت ماندگاری نتیجه تنگ کردن واژن با جراحی بیشتر از روش لیزر می باشد .

عوارض واژینوپلاستی 

واژینوپلاستی مانند هر جراحی دیگر دارای عوارضی است که بعد از مدت زمانی برطرف می شود.جراح زیبایی زنانبسیار نقش مهمی در نتیجه جراحی دارد . هرچه جراح دارای تجربیات و مهارت های بیشتری باشد واژینوپلاستی و در کل جراحی زیبایی زنان با موفقیت بیشتری همراه است و عوارض کمتری به همراه دارد .

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x