(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

گاهی میان این حجم از پیشرفت در علوم پزشکی می مانیم مردد، که چه زمانی برای جراحی مورد نظرمان اقدام کنیم تا بهترین نتیجه را رقم بزنیم. در این دنیای پر هیاهوی پیشرفت تکنولوژی و علوم مختلف، هر روز روش نوینی رو نمایی می شود که روش های قبلی را با عمری کوتاه منسوخ می کند.

در این میان در زمینه جراحی زنان پیشرفت ها به سرعت شگرفی پیش می رود، تا می آییم درباره یک روش اطمینان حاصل کنیم، روشی دیگر در همان زمینه پرده برداری می شود که انتخاب را سخت تر می کند.

دنیای جراحی زیبایی زنان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هرروزه برای انواع روش های جوانسازی واژن از تکنولوژی جدیدی استفاده می شود.

آنچه امروز می خواهیم درباره آن صحبت کنیم، یکی از روش های جوانسازی واژن با تکنولوژی نوپای نانوفت است.

در ادامه توضیحات متخصص زنان، سیما مظفر جلالی را در اینباره می خوانید:

نانوفت چیست:

تزریق چربی تا چندی پیش به صورت معمول، یعنی  برداشت چربی از اندام های دارای چربی مازاد و تزریق آن به مناطق کم حجم بدن صورت می گرفت. اما آنچه نانوفت را از یک تزریق چربی معمولی متمایز می کند مکانیزم تحلیل چربی ها است.

اما چگونه ؟

نانو چربی یا همان نانوفت معروف، در واقع چربی صاف و محلول شده است، به این صورت که چربی های خرد شده و از صافی عبور می کنند و چیزی که از آن باقی  می ماند محلولی غلیظ حاوی سلول های بنیادی است.

حال سلول های بنیادی چیست؟

این سلول ها، سلول های تمایز نیافته ای هستند، که این قابلیت رادارند تا به سلول های سازمن یافته تبدیل شوند و سلول ها بنیادی بیشتری را تولید کنند.

چرا نانوفت؟

حال با تمام این توضیحات شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا نانوفت را جایگزین تزریق چربی به روش معمول کنیم؟

باید بگوییم که تحقیقات نشان داده استفاده از این روش در تزریق چربی به پوست، کیفیتی را ایجاد می کند، غیر قابل توصیف، طوری که آنچه با روش تزریق چربی معمولی ایجاد می شود از لحاظ کیفیت با روش نانوفت برابری نمی کند. از این رو استفاده از این روش در میان اکثر پزشکان که کارشان به تزریق چربی وابسته است، از محبوبیت خاصی برخوردار است.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر سیما مظفر جلالی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۱۸۸۲۶۳۴۲۸ و ۰۲۱۸۸۲۶۳۹۵۳ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مزیت های تزریق چربی به روش نانوفت

حال که نانوفت را شناختید می توانیم به مزیت های آن بپردازیم تا ببینیم علت محبوبیت آن چیست:

  • تاثیر طولانی مدت آن نسبت به تزریق چربی به روش معمول
  • تاثیر در بهبودی سریع و درد کمتر
  • تاثیر در کاهش عوارض
  • تاثیر در کوچک شدن جای زخم محل برداشت چربی

روش نانوفت کردن چربی به چه شکل است؟

  1. هماطور که می دانید ابتدا باید محل برداشت چربی را مشخص کرده و با روش لیپوساکشن چربی را از محل برداشت.
  2. در مرحله بعد شستشوی چربی از خون و مواد بی حسی انجام می شود.
  3. بعد از آن مرحله نوبت به محلول سازی چربی می رسد، به این صورت که در سی مرتبه چربی از دو سرنگ منفی ده درجه سلسیوس جاه به جا می شود.
  4. و در پایان به محل که احتیاج به تزریق دارد منتقل می شود.

جوانسازی اندام زنانه با تزریق نانوفت

حال که دریافتید این روش به شکل صورت می گرد، بهتراست بدانید که در زمینه جراحی های زیبایی زنان نیز می توان از این روش بهره برد و جراحی های با کیفیت بالا ایجاد کرد. شما می توانید با این روش کیفیت جراحی زیبایی واژن، از جمله: جوان سازی واژن را بالا ببرید. همچنین متخصصان در زمینه زیبایی زنان می توانند با بهره مند شدن ازاین روش دریچه تازه ای را در دنیای جراحی زیبایی زنان باز کرده و خدمات با کیفیت تری ارائه دهند.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button