(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران

مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران

مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهرانمرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران : همیشه خانم ها نگرانی های زیادی در مورد زیبایی بدن خود دارند. این مساله شامل ناحیه تناسلی و واژن نیز می شود. بسیاری از خانم ها دارای مشکلاتی هستند که قبلا یا به سختی درمان می شد یا اصلا قابل درمان نبود. امروزه به لطف دستگاه مونالیزا تاچ بسیاری از مشکلات مربوط به واژن به راحتی و در چند جلسه کوتاه برای همیشه حل می شود. اگر می خواهید در مورد دستگاه لیزر مونالیزا تاچ بیشتر بدانید با مقاله زیر همراه باشید.

در این مقاله در مورد لیزر مونالیزا تاچ و کاربردهای آن صحبت می کنیم. در ادامه به عوارض و هزینه لیزر واژن و معرفی مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران می پردازیم. برای دسترسی به قسمت های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر کمک بگیرید.

لیزر مونالیزا تاچ چیست ؟

لیزر مونالیزا تاچ ( مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران ) یکی از جدیدترین تکنولوژی ها در علم پزشکی است. این دستگاه ساخت کشور ایتالیا بوده و توانسته است گواهی FDA امریکا و بالتبع آن وزارت بهداشت ایران را نیز بدست آورد. لیزر مونالیزا تاچ توسط یک نوع لیزر بر پایه گاز CO2 کار می کند و تاثیر شگفت انگیزی در فیلد پزشکی زنان به وجود بیاورد. این دستگاه کاربرد های بسیار زیادی دارد مانند درمان بی اختیاری ادرار یا سفید کردن واژن که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. اما پیش از هر چیز ابتدا ببینیم این دستگاه چگونه کار می کند.

روش کار لیزر مونالیزا تاچ

کار اصلی لیزر مونالیزا تاچ بازسازی و ترمیم بافت های واژن به صورت طبیعی است. این کار با تحریک تولید کلاژن در ناحیه واژن انجام می شود که می تواند به درمان بسیاری از بیماری های مربوط به واژن موثر باشد. دستگاه مونالیزا تاچ مجهز به سیستم تابش فراکشنالی است که می تواند باعث ترمیم غشاء مخاطی واژن شود. در واقع اشعه لیزر فعالیت متابولیک فیبروپلاست ها و سنتز طبیعی کلاژن را تحت تاثیر قرار می دهد. نتیجه این کار بازسازی بافت های آسیب دیده و جوان سازی واژن خواهد بود.

لیزر مونالیزا از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: بدنه یا مخزن دستگاه، دسته یا پروب.

در مخزن دستگاه لیزر گاز CO2 تولید می شود که این اشعه لیزر از طریق پروب به بدن بیمار تابیده می شود. پروب های گوناگونی وجود دارد که پزشک با توجه به نوع بیماری و شرایط بیمار از آن ها استفاده می کند. با تابش لیزر بر روی پوست زخم های مایکروسکوپی روی بدن ایجاد می شود که این زخم ها جریان خون و تولید کلاژن را افزایش می دهند. در نتیجه بافت های آسیب دیده دوباره ترمیم می شوند.

فواید درمانی مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران

فواید درمانی لیزر مونالیزا طیف گسترده ای از اختلالات و بیماری ها را پوشش می دهد. لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر فواید درمانی دارای فواید پیشگیرانه ای هم می باشد. این دستگاه می تواند به عنوان یک عامل پیشگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها و کند کردن روند پیری ناحیه واژن استفاده شود. در زیر به تعدادی از فواید درمانی لیزر مونالیزا اشاره شده است :

 • از بین بردن علائم یائسگی : علائم یائسگی یک اتفاق اجتناب ناپذیر در طول زندگی است. لیزر مونالیزا می تواند این روند را آهسته کند و حتی ثابت نگه دارد.مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران
 • درمان افتادگی رحم : بسیاری از خانم ها در اثر زایمان یا پیری دچار افتادگی واژن می شوند. این عارضه با لیزر مونالیزا قابل درمان است.
 • درمان بی اختیاری ادرار : یکی از کاربرد های پر طرفدار لیزر، درمان قطعی بی اختیاری ادرار در خانم ها است. لیزر بافت های واژن و مثانه را سفت و مستحکم می کند در نتیجه کنترل بهتری روی ادرار و مثانه خواهید داشت.
 • درمان خشکی واژن : بهترین درمان برای از بین بردن خشکی واژن استفاده از لیزر مونالیزا تاچ است. شما می توانید با چند جلسه لیزر، خشکی واژن را بطور کامل درمان کنید.
 • درمان درد هنگام رابطه جنسی : لیزر مونالیزا تاچ می تواند باعث افزایش قابلیت انبساط و انقباض واژن شود که این می تواند به درد هنگام رابطه جنسی پایان دهد.
 • درمان سوزش و خارش واژن : درمان سوزش و خارش واژن یکی دیگر از کاربرد های لیزر است. تجربه نشان داده است سوزش و خارش بعد از جلسه اول به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.
 • درمان عفونت های مکرر : لیزر مونالیزا با خاصیت کلاژن سازی در بافت های واژن می تواند باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری های عفونی در واژن شود.

کاربردهای زیبایی مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران

کاربرد های لیزر مونالیزا تاچ تنها به درمان بیماری ها و اختلالات محدود نمی شود و در مبحث زیبایی ناحیه واژن نیز کاربرد دارد. اشعه لیزر با تاثیر مثبت بر بافت های واژن و ناحیه اطراف آن می تواند بسیاری از اختلالاتی که ممکن است در اثر افزایش سن یا زایمان به وجود می آید را درمان کند. در ادامه به آنها می پردازیم :

لابیاپلاستی با لیزر : پر کاربرد ترین استفاده دستگاه مونالیزا در لابیاپلاستی است. لابیاپلاستی به کاهش و بریدن قسمت هایی از لب های واژن برای اصلاح شکل و اندازه واژن گفته می شود. لب های بزرگ و نا متقارن می تواند به دلیل زایمان، اختلالات هورمونی، یائسگی و بسیاری دلیل دیگر اتفاق بیافتد. روش سنتی لابیاپلاستی شامل استفاده از تیغ جراحی بود که با آمدن لیزر مونالیزا این عمل به کلی متحول شد. با این دستگاه می توان بدون نیاز به بخیه عمل زیبایی واژن را انجام داد. متقاضیان لابیاپلاستی می توانند با رعایت چند نکته ساده عمل زیبایی واژن را انجام داده و به راحتی و بدون بستری شدن به منزل برگردند.

مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران

روشن سازی واژن با لیزر : بعضی از خانم ها دارای اندام زنانه تیره رنگی هستند. این مساله ممکن است باعث ناراحتی آن ها شود و حتی از بدن خود خجالت بکشند. این عارضه حتما نباید به طور ژنتیکی در فرد وجود داشته باشد و ممکن است به دلیل ساییدگی زیاد، مصرف بعضی داروها و اصلاح زیاد ناحیه واژن به وجود آید. با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان این عارضه را به طور کامل درمان کرد و نتیجه شگفت انگیزی بدست آورد. با کمک دستگاه کربوکسی هم می توان پوست واژن را روشن کرد.

جوان سازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ : جوان سازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ یک روش بی خطر و غیر تهاجمی است و عوارضی برای بیمار به همراه ندارد. با استفاده از مونالیزا تاچ هیچ خونریزی و دردی در هنگام درمان وجود نخواهد داشت. روش های دیگری هم برای انجام جوان سازی واژن وجود دارد مانند روش های هورمونی، اما این روش ها برای همه مناسب نیستند و ممکن است با عارضه همراه باشند. همچنین بر خلاف روش های قدیمی جوان سازی واژن این درمان با بی هوشی انجام نمی شود و پزشک تنها از بی حسی موضعی استفاده می کند.

تعداد جلسات درمان با لیزر مونالیزا تاچ

مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهرانبعد از تعیین نوبت برای درمان، پزشک دستورالعمل هایی را برای آماده شدن قبل از جلسه درمان به شما ارائه می دهد. این دستورالعمل ها شامل رژیم غذایی شما در روز های قبل از درمان و ممنوعیت بعضی از کارها مانند سیگار کشیدن و استفاده از آسپرین ها و داروهای منعقد کننده است.

همچنین پزشک توصیه می کند در روز درمان لباس گشاد و راحت بپوشید تا بعد از اتمام کار ساییدگی در ناحیه واژن به وجود نیاید، زیرا بافت های واژن بسیار حساس خواهند شد.

در جلسه درمان با لیزر مونالیزا تاچ شما روی تخت در حالت راحت و ریلکس دراز می کشید. پزشک با استفاده از بی حسی موضعی منطقه را بی حس می کند و درمان را آغاز می کند. با توجه به درمانی که می خواهید انجام دهید، پزشک پروب یا دسته لیزر را روی واژن یا داخل واژن وارد می کند. این فرایند حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه بیشتر نخواهد بود و شما در طول درمان هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

بعد از درمان پزشک دستورالعمل های جدید به شما می دهد که باید تا مدتی آن ها را رعایت کنید. بعد از این شما می توانید بدون کمک به منزل خود بروید و استراحت کنید. معمولا توصیه می شود روز بعد از درمان فعالیت های سنگین انجام ندهید و در صورت امکان از محل کار خود مرخصی بگیرید.

چه افرادی می توانند از لیزر مونالیزا تاچ استفاده کنند ؟

تقریبا همه خانم های بین ۱۸ تا ۵۵ سال می توانند از مزایای لیزر مونالیزا بهره ببرند. اصلی ترین کسانی که برای درمان با این روش مناسب هستند عبارتند از :

 • خانم هایی که مبتلا به بی اختیاری ادرار هستند.
 • خانم هایی که در هنگام رابطه جنسی احساس درد شدید دارند.
 • خانم هایی که به خشکی واژن مبتلا هستند.
 • خانم هایی که دچار آتروفی واژن هستند.
 • خانم های که وارد یائسگی شده اند.
 • خانم هایی که واژنی تیره دارند.
 • خانم هایی که لابیای آن ها بزرگ و آویزان است.

چه افرادی نباید از لیزر مونالیزا تاچ استفاده کنند ؟

با وجود مزایای زیادی که لیزر مونالیزا تاچ دارد اما ممکن است برای عده ای از خانم ها مناسب نباشد، مانند :

 1. خانم هایی که باردار هستند : خانم های باردار بهتر است تا بعد از بارداری صبر کنند و بعد از این درمان استفاده کنند.
 2. خانم هایی که عفونت یا زگیل تناسلی دارند : باید قبل از انجام لیزر مونالیزا اول زگیل فعال پوستی را برطرف کنید. زیرا لیزر می تواند به تحریک بیشتر و پخش شدن زگیل های تناسلی منجر شود.
 3. دختر های باکره : برای انجام درمان های مربوط به لیزر مونالیزا نیاز است پروب دستگاه وارد کانال واژن شود. بنابراین درمان های لیزر مونالیزا به جز لابیاپلاستی با لیزر و سفید کردن واژن با لیزر برای دختران ممکن نیست.
 4. خانم هایی که به تازگی در ناحیه واژن خود جراحی کرده اند : زمانی که تازه جراحی انجام داده اید زمان خوبی برای استفاده از لیزر نیست زیرا لیزر ممکن است به باز شدن بخیه ها منجر شود یا ایجاد التهاب نماید.

عوارض لیزر مونالیزا تاچ

در یک جمله باید بگوییم که لیزر مونالیزا تاچ هیچ عوارضی برای بدن ندارد. تنها ممکن است یک سری علائم کوتاه مدت خفیف در بدن به وجود آید که شامل موارد زیر می باشد :

 • خون ریزی بسیار خفیف
 • تورم موقتی
 • لکه بینی
 • احساس گرما و سوزش

توجه داشته باشید که موارد بالا بعد از مدت کوتاهی از بین خواهند رفت و اگر ادامه پیدا کرد به پزشک خود اطلاع دهید.

مراکز لیزر مونالیزا تاچ در تهران

در حال حاضر برخی مراکز تهران مجهز به لیزر مونالیزا تاچ هستند. در انتخاب بهترین مرکز برای انجام لیزر مونالیزاتاچ نیاز است به این نکته دقت کنید که مهم تر از دستگاه، این است که شما به یک متخصص باتجربه مراجعه کنید.

لیزر مونالیزا کارکردهای درمانی و زیبایی زیادی دارد اما اینکه پزشک شما بیماری شما را بدرستی تشخیص دهد و درمان صحیح را برای شما در پیش بگیرد مهم تر است. خیلی وقت ها در کنار لیزر مونالیزا نیاز است که از درمان های مکمل هم استفاده شود. بدون شک مرکز دکتر سیما مظفرجلالی یکی از مراکز مهم و اصلی لیزر مونالیزاتاچ در غرب تهران است که روزانه تعداد زیادی بیمار برای درمان خشکی و آتروفی واژن با لیزر به آن مراجعه می کنند.

در صورتیکه شما هم قصد دارید برای درمان بیماری های خود از لیزر مونالیزا استفاده کنید، ما به شما دکتر سیما مظفرجلالی را پیشنهاد می کنیم. خانم دکتر مظفرجلالی جزو اولین متخصصان زنانی در تهران هستند که مطبشان به لیزر مونالیزا مجهز شد ( مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران ) و سالها تخصص و تجربه در زمینه درمان بیماری ها ایشان را به یکی از بهترین متخصصان زنان در غرب تهران بدل کرده است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

هزینه لیزر مونالیزاتاچ در تهران

هزینه لیزر مونالیزا تاچ ( مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران ) با توجه نوع درمان و تعداد جلسات متفاوت است. همچنین اینکه شما قصد روشن سازی واژن داشته باشید یا درمان خشکی واژن با لیزر، کارکردهای مختلفی از دستگاه موردنیاز است.

در کل لیزر مونالیزا تاچ یک درمان مقرون به صرفه در مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران است زیرا هم مدت زمان درمان را بسیار کاهش می دهد و هم بسیاری از هزینه های جانبی مانند دوره نقاهت بعد از عمل، بستری شدن، داروهای بی هوشی و غیره را ندارد.

با این حال اگر شما هم قصد دریافت خدمات لیزر مونالیزا را دارید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیزر مونالیزا با مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران با شماره ۸۸۲۶۳۴۲۸ تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x