(021) 88263428
(021) 88 26 39 53
روزهای حضور در مطب
روزهای فرد ۹ صبح تا ۱۹ شب

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

همه چیز درباره نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان : گاهی میان این حجم از پیشرفت در علوم پزشکی مردد می مانیم ، که چه زمانی برای جراحی مورد نظرمان اقدام کنیم تا بهترین نتیجه را رقم بزنیم ؛ در این دنیای پرهیاهوی پیشرفت تکنولوژی و علوم مختلف ، هر روز روشی نوین رو نمایی می شود که روش های قبلی را با عمری کوتاه منسوخ می کند. ( جوانسازی واژن )

در این میان ، در زمینه جراحی زنان پیشرفت ها به سرعت شگرفی پیش می رود ، تا می آییم درباره یک روش اطمینان حاصل کنیم ، روشی دیگر در همان زمینه پرده برداری می شود که انتخاب را سخت تر می کند ؛ دنیای جراحی زیبایی زنان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هر روزه برای انواع روش های جوانسازی واژن از تکنولوژی جدیدی استفاده می شود.

آنچه امروز می خواهیم درباره آن صحبت کنیم ، یکی از روش های جوانسازی واژن با تکنولوژی نوپای نانوفت است ؛ در ادامه توضیحات متخصص زنان ، دکتر سیما مظفر جلالی را در این باره می خوانید.

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان چیست ؟

تزریق چربی تا چندی پیش به صورت معمول ، یعنی برداشت چربی از اندام های دارای چربی مازاد و تزریق آن به مناطق کم حجم بدن صورت می گرفت ؛ اما آنچه نانوفت را از یک تزریق چربی معمولی متمایز می کند ، مکانیزم تحلیل چربی ها است ؛ اما چگونه ؟

نانو چربی یا همان نانوفت معروف ، در واقع چربی صاف و محلول شده است ، به این صورت که چربی های خرد شده و از صافی عبور می کنند و چیزی که از آن باقی می ماند محلولی غلیظ حاوی سلول های بنیادی است.

سلول های بنیادی چیست ؟ این سلول ها ، سلول های تمایز نیافته ای هستند که این قابلیت را دارند تا به سلول های سازمان یافته تبدیل شوند و سلول ها بنیادی بیشتری را تولید کنند.

چرا نانوفت ؟ حال با تمام این توضیحات شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا نانوفت را جایگزین تزریق چربی به روش معمول کنیم ؟

باید بگوییم که تحقیقات نشان داده ، استفاده از این روش در تزریق چربی به پوست ، کیفیتی غیر قابل توصیف را ایجاد می کند ، طوری که آنچه با روش تزریق چربی معمولی ایجاد می شود ، از لحاظ کیفیت با روش نانوفت برابری نمی کند ؛ از این رو ، استفاده از این روش در میان اکثر پزشکان که کارشان به تزریق چربی وابسته است ، از محبوبیت خاصی برخوردار است.

مزیت های تزریق چربی به روش نانوفت چیست ؟

حال که نانوفت را شناختید ، می توانیم به مزیت های آن بپردازیم تا ببینیم علت محبوبیت آن چیست.

 • تاثیر طولانی مدت آن نسبت به تزریق چربی به روش معمول
 • تاثیر در بهبودی سریع و درد کمتر
 • تاثیر در کاهش عوارض
 • تاثیر در کوچک شدن جای زخم محل برداشت چربی

جوانسازی اندام زنانه با تزریق نانوفت

حال که دریافتید این روش به چه شکل صورت می گردد ، بهتر است بدانید که در زمینه جراحی های زیبایی زنان نیز می توان از این روش بهره برد و جراحی های با کیفیت بالا ایجاد کرد ؛ شما می توانید با این روش ، کیفیت جراحی زیبایی واژن ، از جمله جوان سازی واژن را بالا ببرید ؛ همچنین متخصصان در زمینه زیبایی زنان ، می توانند با بهره مند شدن از این روش ، دریچه تازه ای را در دنیای جراحی زیبایی زنان باز کرده و خدمات با کیفیت تری ارائه دهند.

چگونه برای پیوند نانوفت آماده شویم ؟

 1. دو هفته قبل از دریافت تزریق ، ضد انعقاد ( رقیق کننده های خون ) و داروهای مسکن نباید استفاده شود ؛ برای کاهش احتمال کبودی ، افراد سیگاری باید از سیگار کشیدن یک هفته قبل از درمان ، خودداری کنند.
 2. یک روز قبل از روند ، باید موهای ناحیه تحت درمان را به منظور آسان نمودن فرایند جمع آوری چربی ، پاک کنید ؛ اگر شما مستعد زدن تبخال یا زگیل ناحیه تناسلی در اطراف ناحیه درمان هستید ، باید از داروی مناسب قبل از شروع روند ، استفاده نمایید.
 3. این روند نباید در زنان باردار یا زنانی که در دوران شیردهی می باشند ، انجام شود ؛ همچنین ، اجتناب از آن در دوران قاعدگی نیز توصیه می شود.

نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

نانوفت چگونه انجام می شود ؟

پیوند نانوفت ، شامل برداشتن چربی از مناطق ویژه با استفاده از میکرو کانول ( یک ابزار تزریق ) می باشد.

بر حسب توزیع طبیعی چربی در بدن شما و ترجیحات فردی خودتان ، چربی معمولا از قسمت های داخلی ران ها ، قسمت داخلی زانوها ، قسمت تحتانی شکم یا پهلوها برداشته می شود.

بافت چربی که برداشته شده است ، برای پالایش شدن ، سانتریفیوژ شده و صاف می شود ؛ وقتی چربی پالایش شد و به سطح مطلوب برای استفاده در درمان رسید ، می توان آن را به ناحیه مورد نظر تزریق نمود.

نانوفت ، تحت بیهوشی موضعی انجام گرفته و ماندن در بیمارستان مورد نیاز نمی باشد ؛ برخلاف فیلرهای قدیمی ، تکنیک نانوفت ، به مدد استفاده از بافت به دست آمده از اندام خود شخص ، نتایج پایدار و ماندگاری را به دست می دهد ؛ از آنجایی که فیلر چربی از بدن شخص دیگری نمی باشد ، باعث بروز واکنش های حساسیت یا ایجاد خطر پس زدن نمی شود.

کل فرایند ، تقریبا ۹۰  دقیقه به طول می انجامد.

نتایج

 • بافت ناحیه درمان شده ، سفت تر می شود.
 • رنگ پوست یکنواخت می شود.
 • بافت پوست بهبود می یابد.
 • جای زخم و لکه های مشابه کاهش می یابد.

ریکاوری و مراقبت های بعد از نانوفت، تحولی عظیم در جراحی زیبایی زنان

فرایند ریکاوری نسبتا سریع و ساده می باشد ؛ گاهی تورم ، کبودی و قرمزی جزئی در اطراف محل تزریق به وجود می آید ، اگر چه اندکی بعد از روند ، ناپدید می گردد ؛ در برخی موارد ، بیماران درد موضعی را هنگام از بین رفتن اثر بیهوشی موضعی ، تجربه می کنند.

اگر چه بیماران باید از انجام فعالیت های سنگین تا یک هفته خودداری نمایند ؛ ولی بیشتر افراد قادراند ظرف یک تا سه روز بعد از روند ، به کار و فعالیت های نرمال خود بازگردند.

بعد از تزریق نانوفت ، باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید حداقل برای یک ماه خودداری کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button
0
مشتاق سوالات شما هستیم، لطفا سوال خود را مطرح کنید!x
()
x