(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن در تهران

جراحی زیبایی واژن : دکتر سیما مظفر جلالی ، جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی ، بهترین جراح زیبایی زنان ، عضو انجمن جراحان زنان و زایمان ایران ، عضو انجمن لیزر ایران می باشند ؛ ایشان ، سالیان بسیاری است در حال فعالیت در زمینه جراحی های زیبایی زنان ، هستند ؛ از این رو ، موفقیت های بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ به منظور کسب آگاهی از راه های ارتباطی با ایشان جهت مشاوره ، می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت شان ، مراجعه نمایید.

عمل زیبایی واژن بعد از زایمان امکان پذیر است ؟ هزینه جراحی زیبایی واژن چقدر است ؟ انواع جراحی زیبایی واژن چیست ؟ عوارض عمل زیبایی چه مواردی است ؟ در ادامه به طور مفصل به این موضوعات می پردازیم.

عمل جراحی زیبایی واژن

همواره ، زیبایی و شادابی قسمت خارجی ناحیه تناسلی ، نزد بانوان اهمیت به سزایی داشته و منجر به افزایش اعتماد به نفس آن ها گردیده است ؛ از این رو ، آنان به جراحی های زیبایی زنان ، بسیار اهمیت می دهند ؛ به طوری که روزانه شاهد افزایش تعداد متقاضیان آن هستیم.

در مقاله پیش رو ، شما را با انواع جراحی های زیبایی زنان و همچنین مزایا و معایب آن ها آشنا خواهیم کرد.

جراحی زیبایی واژن

امروزه ، روش های بسیاری جهت بازسازی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان وجود دارد ؛ که در ذیل به برخی از آن ها اشاره شده است :

  • لابیاپلاستی
  • پرینورافی
  • واژینوپلاستی
  • عمل زیبایی کلیتوریس
  • و غیره

تزریق چربی ، تزریق ژل ، سفید کردن واژن و از این قبیل موارد ، نیز از موارد غیر تهاجمی عمل های زیبایی زنان هستند.

علت گشادی واژن

مشکلاتی که برای بیشتر زنان رخ می دهد ، این است که به دنبال زایمان های مکرر یا بسته به ژنتیک فرد شاید با یک بار زایمان طبیعی ، ناحیه واژن شان حالت کشسانی خود را از دست دهد ؛ سر بچه که حدود ۱۰ سانتی متر قطر دارد از داخل کانال زایمان عبور کرده و خواه و ناخواه آسیب هایی از بافت همبندی و بافت پیوندی گرفته تا عضلات کف لگن دیده شود ؛ این آسیب ها به چشم دیده نمی شود و نتیجه مستقیم آن از شلی واژن و عدم رضایت از رابطه زناشویی برای خانم ها و آقایون پیش می آید.

بنابراین برای درمان این مشکلات ، بسته به شدت آسیبی وارد شده ؛ در مرحله اول از جراحی زیبایی واژن برای بستن یا تنگ کردن کانال زایمان یا کانال واژینال استفاده می کنیم ؛ چون بیشتر اوقات میزان افتادگی در زایمان های متعدد شدید می باشد و بهترین نتیجه گیری موقعی انجام می شود  که جراحی انجام گیرد ؛ بافت اضافه برداشته شود و بافت های باقی مانده بیخه زده می شوند و حالت مجدد را به خود گیرد .

در موارد خاص ، می شود با لیزر این مشکل را رفع کرد ؛ یعنی مواقعی که مشکل خفیف باشد ؛ اما در مواقع شدید و حاد لیزر توصیه نمی شود.

انواع جراحی زیبایی واژن

هر نوع جراحی که منجر به زیبایی و ترمیم واژن می شود ، شامل جراحی زیبایی واژن یا ناحیه ژنیتال می باشد که شامل موارد ذیل است :

لابیاپلاستی

در قسمت خارجی ناحیه تناسلی ، لابیاماژور وجود دارد که بین این قسمت نیز لابیامینور وجود دارد که رنگ تیره تری دارد و تاثیر منفی بر روی زیبایی این ناحیه می گذارد ؛ پوشیدن لباس تنگ ، انجام ورزش هایی ؛ مانند سوارکاری ، دوچرخه سواری باعث بیرون زدگی و عدم قرینه بودن لابیا می شود ؛ با استفاده از لابیاپلاستی ، می توان شکل لابیا را تغییر داد.

کوچک کردن ، قرینه سازی و از بین بردن مناطق تیره در ناحیه تناسلی از جمله مواردی است که در این جراحی انجام می شود .

انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، علاوه بر اصلاح لابیاها منجر به جوانسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، نیز خواهد شد .

انجام عمل جراحی لابیاپلاستی ، سبب بهبود برخی از مشکلات بانوان ؛ از جمله خشکی و عفونت واژن و از این قبیل موارد نیز خواهد شد ؛ بنابراین لابیاپلاستی ، دارای جنبه درمانی و زیبایی است.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از عمل هایی می باشد که در بین زنان بسیار رواج دارد ؛ این عمل برای تنگ کردن عضلات کف لگن نواحی واژن استفاده می شود ؛ واژینوپلاستی تمامی نشانه های افتادگی واژن را برطرف می کند.جراحی زیبایی واژن

علل اساسی افتادگی و گشاد شدن واژن شامل موارد ذیل می شود :

  • افزایش وزن
  • زایمان های طبیعی متداول
  • لاغری بیش از حد

در شرایط شلی واژن ، عضله های دیواره واژن کنترل و توانایی خود را از دست می دهد و در نهایت قطر درونی واژن بیشتر می شود ؛ گشاد شدن واژن ، عوارضی همچون کم شدن میل جنسی و نیز اختلالاتی ؛ از جمله بی اختیاری ادرار را به دنبال دارد.

در صورت تمایل ، می توان اقدام به انجام همزمان عمل واژینوپلاستی همراه با سایر جراحی های زیبایی زنان کرد.

پرینورافی یا تنگ کردن واژن

واژن خاصیت الاستیسیته و کشسانی دارد ، اما به مرور زمان ، با افزایش سن و بعد از زایمان ، از میزان این خاصیت کاسته و دیواره واژن شل می شود ؛ داشتن شرکای جنسی متعدد نیز از دیگر علل گشاد شدن واژن می باشد ؛ جراحی تنگ کردن واژن می تواند یکی از روش های موثر در بهبود این عارضه باشد.

تزریق چربی

یکی از روش های جوانسازی واژن تزریق چربی به لپ های ناحیه خارجی تناسلی می باشد ؛ این چربی از سایر قسمت های بدن مانند شکم یا ران پا خارج شده و به صورت زنده در این ناحیه تزریق می شود.

تزریق چربی به واژن ، به منظور بازگرداندن زیبایی و جوانسازی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، انجام می گیرد و یکی از بهترین روش های جوانسازی واژن ، در سراسر جهان است ؛ چرا که نتایج بسیار شگفت انگیزی از آن دریافت شده است.

از مهم ترین مزایای این روش از جوانسازی واژن ، باید به عدم بروز عوارض اشاره نماییم ؛ چرا که چربی مورد نیاز در این روش ، از بدن خود فرد تهیه می گردد.

عوارض عمل زیبایی واژن

عمل جراحی زیبایی واژن نیز همانند سایر جراحی ها ، همراه با عوارض و خطراتی می باشد که طبیعی است و به راحتی می توان از بروز آن ها جلوگیری کرد ؛ اما چگونه ؟

در قدم اول ، با دقت در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان و سپس با رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن .

لازم به ذکر است ، بروز تورم و کبودی پس از عمل جراحی زیبایی واژن ، مسئله ای طبیعی است که به تدریج در طی مرور زمان ، بر طرف می شود ؛ بنابراین ، جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

از آنجایی که این جراحی در ناحیه واژینال انجام می شود ، باید حتما باید به پزشک جراح زیبایی زنان مراجعه کنید در غیر این صورت نه تنها نتیجه عمل رضایت بخش نمی باشد ؛ بلکه صدمات و عوارض جبران ناپذیری را به فرد وارد می کند .

عمل زیبایی واژن بعد از زایمان

طی بارداری و زایمان ، بدن دچار تغییرات فیزیولوژیک می شود ؛ یکی از این تغییرات ، گشاد شدن کانال واژن به دلیل خروج جنین از رحم می باشد ؛ این امر بر روی زیبایی ، تاثیر منفی دارد و اعتماد به نفس خانم ها را کاهش می دهد ؛ به همین دلیل ، بهتر است بعد از اینکه فرد به روال طبیعی بازگشت ، عمل زیبایی واژن انجام دهد ؛ زیرا بدن بعد از زایمان به تدریج به حالت طبیعی خود بازمی گردد و تا آن زمان ، فرد باید صبر کند ؛ این زمان ، برای همه افراد یکسان نیست به همین دلیل توصیه می شود با پزشک متخصص زنان قبل از انجام جراحی ، مشورت کنید.

هزینه عمل تنگی واژن

همانطور که اشاره شد ، تنگ کردن واژن به چند روش انجام می شود  : واژینوپلاستی ، پرینورافی ، لیزر ؛ در روش های واژینوپلاستی و پرینورافی ، جراحی با انجام برش انجام می شود و نیاز به بی حسی یا بیهوشی دارد ؛ اما تنگ کردن با لیزر ، نیاز به ایجاد برش ندارد ؛ در نتیجه از داروی بی حسی و بیهوشی استفاده نمی شود ؛ زیرا فرد در این روش دردی را احساس نمی کند ؛ بنابراین هزینه لیزر پایین تر از دو روش مذکور می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
4 پرسش ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
مژده
مژده
2 سال ها گذشته

دکتر جراحی زیبایی واژن عوارض داره ؟

drjalali
drjalali
2 سال ها گذشته
پاسخ دادن به  مژده
مریم
مریم
2 سال ها گذشته

تنگ کردن واژن با زرد چوبه یا انار تاثیر دارد ؟

drjalali
drjalali
2 سال ها گذشته
پاسخ دادن به  مریم

خیر تاثیر این موارد جزئی است و تنها در سطح اتفاق می افتد . تنها راه جراحی است

Call Now Button
4
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x